Tere! Arvan, et selle päeviku võib sulgeda.
H2O NL4 Bustolanderis All time
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: H2O NL10 FR failgrinder
Ma ei oskagi seda kätt kommenteerida, call ilmselt oddside pärast
MP2: $9.70
CO: $11.77
BTN: $9.85
Hero (SB): $16.83
BB: $2.00
UTG: $7.26
UTG+1: $10.47
MP1: $12.80
Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with J
T 
1 fold, UTG+1 calls $0.10, 3 folds, BTN calls $0.10, Hero calls $0.05, UTG raises to $0.50, UTG+1 calls $0.40, BTN calls $0.40, Hero calls $0.40
Flop: ($2.00) 6
2
7
(4 players)
Hero bets $2, UTG raises to $6.76, UTG+1 calls $6.76, BTN raises to $9.35, Hero raises to $16.33, UTG+1 calls $3.21 all in
Turn: ($38.05) 4
(4 players - 1 is all in)
River: ($38.05) 2
(4 players - 1 is all in)
Final Pot: $38.05
BTN shows 8
A 
Hero shows J
T 
UTG shows Q
A 
UTG+1 shows 6
6 
UTG+1 wins $27.59
UTG+1 wins $7.38
UTG+1 wins $1.18
(Rake: $1.90)
______________________________________
BB: $1.75
UTG: $5.15
UTG+1: $10.97
UTG+2: $13.94
MP1: $14.78
MP2: $1.85
CO: $18.53
Hero (BTN): $14.16
SB: $9.90
Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 2
2 
3 folds, MP1 calls $0.10, 1 fold, CO raises to $0.20, Hero calls $0.20, SB calls $0.15, 1 fold, MP1 calls $0.10
Flop: ($0.90) 5
2
9
(4 players)
SB checks, MP1 bets $0.60, CO folds, Hero raises to $1.60, SB folds, MP1 raises to $5.70, Hero raises to $13.96, MP1 calls $8.26
Turn: ($28.82) T
(2 players)
River: ($28.82) 7
(2 players)
Final Pot: $28.82
MP1 shows 5
5 
Hero shows 2
2 
MP1 wins $27.38
(Rake: $1.44)
___________________________________
Mingi ulme kala 75/30
MP1: $1.85
MP2: $1.70
CO: $26.00
BTN: $10.00
SB: $5.51
BB: $15.35
Hero (UTG): $18.34
UTG+1: $11.61
Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with A
A 
Hero raises to $0.40, 3 folds, CO calls $0.40, BTN calls $0.40, 2 folds
Flop: ($1.35) J
6
5
(3 players)
Hero bets $0.80, CO folds, BTN raises to $1.60, Hero raises to $6.15, BTN raises to $9.60, Hero calls $3.45
Turn: ($20.55) 5
(2 players)
River: ($20.55) 9
(2 players)
Final Pot: $20.55
BTN shows 7
8 
Hero shows A
A 
BTN wins $19.53
(Rake: $1.02)
Lisan hiljem veel käsi hetkel keeran magama :D. Tänane öö oli ulme fail või lihtsalt downswing, kui oli käsi siis oli kellegil ikka NUTSLast edited by H2O; 04.04.10, 07:06.
-
Re: H2O NL10 FR failgrinder
Nii täna siis tegin kiire sessi, et saaksite aimu mis statsidega mängin. Mängisin siis 1K käsi rohkem lihtsalt ei viitsinud, kuna lauad lagunesid pidevalt ära, shoorte oli palju, mõni suckout'ki ei jäänud tulematta jne.


