micro HU grind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • foreverer
    Räme Fish
    • Oct 2008
    • 22

    #61
    Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

    Algselt postitas makuke1 Vaata postitust
    no mul savi praegu HEM-ist praegu on tähtsam mure kuidas saaks starsis edasi mängida pärast 15 märtsi
    http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=1390

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #62
      Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
      HEM'il näitab laua ülaosas viimase kuni 3 käe võitjat ja poti suurust, klikid neist ühel, tuleb handi kokkuvõte lahti ja akna ülaosas on koht kuhu linnuke panna. Loodan et said aru:D
      Kust pärast HEM-ist siis need käed kätte saab kerge vaevaga?

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #63
        Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

        Hands ja linnuke kasti asjale Only Show Marked Hands.

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #64
          Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

          Mul kukkus praegu 200 kilone raskus hingepealt maha :D

          Comment

          • andreest6
            Julm Donk
            • Jan 2010
            • 68

            #65
            Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

            Algselt postitas ingu Vaata postitust
            Mul kukkus praegu 200 kilone raskus hingepealt maha :D
            mängisid 200 kilo maha?:D o

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #66
              Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

              Algselt postitas andreest6 Vaata postitust
              mängisid 200 kilo maha?:D o
              Eiei, raske oli lihtsalt :D (sisemiselt) Hinges vaevles piin jne

              Comment

              • Rahapada
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1178

                #67
                Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                oh seda nooruse ahastust

                Comment

                • Nylander
                  Jube Noob
                  • Oct 2009
                  • 175

                  #68
                  Re: micro HU grind

                  igaksjuhuks tegin cash oudi siis ja jätsin mingi 10 taala peale, esmasp panen tagasi vast nii kaua lahutan meelt 2 taalaste HU-dega

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #69
                    Re: micro HU grind

                    Loen mis ma loen, aga ei leia HU kohta viimaselt 3melt lehelt ühtegi postitust. Veits eksitav pealkiri sul...

                    Comment

                    • Nylander
                      Jube Noob
                      • Oct 2009
                      • 175

                      #70
                      Re: micro HU grind

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Loen mis ma loen, aga ei leia HU kohta viimaselt 3melt lehelt ühtegi postitust. Veits eksitav pealkiri sul...
                      alustasin HU-ga tegelemist alles

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #71
                        Re: micro HU grind

                        10$ ja 2$ HUSNG grind. Tundub, et selle päeviku elu kauaks pole...::( Võta siis kas või 1$
                        5 buy ini on isegi siis vähe kui sa biidid haigelt hästi limiiti.

                        Comment

                        • Rahapada
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1178

                          #72
                          Re: micro HU grind

                          aru ei taipa, miks cashout, aga no eks sa ise tead

                          Comment

                          • Nylander
                            Jube Noob
                            • Oct 2009
                            • 175

                            #73
                            Re: micro HU grind

                            Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                            aru ei taipa, miks cashout, aga no eks sa ise tead
                            pqnin raha tagasi , savi saab mis saab, nagunii saab selle proxyga lahti starsi i hope

                            Comment

                            Working...