micro HU grind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nylander
    Jube Noob
    • Oct 2009
    • 175

    #31
    Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit

    kokkuvõttes vaatab vastu 80 taalane BR loodan et nii jätkub, tore kui mõned päevad fishid ei tõmba oma 2.3 oudiseid. Beat the limit first then crush it!!
    Last edited by Nylander; 06.03.10, 06:39.

    Comment

    • Nylander
      Jube Noob
      • Oct 2009
      • 175

      #32
      Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit

      ja eile hakkas tracker ka näkku panema , lõi mingi errori ette kui täpne olla http://forumserver.twoplustwo.com/11...essage-313929/ aga ma ei saagi aru mis ma tegema pean siis:S

      Comment

      • Nylander
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 175

        #33
        Re: andi NL2 valuetownis õppimas ABC pokekrit

        tv3 saatemängu "kõik mängu": KUNA POKKERIT ÕPIB TUNDMA KÜMNE MINUTIGA, siis on mängus kõik võimalik ning finaali võib pühendunud profi kõrval pääseda ka algaja, kes oskab teised üle kavaldada või kel on lihtsalt rohkem õnne. AASTA NALI!!!!!!!

        Comment

        • Nylander
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 175

          #34
          Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

          eei osanudki kuidagi total nutsi mängida liiga hämmingusse sattusin vic:D

          Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 573653
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          BTN: $3.62
          SB: $5.20
          BB: $9.66
          UTG: $5.07
          UTG+1: $5.36
          UTG+2: $5.03
          Hero (MP1): $4.10
          MP2: $7.58
          CO: $9.59

          Pre Flop: ($0.07) Hero is MP1 with K J
          3 folds, Hero raises to $0.20, 3 folds, SB calls $0.18, 1 fold

          Flop: ($0.45) Q A T (2 players)
          SB checks, Hero bets $0.05, SB calls $0.05

          Turn: ($0.55) Q (2 players)
          SB checks, Hero bets $0.15, SB raises to $0.45, Hero raises to $0.75, SB folds

          Comment

          • seep
            Grinder
            • Dec 2009
            • 698

            #35
            Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

            ära situ kui flopid nutsi.:D beti ikka samamoodi, võibolla isegi rohkem, et bluffina tunduks. flopis 0.3 ja turnis 0.8

            Comment

            • Nylander
              Jube Noob
              • Oct 2009
              • 175

              #36
              Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

              OBV tänu sellistele fishidele kes hängivad NL5s ja kingivad raha on BR 100+ , sellises tempos järg nädala lõpus NL10 , 7-8 tunnised sessid tasuvad ära:D tuleks ka ära märkida et trackerit ma ei saa mingi errori pärast kasutada ja täiesti tavaline ABC , enne NL 10 t tahaks trackeri korda saada ja oleks väga tore kui keegi saaks aidata selle erroriga /täpsustatud paar postitust tagasi
              Last edited by Nylander; 07.03.10, 12:30.

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #37
                Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                Miks sa HEMi ei kasuta?

                Comment

                • Nylander
                  Jube Noob
                  • Oct 2009
                  • 175

                  #38
                  Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                  Algselt postitas makuke1 Vaata postitust
                  kokkuvõttes vaatab vastu 80 taalane BR loodan et nii jätkub, tore kui mõned päevad fishid ei tõmba oma 2.3 oudiseid. Beat the limit first then crush it!!
                  Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                  Miks sa HEMi ei kasuta?
                  sest HEM on aind 15 päeva trial

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #39
                    Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                    grindid 15 päevaga 100$ kokku lisaks, teed cashouti, ostad hemi, elad üle doomswitchi mis tuleb pärast cashouti ja oled õnnelik edasi. Iga pokkerimängija algus. :D

                    Comment

                    • Nylander
                      Jube Noob
                      • Oct 2009
                      • 175

                      #40
                      Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                      keegi muide ei tea kes see fannuchee tallinnast starsis NL5 mängib?

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #41
                        Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                        HEMi on võimalik ka tasuta saada :D

                        Comment

                        • Nylander
                          Jube Noob
                          • Oct 2009
                          • 175

                          #42
                          Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                          HEMi on võimalik ka tasuta saada :D
                          ei tea pole mingi hakker ,krakker kahjuks:S

                          Comment

                          • $Lauri$
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 479

                            #43
                            Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                            15 päeva trial ju.

                            Comment

                            • Nylander
                              Jube Noob
                              • Oct 2009
                              • 175

                              #44
                              Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                              Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                              15 päeva trial ju.
                              ja see sai juba öeldud lauri et 15 päeva

                              Comment

                              • Nylander
                                Jube Noob
                                • Oct 2009
                                • 175

                                #45
                                Re: andi purustas NL2 ja üritab sama NL5 ga mis tundub sama kerge

                                Algselt postitas seep Vaata postitust
                                grindid 15 päevaga 100$ kokku lisaks, teed cashouti, ostad hemi, elad üle doomswitchi mis tuleb pärast cashouti ja oled õnnelik edasi. Iga pokkerimängija algus. :D
                                nja 90 taala veel jäänd siis lisa teha kindlasti läheb vähem kui 15 päeva minu volüümi juures

                                Comment

                                Working...