Tervist,
mõtlesin ka hakata Eesti kõige popimas pokkeri seltskonnas aktiivseks liikmeks ning päevikut pidama. Hetkel seis siuke, et nn loomulikust intelligentsist on jäänud väheks, et NL50 biitida ja siin prooviks kajastada oma arengut ning kaasvõitlejate abiga ehk varsti suudan antud limiidis võitev olla.
Pokkeriga alustasin Unibetis. Põhimõtteliselt mängisin kõiki variante holdemist, peamiselt $2-10 SnG-sid ja MTT-sid. Bustosse vist väga palju ei saanudki minna, sest panin kinni mingi $10 turniiri ja sain $1000+. Siis pakkus Unibet mulle võimaluse osaleda Eesti Meistrivõistlustel, seal donkasin ennast finaallauda ja mingi 10 000+ eeki. Kusjuures ma ei jaganud mängu siis üldse - foldisin, kui võimalus oli checkida - täis donk ikka. Siis järgmisena tuli bankroll väljakutse, €50 vaja kasvatada võimalikult suureks. Seal proovisin lisaks MTT-le cash laudu, mis nüüd mu põhi pokkeri vorm. Seal üritusel sain 2. koha. Tegelt oleks vist esimeseks jäänud, aga tegin väikse cash outi, et teiseks jääda. Kuna ma tegelt pokkerist midagi erilist ei jaganud, siis ei tahtnud Milanosse minna. Kui kedagi huvitab see, võib siit lugeda http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1449/47.htm
Kuna bankrolli väljakutse raames ilmnes, et alates NL50 kuni NL200 on samad regularid ja nad hakkasid lõpuks mind räigelt exploitima ja mulle kui algajale, kes ei viitsi mängu õppida, ei sobinud see variant. Otsustasin Starsis jätkata, kuna seal kõige rohkem rahvast ja seega väiksem võimalus, et samu nägu iga sess nägema peab.
Starsis alustasin eelmine aasta NL10-ga 4-tabledes, paar korda bustosse, aga siis sain väikse kasumi, mille eest soetasin Hold'em manageri. Siis läks mäng kergemaks ja mingi aja pärast 12+ tablesin. Siis edasi NL25, eelmise aasta graafik:
Eelmise aasta lõpus tekkis huvi oma mängu arendama hakata, oktoobris tellisin esimesed raamatud - Harrington on Cash Games I ja II, No Limit Hold em Theory and Practice ja Proffessional No Limit Hold em. Raamatud on õpetanud sügavamalt mõtlema ja oma traditsioonilise Tight/Passive mängu natuke avama. See aasta alustasin bb50 laudade mängimist ja see tähendas regularidega võitlemist ning 100 000 käeline BE jooks, sest mäng ei piirdunud enam pre-flop actioniga. Selle aasta graafik:
Sitt jutt, pikk jutt, aga mõtlesin väikse pokkeri ajaloo kirja panna.
Ühesõnaga olen teiste sama limiidi mängijate päevikuid lugedes palju õppinud ja loodetavasti saavad teised mu päevikust ka infi, kuidas nendes limiitides paremaks saada
mõtlesin ka hakata Eesti kõige popimas pokkeri seltskonnas aktiivseks liikmeks ning päevikut pidama. Hetkel seis siuke, et nn loomulikust intelligentsist on jäänud väheks, et NL50 biitida ja siin prooviks kajastada oma arengut ning kaasvõitlejate abiga ehk varsti suudan antud limiidis võitev olla.
Pokkeriga alustasin Unibetis. Põhimõtteliselt mängisin kõiki variante holdemist, peamiselt $2-10 SnG-sid ja MTT-sid. Bustosse vist väga palju ei saanudki minna, sest panin kinni mingi $10 turniiri ja sain $1000+. Siis pakkus Unibet mulle võimaluse osaleda Eesti Meistrivõistlustel, seal donkasin ennast finaallauda ja mingi 10 000+ eeki. Kusjuures ma ei jaganud mängu siis üldse - foldisin, kui võimalus oli checkida - täis donk ikka. Siis järgmisena tuli bankroll väljakutse, €50 vaja kasvatada võimalikult suureks. Seal proovisin lisaks MTT-le cash laudu, mis nüüd mu põhi pokkeri vorm. Seal üritusel sain 2. koha. Tegelt oleks vist esimeseks jäänud, aga tegin väikse cash outi, et teiseks jääda. Kuna ma tegelt pokkerist midagi erilist ei jaganud, siis ei tahtnud Milanosse minna. Kui kedagi huvitab see, võib siit lugeda http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1449/47.htm
Kuna bankrolli väljakutse raames ilmnes, et alates NL50 kuni NL200 on samad regularid ja nad hakkasid lõpuks mind räigelt exploitima ja mulle kui algajale, kes ei viitsi mängu õppida, ei sobinud see variant. Otsustasin Starsis jätkata, kuna seal kõige rohkem rahvast ja seega väiksem võimalus, et samu nägu iga sess nägema peab.
Starsis alustasin eelmine aasta NL10-ga 4-tabledes, paar korda bustosse, aga siis sain väikse kasumi, mille eest soetasin Hold'em manageri. Siis läks mäng kergemaks ja mingi aja pärast 12+ tablesin. Siis edasi NL25, eelmise aasta graafik:

Eelmise aasta lõpus tekkis huvi oma mängu arendama hakata, oktoobris tellisin esimesed raamatud - Harrington on Cash Games I ja II, No Limit Hold em Theory and Practice ja Proffessional No Limit Hold em. Raamatud on õpetanud sügavamalt mõtlema ja oma traditsioonilise Tight/Passive mängu natuke avama. See aasta alustasin bb50 laudade mängimist ja see tähendas regularidega võitlemist ning 100 000 käeline BE jooks, sest mäng ei piirdunud enam pre-flop actioniga. Selle aasta graafik:

Sitt jutt, pikk jutt, aga mõtlesin väikse pokkeri ajaloo kirja panna.
Ühesõnaga olen teiste sama limiidi mängijate päevikuid lugedes palju õppinud ja loodetavasti saavad teised mu päevikust ka infi, kuidas nendes limiitides paremaks saada
K
6
5





Comment