Comment
-
Re: H2O NL10 FR failgrinder
Nii minujaoks nädal läbi kuna homme arvatavasti enam ei mängi, ehk siis 7 päeva. Mängida ei jõudnud kohe mitte üldse 2.3K käsi ainult. Tuli ka suck oute ja se ajas mängu isu kohe ära.
Mul miski viga küljes, et ise tean teatud hetkel, et ma teen valesti, aga ma ikkagi teen käigu ära. Se on nii nõme, pärast mõtled, et milleks oli seda vaja :(.
Aga siis mõned graafikud.
VÄGA SWINGINE ja üldse pole rahul NL10 graafik

Ja sai ka tehtud mõned turniirid

Üldiselt järgmise nädala plaanid on siis üritada rohkem mängida. Asi selles, et ma tavaliselt harjunud öösiti üleval olema, aga öösiti ei ole pacificus NL10 FR laudasid vahest on paar lauda, aga ma ei suuda mängida, siis hakkan nettis samal ajal surfama ja mõtte liigub üldse mujale. Üritan ajataju päeva peale keerata ja siis 15.00 - 22.00 grindida igapäev, aga ma arvan ma ei suuda seda. Eks ma piitsutan end siis :D.
Tahaks siis järgmisel nädalal ette näidata 10-15K käsi.
BR: 339$ praeguse seisuga.
Comment
-
Re: H2O NL10 FR failgrinder
Ma nüüd lasin kogu kuppatuse maha ja lasin uuesti peale, aga nüüd ei näita enam ühelgi inimesel midagi :P Kaustad on õiged kust käsi võtabAlgselt postitas raunsz Vaata postitusteem. Sul full versioon ikka?
Kopeeri PT3 kaust endale kuskile backup'ks igaks-juhuks ja tee reinstall ehk.
Kui see ei aita, proovin edasi mõelda. :D
Comment
-
Re: H2O NL10 FR failgrinder
Tra ma nii tiltis selle PT peale hui saan tööle juba uued windowsid ja asjad peale lasknud ikka sama teema kõik impordib sisse aga statse lauas ei kuva OMG. Ei saa mängida juba 2 päeva jaman sellega igast re installe ja asju teinud kaustasid vahetanud ja ei midagi, raudselt kuskil mingi linnuke puudu ja ma närvitsen siin hulluks end.
Comment
-
Re: H2O NL10 FR failgrinder
Viimasel ajal ma ei teagi mis mul viga on. 3 päeva ei saanud PT3 tööle pani pange, nüüd kõik OK aga joon liigub ainult allamäge :(. Ilma PT3-eta oli kah miinus :P
Tänase sessi siis lõppetasin väga kiirelt :P. - 2BI
Statsid


