H2O NL4 Bustolanderis All time

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #1

    H2O NL4 Bustolanderis All time

    Tere! Arvan, et selle päeviku võib sulgeda.
    Last edited by H2O; 02.06.10, 03:03.
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #2
    Re: H2O NL10 FR failgrinder

    Ma ei oskagi seda kätt kommenteerida, call ilmselt oddside pärast

    MP2: $9.70
    CO: $11.77
    BTN: $9.85
    Hero (SB): $16.83
    BB: $2.00
    UTG: $7.26
    UTG+1: $10.47
    MP1: $12.80

    Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with J T
    1 fold, UTG+1 calls $0.10, 3 folds, BTN calls $0.10, Hero calls $0.05, UTG raises to $0.50, UTG+1 calls $0.40, BTN calls $0.40, Hero calls $0.40

    Flop: ($2.00) 6 2 7 (4 players)
    Hero bets $2, UTG raises to $6.76, UTG+1 calls $6.76, BTN raises to $9.35, Hero raises to $16.33, UTG+1 calls $3.21 all in

    Turn: ($38.05) 4 (4 players - 1 is all in)

    River: ($38.05) 2 (4 players - 1 is all in)

    Final Pot: $38.05
    BTN shows 8 A
    Hero shows J T
    UTG shows Q A
    UTG+1 shows 6 6
    UTG+1 wins $27.59
    UTG+1 wins $7.38
    UTG+1 wins $1.18
    (Rake: $1.90)

    ______________________________________

    BB: $1.75
    UTG: $5.15
    UTG+1: $10.97
    UTG+2: $13.94
    MP1: $14.78
    MP2: $1.85
    CO: $18.53
    Hero (BTN): $14.16
    SB: $9.90

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 2 2
    3 folds, MP1 calls $0.10, 1 fold, CO raises to $0.20, Hero calls $0.20, SB calls $0.15, 1 fold, MP1 calls $0.10

    Flop: ($0.90) 5 2 9 (4 players)
    SB checks, MP1 bets $0.60, CO folds, Hero raises to $1.60, SB folds, MP1 raises to $5.70, Hero raises to $13.96, MP1 calls $8.26

    Turn: ($28.82) T (2 players)

    River: ($28.82) 7 (2 players)

    Final Pot: $28.82
    MP1 shows 5 5
    Hero shows 2 2
    MP1 wins $27.38
    (Rake: $1.44)
    ___________________________________

    Mingi ulme kala 75/30

    MP1: $1.85
    MP2: $1.70
    CO: $26.00
    BTN: $10.00
    SB: $5.51
    BB: $15.35
    Hero (UTG): $18.34
    UTG+1: $11.61

    Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with A A
    Hero raises to $0.40, 3 folds, CO calls $0.40, BTN calls $0.40, 2 folds

    Flop: ($1.35) J 6 5 (3 players)
    Hero bets $0.80, CO folds, BTN raises to $1.60, Hero raises to $6.15, BTN raises to $9.60, Hero calls $3.45

    Turn: ($20.55) 5 (2 players)

    River: ($20.55) 9 (2 players)

    Final Pot: $20.55
    BTN shows 7 8
    Hero shows A A
    BTN wins $19.53
    (Rake: $1.02)


    Lisan hiljem veel käsi hetkel keeran magama :D. Tänane öö oli ulme fail või lihtsalt downswing, kui oli käsi siis oli kellegil ikka NUTS
    Last edited by H2O; 04.04.10, 07:06.

    Comment

    • Strateeg
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2009
      • 303

      #3
      Re: H2O NL10 FR failgrinder

      esimesed 2 standard coolerid ja 3 käsi standard suckout aga cbeti teeks fishi vastu suurema, tõmbeid täis flop...

      Comment

      • H2O
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 362

        #4
        Re: H2O NL10 FR failgrinder

        Nii täna siis tegin kiire sessi, et saaksite aimu mis statsidega mängin. Mängisin siis 1K käsi rohkem lihtsalt ei viitsinud, kuna lauad lagunesid pidevalt ära, shoorte oli palju, mõni suckout'ki ei jäänud tulematta jne.



        Comment

        • H2O
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 362

          #5
          Re: H2O NL10 FR failgrinder

          Nii minujaoks nädal läbi kuna homme arvatavasti enam ei mängi, ehk siis 7 päeva. Mängida ei jõudnud kohe mitte üldse 2.3K käsi ainult. Tuli ka suck oute ja se ajas mängu isu kohe ära.

