Olen mänginud pokkerit pea 2 aastat ja nüüd kavatsen järgmised 4-5 kuud pokkerile rohkem aega kulutada,et paremaid tulemusi saavutada.
Sellepärast otsustasin ka päevikut pidada,et rohkem pingutada ja üks põhi eesmärke on selle 4-5 kuu peale ka nl 200 beatida.
Nl200s plaanis esimesi proove võtta kui bankroll 5000-6000 $,hetkel on sellest natuke üle poole tehtud.
Kuna cashoute tuleb iga kuu teha 500-1000 $,siis see muudab ülesande raskemaks.
Üks eesmärk oleks saada ka mõni suurem turnavõit.
Turnasi mängin iga nädal 20-40 tk umbes.
Mängin nl 100 FR hetkel pokerstarsis.
Viimane kuu siis pokkeris sain NL 50 pealt NL 100 peale ja järgmise kuu eesmärk oleks ka seal püsida ning näidata vähemalt 2 BB/100 kasumit.
Eelmise kuu graafik ka:
Alguses nl 50 ja nl 100s lõpu poole,vähe käsi aga järgmised kuud proovin rohkem koguda.
Sellepärast otsustasin ka päevikut pidada,et rohkem pingutada ja üks põhi eesmärke on selle 4-5 kuu peale ka nl 200 beatida.
Nl200s plaanis esimesi proove võtta kui bankroll 5000-6000 $,hetkel on sellest natuke üle poole tehtud.
Kuna cashoute tuleb iga kuu teha 500-1000 $,siis see muudab ülesande raskemaks.
Üks eesmärk oleks saada ka mõni suurem turnavõit.
Turnasi mängin iga nädal 20-40 tk umbes.
Mängin nl 100 FR hetkel pokerstarsis.
Viimane kuu siis pokkeris sain NL 50 pealt NL 100 peale ja järgmise kuu eesmärk oleks ka seal püsida ning näidata vähemalt 2 BB/100 kasumit.
Eelmise kuu graafik ka:
Alguses nl 50 ja nl 100s lõpu poole,vähe käsi aga järgmised kuud proovin rohkem koguda.
K 
K
A 

Comment