Graafik tänane

BANKROLL: 220$ :(:(
Sai tehtud paar väga julma bluffi mis muidugi failisid, kuigi ma koguaeg korrutan, ära bluffi NL10-es..
Keegi võiks mu mängi miski teamwiveriga pealt vaadata kunagi, kui kellegil aega. Ja siis miski skype juurde.
Väga halvasti ja pool tiltis mängitud TT: Hittis küll ära, aga ikkagi pole rahul. Vastane: 19/5/0.8
CO: $10.74
BTN: $4.34
Hero (SB): $10.48
BB: $9.08
UTG: $10.00
UTG+1: $9.15
UTG+2: $14.13
MP1: $9.60
MP2: $2.00
Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with T
T 
5 folds, CO raises to $0.40, BTN raises to $0.70, Hero calls $0.65, 1 fold, CO raises to $10.74, 1 fold, Hero calls $9.78 all in
Flop: ($21.76) T
9
T
(2 players - 1 is all in)
Turn: ($21.76) K
(2 players - 1 is all in)
River: ($21.76) 7
(2 players - 1 is all in)
Ja siis mul on ka selline nõme komme küljes, et ma tean, et ma olen taga, aga ikka call
Hero (MP2): $11.80
CO: $10.36
BTN: $1.85
SB: $3.80
BB: $10.00
UTG: $8.05
UTG+1: $9.85
MP1: $9.12
Pre Flop: ($0.15) Hero is MP2 with Q
Q 
3 folds, Hero raises to $0.40, 3 folds, UTG calls $0.30
Flop: ($0.85) 7
A
4
(2 players)
UTG checks, Hero checks
Turn: ($0.85) K
(2 players)
UTG bets $0.40, Hero calls $0.40
River: ($1.65) A
(2 players)
UTG bets $0.78, Hero calls $0.78
Final Pot: $3.21
Hero mucks Q
Q 
UTG shows 8
K 
UTG wins $3.05
(Rake: $0.16)Last edited by H2O; 16.04.10, 00:33.
Comment
-
Re: H2O NL10 FR failgrinder
Teises käes pead flopist CBET-ma.
Ole pisut tightim, proovi statsid vähemalt 14/12 peale saada.
Mul oli ka nagu sinul, aga muutsin veidike, praegu 12/10 ja sain graafiku ka tõusma. :P
Sul oli BR $700 ja nüüd 220? Mis juhtus? :O
edukat grindimist laudades! :)
Comment
-
Re: H2O NL10 FR failgrinder
Mis selles esimeses käes toimus.. callida 100bb all inn pf 1010 ?? Mis readid sul olid ?
Comment
-
Re: H2O NL10 FR failgrinder
Algselt postitas flipmachine Vaata postitustMis selles esimeses käes toimus.. callida 100bb all inn pf 1010 ?? Mis readid sul olid ?
TILT oli :D. Ja ta varastas blindi pannes 0.40 ja kui tõstsid ta üle pani all in 2 eelnevat korda sama moodi ka teistes laudades.. Ma ütlesin se oli väga halb mäng minupoolt :P. Tavaliselt ikka fold :D.
Comment
-
Re: H2O NL10 FR failgrinder
Mkm mul oli alustuseks 300$ hetkel 220$, eks ma üritan tightim olla. Ma mõtlesin seal korraks Cbet peale, aga vastas oli miski fish ja ta fold to Cbet oli 1 käsi 7'mest vist, ja sealt tegin ka järelduse, et ei hakka cbetima.Algselt postitas raunsz Vaata postitustTeises käes pead flopist CBET-ma.
Ole pisut tightim, proovi statsid vähemalt 14/12 peale saada.
Mul oli ka nagu sinul, aga muutsin veidike, praegu 12/10 ja sain graafiku ka tõusma. :P
Sul oli BR $700 ja nüüd 220? Mis juhtus? :O
edukat grindimist laudades! :)
Comment
-
Re: H2O NL10 FR failgrinder
Siis just tuleb cbetida for value, seal võib mis iganes olla, ei pea kohe kindlalt olema A tal. Nüüd annad talle endale hea võimaluse turnis bluffida. Pead tegema flopis ühe vastase vastu pea alati cbeti ja oma kätt kaitsma (va. juhul kui sul on teh nuts ja on väga hea read vastase kohta, et tema range ei hittinud kuskilt otsast boardi ja foldib cbeti peale, kuid kui sa checkid ja näitad nõrkust, siis ta betib any2 jms).Algselt postitas H2O Vaata postitustMkm mul oli alustuseks 300$ hetkel 220$, eks ma üritan tightim olla. Ma mõtlesin seal korraks Cbet peale, aga vastas oli miski fish ja ta fold to Cbet oli 1 käsi 7'mest vist, ja sealt tegin ka järelduse, et ei hakka cbetima.
Pokker on nagu male, sa pead mõtlema mitu käiku ette. Mis sa teed turnis?
Ja 1käsi 7mest on väga väike sample. Ära tee selliste samplite peale mitte mingit järeldust. Mängi ABC pokkerit edasi (ja ABC pokkeri üks osa on flopis cbetida ühe vastase vastu).
Ja hilisematel tänavatel sa ei saa kuidagi enam callida ta panuseid.
QQ on väga ilus ja tugev käsi, aga kui see on laual 3as paar siis no way. Sa ei saa callida. Eriti kui preflopis on toimunud tõstmine, siis on ta käterange täis erinevaid K ja A varjante. isegi K2o biidib sind. QQ pole siin enam midagi väärt.Last edited by Poku; 16.04.10, 11:43.
Comment
Comment