"Rando [NL2]Ps"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #31
    Re: "Rando [NL2]Ps"

    gz, korralik tulemus

    Comment

    • Rando
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 316

      #32
      Re: "Rando [NL2]Ps"

      Sain lõpuks holdem manageri, harjumatu.
      Kui ma mängin ütleme 48handi peale 29/15/16/10 VPIP/PFR/CO/RS1st on see normaalne? Kuidas paremini ära tunda loose ja tight gamereid?
      Milline on standard 4 stats? Ma muutsin endal kogematta ära, enam ei mäleta.

      Mingi graafik ka, panen enda jaoks püsti.
      Last edited by Rando; 14.06.10, 23:27.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #33
        Re: "Rando [NL2]Ps"

        48 handi ei ütle midagi
        standart on vpip/pfr/agg/hands
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #34
          Re: &quot;Rando [NL2]Ps&quot;

          VPIP/PFR/AGR/HANDS/3BET/FOlD to 3bet
          STEAL/CBETflopp/CBETturn/fold to CBET FLOPP/fold to cbet TURN

          Mul sellised

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #35
            Re: &quot;Rando [NL2]Ps&quot;

            no nl 4 saab aru mingi 100 + handi pealt kas tüüp on mingi vigane dalpenn gambler 50+ VPIP ja PFR 5 statidega või korralikum vana , ofkoors parem kui mingi 500 handine või 1000 handine sample juba olemas... siis saad ilsuti tabel selectida neid naljamehi juba ja eezy money :P

            Comment

            • Rando
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 316

              #36
              Re: &quot;Rando [NL2]Ps&quot;

              pfft, jama hommik+pärastlõuna. Ei teagi mis ma valesti teen. Lähen libistan õlle, õhtul proovib uuesti.

              Last edited by Rando; 18.06.10, 15:40.

              Comment

              • nalg
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 489

                #37
                Re: &quot;Rando [NL2]Ps&quot;

                pane statsid + olulisemad käed, küll targad ütlevad mis valesti on

                Comment

                • Rando
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 316

                  #38
                  Re: &quot;Rando [NL2]Ps&quot;

                  br 118$, vahepeal müüsin maha ka veits.
                  mäng sujub kuidagi paremini kui HM ei ole lahti.
                  2k handi peale 12 lauda 10$ : /
                  Vaatab, kui br 150 siis kiikan korra nl5

                  Comment

                  • Rando
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2010
                    • 316

                    #39
                    Re: &quot;Rando [NL2]Ps&quot;

                    Villianid luckisid üpris hästi. Hea, et kokkuvõttes plussi jäin.

                    Comment

                    • Rando
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 316

                      #40
                      Re: &quot;Rando [NL2]Ps&quot;

                      // Mingi vend on lauas ala 800 kätt lasknud, sick. hea kui mu sess nii pikk on.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      Rekord bot siiani
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      pappi hakkas igast suunast voolama. Ameeriklastel hommik vist? Ei tea, pohhui
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by Rando; 24.06.10, 00:11.

                      Comment

                      • Rando
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 316

                        #41
                        Re: &quot;Rando [NL2]Ps&quot;

                        Peab meeldima. 750 VPP täitus ka + 10$
                        Tellisin musta t-särgi ka ära, see 600ne. Kahju, et 900sed otsas olid, oleks kogunud ilusti.
                        Last edited by Rando; 24.06.10, 01:17.

                        Comment

                        • Karikakar
                          Vana Tegija
                          • Jul 2009
                          • 1235

                          #42
                          Re: &quot;Rando [NL2]Ps&quot;

                          aga jaanipäev? :(

                          Comment

                          • Rando
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 316

                            #43
                            Re: &quot;Rando [NL2]Ps&quot;

                            Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                            aga jaanipäev? :(
                            Peab meeldima!

                            Comment

                            • Rando
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 316

                              #44
                              Re: &quot;Rando [NL2]Ps&quot;

                              Võtsin 20 lauda ette üle pika aja, alguses oli kohe räme hiiter ja siis hakkas coolereid tulema. Lõpuks jäin 2k händi peale -2.73$. Võib muidu rahule jääda, ma usun. LAsin 10 1.15$ DON'i ka, 8 võitsin 2 kaotasin.
                              Kuidas käsi kommenteerite? Usun, et turnil oleks pidanud pikemalt mõtlema mida teha.Statse ma tol korral ei vaadanud kui mängisin, vb olin oma monster kaartides liiga kinni.


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by Rando; 06.07.10, 22:15.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #45
                                Re: &quot;Rando [NL2]Ps&quot;

                                Esimene käsi standard wright play, teine käsi nii kui ma bb shove nägin torkas pähe 53, aga imo ei foldi me siin enam.

                                Comment

                                Working...