          Mul miski viga küljes, et ise tean teatud hetkel, et ma teen valesti, aga ma ikkagi teen käigu ära. Se on nii nõme, pärast mõtled, et milleks oli seda vaja :(.

          Aga siis mõned graafikud.

          VÄGA SWINGINE ja üldse pole rahul NL10 graafik


          Ja sai ka tehtud mõned turniirid


          Üldiselt järgmise nädala plaanid on siis üritada rohkem mängida. Asi selles, et ma tavaliselt harjunud öösiti üleval olema, aga öösiti ei ole pacificus NL10 FR laudasid vahest on paar lauda, aga ma ei suuda mängida, siis hakkan nettis samal ajal surfama ja mõtte liigub üldse mujale. Üritan ajataju päeva peale keerata ja siis 15.00 - 22.00 grindida igapäev, aga ma arvan ma ei suuda seda. Eks ma piitsutan end siis :D.

          Tahaks siis järgmisel nädalal ette näidata 10-15K käsi.

          BR: 339$ praeguse seisuga.

          Comment

          • H2O
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 362

            #6
            Re: H2O NL10 FR failgrinder

            Jääb vist terve nädal ära ei saa PT3-e õieti käima näitab statse ainult 5-6el inimesel ja ülejäänude peal pole midagi isegi mitte seda musta kastikest :D. tühjus :(. Keegi ehk teab mis viga?

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #7
              Re: H2O NL10 FR failgrinder

              eem. Sul full versioon ikka?

              Kopeeri PT3 kaust endale kuskile backup'ks igaks-juhuks ja tee reinstall ehk.
              Kui see ei aita, proovin edasi mõelda. :D

              Comment

              • H2O
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2008
                • 362

                #8
                Re: H2O NL10 FR failgrinder

                Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                eem. Sul full versioon ikka?

                Kopeeri PT3 kaust endale kuskile backup'ks igaks-juhuks ja tee reinstall ehk.
                Kui see ei aita, proovin edasi mõelda. :D
                Ma nüüd lasin kogu kuppatuse maha ja lasin uuesti peale, aga nüüd ei näita enam ühelgi inimesel midagi :P Kaustad on õiged kust käsi võtab

                Comment

                • H2O
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 362

                  #9
                  Re: H2O NL10 FR failgrinder

                  Tra ma nii tiltis selle PT peale hui saan tööle juba uued windowsid ja asjad peale lasknud ikka sama teema kõik impordib sisse aga statse lauas ei kuva OMG. Ei saa mängida juba 2 päeva jaman sellega igast re installe ja asju teinud kaustasid vahetanud ja ei midagi, raudselt kuskil mingi linnuke puudu ja ma närvitsen siin hulluks end.

                  Comment

                  • H2O
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 362

                    #10
                    Re: H2O NL10 FR failgrinder

                    Viimasel ajal ma ei teagi mis mul viga on. 3 päeva ei saanud PT3 tööle pani pange, nüüd kõik OK aga joon liigub ainult allamäge :(. Ilma PT3-eta oli kah miinus :P

                    Tänase sessi siis lõppetasin väga kiirelt :P. - 2BI

                    Statsid




                    Graafik tänane



                    BANKROLL: 220$ :(:(

                    Sai tehtud paar väga julma bluffi mis muidugi failisid, kuigi ma koguaeg korrutan, ära bluffi NL10-es..

                    Keegi võiks mu mängi miski teamwiveriga pealt vaadata kunagi, kui kellegil aega. Ja siis miski skype juurde.

                    Väga halvasti ja pool tiltis mängitud TT: Hittis küll ära, aga ikkagi pole rahul. Vastane: 19/5/0.8

                    CO: $10.74
                    BTN: $4.34
                    Hero (SB): $10.48
                    BB: $9.08
                    UTG: $10.00
                    UTG+1: $9.15
                    UTG+2: $14.13
                    MP1: $9.60
                    MP2: $2.00

                    Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with T T
                    5 folds, CO raises to $0.40, BTN raises to $0.70, Hero calls $0.65, 1 fold, CO raises to $10.74, 1 fold, Hero calls $9.78 all in

                    Flop: ($21.76) T 9 T (2 players - 1 is all in)

                    Turn: ($21.76) K (2 players - 1 is all in)

                    River: ($21.76) 7 (2 players - 1 is all in)

                    Ja siis mul on ka selline nõme komme küljes, et ma tean, et ma olen taga, aga ikka call

                    Hero (MP2): $11.80
                    CO: $10.36
                    BTN: $1.85
                    SB: $3.80
                    BB: $10.00
                    UTG: $8.05
                    UTG+1: $9.85
                    MP1: $9.12

