[NL200 FR,6max]Grinding for living

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #16
    Re: [NL100 FR]Grinding for living

    oeh ilus on vaadata kui AK ikka kinni makstakse,ise hetkel elan kobedat downsingut üle ja kui AK näen käes siis hakkab kõhus keerama sest head see ei too ju hetkel

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #17
      Re: [NL100 FR]Grinding for living

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      oeh ilus on vaadata kui AK ikka kinni makstakse,ise hetkel elan kobedat downsingut üle ja kui AK näen käes siis hakkab kõhus keerama sest head see ei too ju hetkel
      wut? Kas ma vaatan midagi valesti või on herol ainult A high..

      Comment

      • speedi
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 295

        #18
        Re: [NL100 FR]Grinding for living

        Algselt postitas mkva Vaata postitust
        wut? Kas ma vaatan midagi valesti või on herol ainult A high..
        Eip, sinu silmadega on kõik korras.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #19
          Re: [NL100 FR]Grinding for living

          mis nime all mängid kui saladus pole? Ja kas lased ainult € laudu?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #20
            Re: [NL100 FR]Grinding for living

            staaaars v222

            Comment

            • speedi
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 295

              #21
              Re: [NL100 FR]Grinding for living

              Ta mängib jah starsis. dollari ja euro laudasid segamini.

              Comment

              • DaBeat
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 404

                #22
                Re: [NL100 FR]Grinding for living

                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                mis nime all mängid kui saladus pole? Ja kas lased ainult € laudu?
                Starsis:
                Urmovel

                Comment

                • DaBeat
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 404

                  #23
                  Re: [NL100 FR]Grinding for living

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  staaaars v222
                  Põhiliselt mängin starsis jep.

                  Comment

                  • DaBeat
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 404

                    #24
                    Re: [NL100 FR]Grinding for living

                    Vastane kohta polnud andmeid aga PTR järgi -2000 $ kahjumit.
                    Kas te mängiks turni teisiti ?

                    $0.50/$1 No Limit Holdem
                    6 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG boes88 ($75.30)
                    UTG+1 ralphd27 ($103.85)
                    CO arron607 ($100)
                    BTN Aggi7 ($34.40)
                    SB R1aki ($100.50)
                    BB Hero ($100)

                    Pre-Flop: ($2.50, 6 players) Hero is BB K K
                    [arron607 posts $1]
                    2 folds, arron607 raises to $3, 2 folds, boes88 says "towly", Hero raises to $8, arron607 calls $5

                    Flop: 9 10 10 ($16.50, 2 players)
                    Hero bets $11, arron607 calls $11

                    Turn: 7 ($38.50, 2 players)
                    boes88 says "i wanna get high", Hero bets $25, arron607 raises to $50, Hero goes all-in $81, arron607 goes all-in $31

                    River: 2 ($200.50, 2 players, 2 all-in)

                    Final Pot: $200.50
                    Hero shows two pair, Kings and Tens
                    K K
                    arron607 shows three of a kind, Tens
                    10 A

                    arron607 wins $197.50 (net +$97.50)

                    Hero lost $100

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #25
                      Re: [NL100 FR]Grinding for living

                      Tundmatu vastase vastu ma kohe kindlasti ei tahks siin broke minna. See et ta 2k miinuses on ei tähenda et tal alati kaotav käsi on.
                      Ja tema rereisi suurus jätab mulje mulle et ta tahab sind callima saada.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #26
                        Re: [NL100 FR]Grinding for living

                        isegi kui tegu on 3bet potiga? millega sa yldse broke tahad minna?

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #27
                          Re: [NL100 FR]Grinding for living

                          ma läheks siin ka broke. nagu leits mainis on see 3 bet pot ja pank on peale meie turni beti juba liiga suur foldimiseks.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #28
                            Re: [NL100 FR]Grinding for living

                            hero on BB ja donk on CO seega ta võib stealida ja callib sellise "3beti" iga kaardiga maha.
                            Aga palun valgustage mind mis käe peale te panete vastase?

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #29
                              Re: [NL100 FR]Grinding for living

                              Ma 3betiks suuremalt isiklikult. Või kõrgema limiidi mehed arvavad teistmoodi?

                              Comment

                              • tdx
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 768

                                #30
                                Re: [NL100 FR]Grinding for living

                                kymps võiks vähemalt panna.

                                Comment

                                Working...