micro HU grind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #46
    Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

    Realtime hud, mis on tasuta, kuvab vastaste statistika lauda. Graafikuid ei kuva ja hiljem käsi vaadata ei saa (selle jaoks popopop universal replayer). Ise kasutasin 2-3 kuud kunagi realtime hudi.


    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #47
      Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

      Algselt postitas seep Vaata postitust
      ära situ kui flopid nutsi.:D beti ikka samamoodi, võibolla isegi rohkem, et bluffina tunduks. flopis 0.3 ja turnis 0.8
      Ja küllalt suur viga on see turni re-reraise. Lihtsalt calli ja riveris saad raha juurde või isegi nupud sisse.

      Comment

      • Nylander
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 175

        #48
        Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

        kui välja arvata üks valus cooler neliku vastu ja paar üksikut suckouti siis esmaspäevaga võib ikkagi rahule jääda , oma selle nädala eesmärgist 65 taala kaugusel, kuna lasen meeletu volüümiga siis otsustasin ka iga hinna eest gold star staatuse kätte saada mis tähendaks 100vpp päevas et kuu lõpuks see saada.omakorda tähendaks see ranget praeguse volüümi hoidmist:d killer licalt
        kuna 24 lauda on suht kiire siis jh handposting on raske teostada aga kindlasti üritan sest iga sess jääb oma 1-10 kätt kripeldama
        Last edited by Nylander; 08.03.10, 21:17.

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #49
          Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

          Kui kasutad hemi/pt3me, kohe kui mingi käsi toimub mida tahad jäädvustada, vajuta seda mark hand nuppu.

          Comment

          • Nylander
            Jube Noob
            • Oct 2009
            • 175

            #50
            Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

            Algselt postitas seep Vaata postitust
            Kui kasutad hemi/pt3me, kohe kui mingi käsi toimub mida tahad jäädvustada, vajuta seda mark hand nuppu.
            ei kasuta ei HEMI ega trackerit enam, tracker lõi errori ette ja see realtime paneb ka hullu statsid on täiesti segamini lauas viskas kopa ette, obv kui NL 10 tuleb siis ABC enam ei päästa ja ma pean Hemi või trackeriga asjad ühele poole saama

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #51
              Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

              Muretse HEM, HEMi hud on väääägaaa nuts, ja üldse HEM on ülihea. Lihtne kasutada, väga palju võimalusi, parem leakide otsimiseks.

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #52
                Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                Algselt postitas seep Vaata postitust
                Kui kasutad hemi/pt3me, kohe kui mingi käsi toimub mida tahad jäädvustada, vajuta seda mark hand nuppu.

                Kuidas seda saab teha?

                Comment

                • Nylander
                  Jube Noob
                  • Oct 2009
                  • 175

                  #53
                  Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                  Algselt postitas seep Vaata postitust
                  Muretse HEM, HEMi hud on väääägaaa nuts, ja üldse HEM on ülihea. Lihtne kasutada, väga palju võimalusi, parem leakide otsimiseks.
                  nja peab kunagi selle ära soetama

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #54
                    Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                    Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                    Kuidas seda saab teha?

                    HEM'il näitab laua ülaosas viimase kuni 3 käe võitjat ja poti suurust, klikid neist ühel, tuleb handi kokkuvõte lahti ja akna ülaosas on koht kuhu linnuke panna. Loodan et said aru:D

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #55
                      Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                      Tänks! :)

                      Comment

                      • Nylander
                        Jube Noob
                        • Oct 2009
                        • 175

                        #56
                        Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                        Tänks! :)
                        nii palju siis goldstari saavutamisest 15 märts pannakse uksed kinni starsis ja kõikjal, mängin ennast oimetuks et viimased kaks 10 taalast stellarit lahti saada ja et mindseti jaoks vajalikud fpp-d kätte saada

                        Comment

                        • foreverer
                          Räme Fish
                          • Oct 2008
                          • 22

                          #57
                          Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                          Algselt postitas makuke1 Vaata postitust
                          nii palju siis goldstari saavutamisest 15 märts pannakse uksed kinni starsis ja kõikjal, mängin ennast oimetuks et viimased kaks 10 taalast stellarit lahti saada ja et mindseti jaoks vajalikud fpp-d kätte saada
                          Saab ju lihtsalt mööda sellest värgist, vaata Rage postitusi hasartmänguseaduse teemas.

                          Comment

                          • Nylander
                            Jube Noob
                            • Oct 2009
                            • 175

                            #58
                            Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                            Algselt postitas foreverer Vaata postitust
                            Saab ju lihtsalt mööda sellest värgist, vaata Rage postitusi hasartmänguseaduse teemas.
                            vaatasin aga ei saa midagi, aru mis sa teed nt?, ometi olympicusse ei lähe, mina ei saagi ei taha(enne loobun pokkerist) ja lisaks vanusepiirang seal 21 pluss,ja üldse armin karu võiks maha põl-----
                            Last edited by Nylander; 10.03.10, 16:08.

                            Comment

                            • pukkmaster
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 126

                              #59
                              Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                              ma soovitaks sul tutvuda selle saidiga :
                              Holdem Manager 3 is a visual tool for analyzing your poker game and it provides a heads up display on the poker table to help identify information about your opponents.

                              mängisin pacificus 75 loyalty puntki lahti ja woppa 100 dollarit laristamiseks holdemmanageri lehel. soovitan soojalt.

                              Comment

                              • Nylander
                                Jube Noob
                                • Oct 2009
                                • 175

                                #60
                                Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                                Algselt postitas pukkmaster Vaata postitust
                                ma soovitaks sul tutvuda selle saidiga :
                                Holdem Manager 3 is a visual tool for analyzing your poker game and it provides a heads up display on the poker table to help identify information about your opponents.

                                mängisin pacificus 75 loyalty puntki lahti ja woppa 100 dollarit laristamiseks holdemmanageri lehel. soovitan soojalt.

                                no mul savi praegu HEM-ist praegu on tähtsam mure kuidas saaks starsis edasi mängida pärast 15 märtsi

                                Comment

                                Working...