Alaska HUSNG 22$-....FTP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #16
    Re: Alaska pokerdamised

    point on selles, et cont.bet on enamusele mängijatele teada liigutus ja sellega ei saa oskaja mängija käest mingit respecti. Ta peab teadma, et sellele järgneb ka teine barrel, muidu ei taha ta eriti esimese peale maha visata. Trios niimoodi ei olnud, seal olid callingstationid ja nitid, aga fulltildis on nl10 mingeid trikimehi täis, eriti nende hulgas, kes fullstackiga lauda istuvad.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #17
      Re: Alaska pokerdamised

      Ei oska selle nädalavahetuse dokamendiga hakkama saada. Kõige väiksema paariga call riverini ja seal hititakse kaks paari. Sick.
      Vähemalt suutsin õigel ajal lõpetada. Viimane kukkumine oli KK vs AA. jumal tänatud, et oli 6$ , mitte fullstack deep lauas.




      [img width=554 height=467]http://www.hot.ee/alaskanever//down.jpg[/img]

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #18
        Re: Alaska pokerdamised

        See "donkament" ei ole oskuse mäng, see on telesaade Survivor, kas sina suudad survivori-Koidust mängus kauem püsida ?


        Kui mängid Full tildis(deep stack), siis soovitan sealt kiirelt starsi kolida. Seal vist mikro rake mingi 10%?

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #19
          Re: Alaska pokerdamised

          Ei lähe hästi kuidagi.

          Fulltildi screenshot, 36 mängijat, nendest 26 shortstacki ja 5 fullstacki ja 5 poolkõvat venda. On see normaalne?

          [img width=717 height=538]http://www.hot.ee/alaskanever//tiltshort.JPG[/img]

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #20
            Re: Alaska pokerdamised

            :o see on küll haige, nii palju shortstacke

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #21
              Re: Alaska pokerdamised

              Ma mõtlesin, et otsin näitamiseks kõige hullemad lauad välja, aga tegin esimesed neli lahti ja sellest piisas. Mina igatahes lõpetasin tänasega seal saidil cashiga selles limiidis. homme otsustan, mis edasi.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #22
                Re: Alaska pokerdamised

                Et asi liiga negatiivne ei oleks, siis midagi ilusat kah:




                No-Limit Hold'em, $0.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                Hero (BB) ($10)
                UTG ($6.30)
                UTG+1 ($11.70)
                MP1 ($8.05)
                MP2 ($2.45)
                MP3 ($11.75)
                Button ($2.25)
                SB ($11.25)

                Preflop: Hero is BB with 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img]
                6 folds, SB calls $0.05, Hero checks

                Flop: ($0.05) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
                SB bets $0.10, Hero raises $0.40, SB calls $0.30

                Turn: ($0.85) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
                SB bets $0.40, Hero calls $0.40

                River: ($1.65) 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
                SB checks, Hero bets $1, SB calls $1

                Total pot: $3.65

                Results:
                SB didn't show K 3
                Hero had 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (straight flush, Queen high).
                Outcome: Hero won $3.45

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #23
                  Re: Alaska pokerdamised

                  No pikka aega pole siia kirjutanud ja pokerdanud.
                  Tegelikult oli olukord niisugune detsembri alguseks, et pokker hakkas liiga palju aega võtma ja muu elu jäi seisma. Ma tean, et väga tähtis on bankroll management, aga tuleb välja, et life management on veel tähtsam. Ühesõnaga tekkisid isiklikus elus võlad ja otsustasin nende likvideerimiseks pokkerist puhkuse võtta. Panin Fulltilti gambling keelu jõuludeni peale, lõikasin telekajuhtme läbi ja arvutist vaatasin ainult e-maile. Sain elu enamvähem korda ja jõulude ajal avas fulltilt jällegi mu konto ja samas keeras luckboxi kohe põhja, mille abil õnnestus üks väike turniir ära võita, mistähendas bankrolli duubeldamist.
                  Praegu on veel põhitööl liialt tormamist, öösiti toksin vaikselt lihtsamaid mänge, sng-sid ja HU-d, cashi jaoks pole piisavalt energiat kusagilt võtta.

