kas teile ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noodzor
    Räme Fish
    • Mar 2010
    • 2

    #1

    kas teile ?

    kas teile meeldivad anektoodid . ma fännan anektoode ja täna leidsin hea koha kus neid niipalju , nt : Õpetaja Jukule: "Miks sind eile koolis polnud?" "Ma olin vanaisa matustel," vastab Juku. "Ei või olla, alles üleeile oli istus su vanaisa terve päeva tugitoolis ja vaatas aknast välja." "Isa pani ta laiba sinna istuma, kuna üleeile pidi postiljon vanaisa pensioni ära tooma."


    Viitsid ka vaadata ja hakkada fänniks : http://nali.noolis.com/juku.html
  • pkmarek
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 193

    #2
    Re: kas teile ?

    no mida iganes, kus moded on?

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #3
      Re: kas teile ?

      Cool story!

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #4
        Re: kas teile ?

        ei!

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: kas teile ?

          oleks veel head naljad:/

          Comment

          Working...