Re: "Rando [NL2]Ps"
Proovisin hommikul 6-maxi, täitsa kena on. Ei pea meeletult laudu lahti olema, et korralikult gämbleda, piisab 9'st juba. Mäng on palju loosem kui fr.
Õhtune tunnike siis.
Proovisin hommikul 6-maxi, täitsa kena on. Ei pea meeletult laudu lahti olema, et korralikult gämbleda, piisab 9'st juba. Mäng on palju loosem kui fr.
Õhtune tunnike siis.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

, K
, 6

Comment