Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #331
    Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($10)
    SB ($10.90)
    BB ($9.24)
    UTG ($6.96)
    MP1 ($35.77)
    MP2 ($11.73)
    Hero (CO) ($10)

    Preflop: Hero is CO with K, K
    UTG calls $0.10, 1 fold, MP2 calls $0.10, Hero bets $0.50, 4 folds, MP2 calls $0.40

    Flop: ($1.25) 4, J, 9 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $1, MP2 raises $2.30, Hero raises $8.50 (All-In), MP2 calls $7.20

    Turn: ($20.25) K (2 players, 1 all-in)

    River: ($20.25) 7 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $20.25

    Results:
    MP2 had Q, 10 (flush, Queen high).
    Hero had K, K (three of a kind, Kings).
    Outcome: MP2 won $19.25


    Vastan 30 käe peale 40/0.
    Call or not ?

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #332
      Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

      Masendav sess -4 bi @ NL10
      Good night.

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #333
        Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

        Hästi jookseme. Vastas megafish

        No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        CO ($4.45)
        Button ($7.08)
        SB ($4.60)
        BB ($5.30)
        UTG ($12.38)
        UTG+1 ($5)
        Hero (MP1) ($8.72)
        MP2 ($1.97)

        Preflop: Hero is MP1 with Q, A
        2 folds, Hero bets $0.20, 2 folds, Button calls $0.20, 2 folds

        Flop: ($0.47) 3, 5, Q (2 players)
        Hero bets $0.35, Button calls $0.35

        Turn: ($1.17) 9 (2 players)
        Hero bets $1, Button calls $1

        River: ($3.17) 7 (2 players)
        Hero bets $1.70, Button raises $4.45, Hero calls $2.75

        Total pot: $12.07

        Results:
        Button had A, 8 (flush, Ace high).
        Hero had Q, A (one pair, Queens).
        Outcome: Button won $11.48

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #334
          Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

          Krt, mina oma aruga oleks sittuma löönud ja maha visanud vist riverist :D

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #335
            Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Krt, mina oma aruga oleks sittuma löönud ja maha visanud vist riverist :D
            Oleks normaalne vastane siis jah, aga ta krt callis 70% käsi ja fishid armastavad megalt bluffida.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #336
              Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

              Check/call oleks päris hea. Mõnikord saab bluffidelt valuet.

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #337
                Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                Algselt postitas ingu Vaata postitust
                Oleks normaalne vastane siis jah, aga ta krt callis 70% käsi ja fishid armastavad megalt bluffida.
                Mina ei ütleks. Kui mina fishi lauas näen, siis enamasti on nad megalt passive dongid. Re-raise otsa tuleb, siis alla top paari vastas ei näe. Samas igasugu isendeid kohtab

                Comment

                • Ämmapets
                  Jube Noob
                  • Oct 2009
                  • 171

                  #338
                  Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                  Algselt postitas ingu Vaata postitust
                  Oleks normaalne vastane siis jah, aga ta krt callis 70% käsi ja fishid armastavad megalt bluffida.
                  Kui passiivne fish ikka riveris lükkab, siis tugeva käega. Top paar on selles kohas juba kindlalt surnud.

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #339
                    Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                    Sain triobeti boonuskaarti talonge ca 60-70 tk ~450.- EEK eest. Nende eest saab teha jalka MM ennustuse. Kes aidata saab siis PS. Ma ise alla 21.

                    Avastasin et ennustada saab ka alla 21. Panin 300.- EEK Uruguiale, kui võidavad siis tagasi 1.5k
                    Ja hollandile ka soti, aga nende võidu puhul ainult 200.- tagasi.
                    Last edited by ingu; 09.07.10, 00:00.

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #340
                      Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                      Mõni good read
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by ingu; 09.07.10, 05:47.

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #341
                        Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                        Kasutajale g00000sele nüüd kõik makstud ja endale jäi kah mängimiseks raha : =)

                        Suured tänud riski eest mind aidata :)
                        Last edited by ingu; 09.07.10, 07:05.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #342
                          Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                          Algselt postitas ingu Vaata postitust
                          Kasutajale g00000sele nüüd kõik makstud ja endale jäi kah mängimiseks raha : =)
                          Ma premeeriks end ühe s*taks ilusa särgiga...

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #343
                            Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Ma premeeriks end ühe s*taks ilusa särgiga...
                            Tegid nalja v

                            E: No mul jäi omale 170 $, lisaks 1k VPPs vaja ja saab 50$ steller boonus täis.
                            Last edited by ingu; 09.07.10, 14:32.

                            Comment

                            • Peedu
                              Jube Noob
                              • Aug 2009
                              • 179

                              #344
                              Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                              Ingu, miks sa selle T3 allini callisid?

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #345
                                Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10

                                Algselt postitas Peedu Vaata postitust
                                Ingu, miks sa selle T3 allini callisid?
                                No see oli riskantne jah, aga see tüüp kes vastas oli tegi jubedaid käike, 3-4 korda oli enne minu calli midagi taolist teinud.

                                Comment

                                Working...