"Rando [NL2]Ps"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rando
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 316

    #1

    "Rando [NL2]Ps"

    Alustasin pokkrit mingi aasta tagasi, lasin freerolle siis veel. Võitsin ükspäev mingi alla dollari veits, mõtlesin, et olen suht tegija vend. Aga ei, paar päeva hiljem sain aru milline sitakott ma tegelikult olen.Hakkasin veits lugema artikkleid ja asju, tundus väga müstika ja polnud eriti huvitav, tüdinesin kergelt ja sinna see jäigi.
    Võtsin asja uuesti käsile mingi kuu-kaks tagasi ja nillisin seda foorumit, nojah kõige enam meeldis mulle vaadata seda teemad mida mängijad oma pokkeriraha eest ostnud on ja kaasa unistada. :)
    Erinevaid saite olen samuti uurinud, põhiteemad ja baaskursuseid.
    Esimene depo oli PSi 25 doltsi ja see lendas tuulde kiirelt.
    Praegu end harides veits mõtlen milline loll ma olin ja mis krdima pärast ma nii mängisin.
    Täna lasin uuesti 44doltsi peale ja vaatab kuidas asi edeneb.
    Ahjaa PT3 peaks ka tõmbama.
    Hakkan oma hande siia toppima.
    Last edited by Rando; 09.05.10, 14:38.
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #2
    Re: Raha doonor Rando

    Mida mängima hakkad? Edu!

    Comment

    • Rando
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 316

      #3
      Re: Raha doonor Rando

      fr nl2

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #4
        Re: Raha doonor Rando

        Edu.
        Ranka tabel kõrvale ja ei lähe kaua,kui NL5 "külastama" hakkad!

        Comment

        • Rando
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2010
          • 316

          #5
          Re: Raha doonor Rando

          Ei viitsi eriti neid hände sinna NL2-5 teemasse libistada. Hakkan siia toppima. Loodan, et saan abi.
          Hetkel lasen tabeli järgi NL2 6 lauda. Raha on veits üle 100 doltsi, peaks HEMi ära soetama? Veits keeruline tundub.
          Mingi graafik ka:






          a game?

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          Kutt oli tavaline, ilmselgelt pidi seal tt+ olema. Vaatasin, et stack ka eriti suur ei ole. Fold?

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by Rando; 01.05.10, 13:15.

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #6
            Re: Raha doonor Rando

            teine käsi, kui vastane pani 13bb raise, foldi leiaks kindlasti...

            Comment

            • Rando
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 316

              #7
              Re: Rahadoonor Rando

              teeniks mõnusat valuet kui pokerstars ei huijaks. Järjest saanud ridu ja flushe turnil. jube jube. elab üle, eks ma ise teen ka vigu.




              Flopil on raudpolt fold? Nutsid on kerge tulema teistel kuid mul mitte.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by Rando; 07.05.10, 23:19.

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #8
                Re: Rahadoonor Rando

                whaat, misasja? 1 käsi flopil fold?

                vastus on, EI, shove on õige, ma arvan et põhjendada ei ole vaja.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #9
                  Re: Rahadoonor Rando

                  Sul peaks hea meel olema, kui su shove flopis ainult mastitõmbega ära callitakse. 2/3 juhtudest ta masti kokku ei saa... Alati peab hea meel olema, kui said rahad sisse ees olles.

                  Kui hakkad rääkima, kuidas teistel tuleb alati nuts kokku ja sul mitte ja kuidas starsi kaardijooks sind kotib, siis sa oled pokkerist valesti aru saanud.
                  Last edited by nomerlot; 08.05.10, 10:38.

                  Comment

                  • Rando
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2010
                    • 316

                    #10
                    Re: Rahadoonor Rando

                    No vinguma peab ka natukene. Sessi lõpus jäi veidi plussi ikkagist.

                    Comment

                    • imthcplant
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #11
                      Re: Rahadoonor Rando

                      Njaaa seda küll... Kuid Starsiga endalgi tihti probleeme :D Saan nupud sisse ees olles kingitakse call ja siis vastane hitib turni millest jääb veel väheks ja nii kui vajub pähe mõte et jess taskus hitib vastane lisaks turnile veel riveri ka endale ja sinna see läheb... Muidugi tuleb mõelda et nu jah see oli see 1 kord 3st et kaks järgmist seisu on minu aga nu miski pärast tundub see siiski loogika vastaselt vastupidine olema...:S

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #12
                        Re: Rahadoonor Rando

                        runner runner ei ole päris üks kord kolmest, tegelikult tuleb sellisel juhul mõelda " thank god et selliseid veel on "

                        mindseti jaoks väga oluline, kuna ennast ka ajavad sellised asjad endast välja, siis töötan selle kallal ning pärast sellist beati tuleb lihtsalt kinni panna, ning niimoodi mõelda.

                        Paar tiiru piljardit, vb natuke raamatut, vb film ning lauda tagasi.

                        Comment

                        • Rando
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 316

                          #13
                          Re: Rahadoonor Rando

                          Palun vaadake üle. Kas sessiooni jooksul 8 lauda 1000 kätt on hea õppimiseks? Endale tundub, et on normaalne, alguses ajas 8 lauda pea segi küll. Vist olen küsinud, et kas 0.08 betile raiseda 0.40 Ako'ga ja kui saan re-raise või AI siis fold? Stack on 2.5 $ villainil.
                          'Readid puuduvad kõikidel kätel.
                          Kuidas mu bet sized on?




                          Pmst raha oli minu taskus?

                          1)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Naerma ajab.
                          2)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                          Kas sihuke bet vastase poolt võib tähendada ka kolmikut?
                          3)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ilmselt Ax, äärmisel juhul QQ.Teiste check sellisel flopil üldjuhul tähendab ju, et nad ei saanud pihta. Well played?
                          4)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Stiilne viisik (1)
                          5)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Stiilne viisik (2)
                          6)
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          7)
                          Riveril oleks võinud bet olla ala 1.20-50? Läksin jah veits ähmi täis.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Rando
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 316

                            #14
                            Re: Rahadoonor Rando

                            Rahhi 125$, teen 150 siis ostan Hemi ära ja lasen NL2 edasi.

                            Comment

                            • pukkmaster
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 126

                              #15
                              Re: Rahadoonor Rando

                              parem mängi lahti see endale, vaata neid GET IT FREE pakkumisi, ise mängisin pacificus 89$ pro versioni lahti.

                              Comment

                              Working...