                    Pre Flop: ($0.15) Hero is MP2 with Q Q
                    3 folds, Hero raises to $0.40, 3 folds, UTG calls $0.30

                    Flop: ($0.85) 7 A 4 (2 players)
                    UTG checks, Hero checks

                    Turn: ($0.85) K (2 players)
                    UTG bets $0.40, Hero calls $0.40

                    River: ($1.65) A (2 players)
                    UTG bets $0.78, Hero calls $0.78

                    Final Pot: $3.21
                    Hero mucks Q Q
                    UTG shows 8 K
                    UTG wins $3.05
                    (Rake: $0.16)
                    Last edited by H2O; 16.04.10, 00:33.

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #11
                      Re: H2O NL10 FR failgrinder

                      Teises käes pead flopist CBET-ma.

                      Ole pisut tightim, proovi statsid vähemalt 14/12 peale saada.
                      Mul oli ka nagu sinul, aga muutsin veidike, praegu 12/10 ja sain graafiku ka tõusma. :P

                      Sul oli BR $700 ja nüüd 220? Mis juhtus? :O
                      edukat grindimist laudades! :)

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #12
                        Re: H2O NL10 FR failgrinder

                        Mis selles esimeses käes toimus.. callida 100bb all inn pf 1010 ?? Mis readid sul olid ?

                        Comment

                        • H2O
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 362

                          #13
                          Re: H2O NL10 FR failgrinder

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Mis selles esimeses käes toimus.. callida 100bb all inn pf 1010 ?? Mis readid sul olid ?

                          TILT oli :D. Ja ta varastas blindi pannes 0.40 ja kui tõstsid ta üle pani all in 2 eelnevat korda sama moodi ka teistes laudades.. Ma ütlesin se oli väga halb mäng minupoolt :P. Tavaliselt ikka fold :D.

                          Comment

                          • H2O
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 362

                            #14
                            Re: H2O NL10 FR failgrinder

                            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                            Teises käes pead flopist CBET-ma.

                            Ole pisut tightim, proovi statsid vähemalt 14/12 peale saada.
                            Mul oli ka nagu sinul, aga muutsin veidike, praegu 12/10 ja sain graafiku ka tõusma. :P

                            Sul oli BR $700 ja nüüd 220? Mis juhtus? :O
                            edukat grindimist laudades! :)
                            Mkm mul oli alustuseks 300$ hetkel 220$, eks ma üritan tightim olla. Ma mõtlesin seal korraks Cbet peale, aga vastas oli miski fish ja ta fold to Cbet oli 1 käsi 7'mest vist, ja sealt tegin ka järelduse, et ei hakka cbetima.

                            Comment

                            • Poku
                              Bännitud
                              • Mar 2010
                              • 295

                              #15
                              Re: H2O NL10 FR failgrinder

                              Algselt postitas H2O Vaata postitust
                              Mkm mul oli alustuseks 300$ hetkel 220$, eks ma üritan tightim olla. Ma mõtlesin seal korraks Cbet peale, aga vastas oli miski fish ja ta fold to Cbet oli 1 käsi 7'mest vist, ja sealt tegin ka järelduse, et ei hakka cbetima.
                              Siis just tuleb cbetida for value, seal võib mis iganes olla, ei pea kohe kindlalt olema A tal. Nüüd annad talle endale hea võimaluse turnis bluffida. Pead tegema flopis ühe vastase vastu pea alati cbeti ja oma kätt kaitsma (va. juhul kui sul on teh nuts ja on väga hea read vastase kohta, et tema range ei hittinud kuskilt otsast boardi ja foldib cbeti peale, kuid kui sa checkid ja näitad nõrkust, siis ta betib any2 jms).
                              Pokker on nagu male, sa pead mõtlema mitu käiku ette. Mis sa teed turnis?
                              Ja 1käsi 7mest on väga väike sample. Ära tee selliste samplite peale mitte mingit järeldust. Mängi ABC pokkerit edasi (ja ABC pokkeri üks osa on flopis cbetida ühe vastase vastu).
                              Ja hilisematel tänavatel sa ei saa kuidagi enam callida ta panuseid.
                              QQ on väga ilus ja tugev käsi, aga kui see on laual 3as paar siis no way. Sa ei saa callida. Eriti kui preflopis on toimunud tõstmine, siis on ta käterange täis erinevaid K ja A varjante. isegi K2o biidib sind. QQ pole siin enam midagi väärt.
                              Last edited by Poku; 16.04.10, 11:43.

                              Comment

                              Working...