                  Ma loodan, et mind päris lõplikult NL10 grinderite hulgast pole välja visatud, plaanid on ikka samad, aga ma hindasin oma vaba aega alguses natuke üle. Veel vanaaasta sees võtan planeerimise põhjalikult käsile ja sean kindlad ja REAALSED eesmärgid lähiajaks ja tulevikuks.

                  Edu teistele grinderitele ja respecti kuhjaga neile, kes juba ühe jalaga nl20 uksevahel.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #24
                    Re: Alaska pokerdamised

                    Kuna olen viimaselajal tihedalt 2+2 lugema hakanud, siis otsustasin kah liituda Pokerstarsiga, kuna seal enamus 2+2ereid mängib. Kandsin 100$ peale ja hakkasin vaikselt NL10 grindima. Esmamulje on väga hea. Mis põhiline- NO SHORTSTACKERS!!! Sellest mulle esialgu piisab. Teiseks muidugi soft, täna lasin 8 lauda korraga cascade modes ja ei mingeid probleeme. Hem töötas ilusasti, midagi ei hangunud.

                    Vastased on ok, suure vpipiga mehi piisavalt. Laudu ma eriti ei ole valinud, roll on väike, ei tahaks hakata suuri riske võtma agrode vastu, esialgu müüan kiirete otsuste tegemisega harjuda.

                    Panin programmi nii tööle, et ta ei näita, kas ma võidan või kaotan, loodetavasti vähendab tilti. Kui õige otsusega raha sisse lükkan, siis ei tohiks vahet olla, mis tulemus lühiajaliselt tuleb.

                    Fulltilti jätsin paar sotti, seal mängin SNG ja turnasid.

                    Comment

                    • Metsapull

                      #25
                      Re: Alaska pokerdamised

                      Kas starsis mängid ka alaska nime all või on mõni teine kasutajanimi Sul?

                      Edu ka loomulikult! Ise mängin ka hetkel starsis NL-10t.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #26
                        Re: Alaska pokerdamised

                        Nägin sind täna, Kaitsa111 olen seal. 99 paariga callisin vist su raise aga ei hittinud ja loobusin contbeti peale.

                        Comment

                        • Metsapull

                          #27
                          Re: Alaska pokerdamised

                          Algselt postitas alaska
                          Nägin sind täna, Kaitsa111 olen seal. 99 paariga callisin vist su raise aga ei hittinud ja loobusin contbeti peale.
                          Selline nimi tuleb tuttav ette isegi. Vaatasin HEM-ist järgi, et koos oleme mänginud 78 kätt. Õige fold oli muidu, nii palju võin küll öelda. Mul vist oli AKo või AKs.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #28
                            Re: Alaska pokerdamised

                            ma tahtsin mitu korda tervitada, aga 8 lauda korraga on hetkel ikka liiga kiire ja harjumatu, et chattima hakata.

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #29
                              Re: Alaska pokerdamised

                              Algselt postitas alaska
                              Kuna olen viimaselajal tihedalt 2+2 lugema hakanud, siis otsustasin kah liituda Pokerstarsiga, kuna seal enamus 2+2ereid mängib. Kandsin 100$ peale ja hakkasin vaikselt NL10 grindima. Esmamulje on väga hea. Mis põhiline- NO SHORTSTACKERS!!! Sellest mulle esialgu piisab. Teiseks muidugi soft, täna lasin 8 lauda korraga cascade modes ja ei mingeid probleeme. Hem töötas ilusasti, midagi ei hangunud.

                              Vastased on ok, suure vpipiga mehi piisavalt. Laudu ma eriti ei ole valinud, roll on väike, ei tahaks hakata suuri riske võtma agrode vastu, esialgu müüan kiirete otsuste tegemisega harjuda.

                              Panin programmi nii tööle, et ta ei näita, kas ma võidan või kaotan, loodetavasti vähendab tilti. Kui õige otsusega raha sisse lükkan, siis ei tohiks vahet olla, mis tulemus lühiajaliselt tuleb.

                              Fulltilti jätsin paar sotti, seal mängin SNG ja turnasid.

                              Palun palun, kuidas sa seda teed?

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #30
                                Re: Alaska pokerdamised

                                Muck winning hands ja muck losing hands, siis ta ei viska seda "you win dont show" ette. Laud kaob teiste laudade taha ära, probleemi pole. Võibolla oli veel midagi vaja teha, õhtul vaatan. Auto buyin niikuinii.

                                Comment

                                Working...