Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL5-10

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #256
    Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

    Taaskord paus sees kuni kuskilt stake or ise raha leian.
    Kellel mingit huvi minuga äri teha andku teada

    Palju cashoute ja ebaõnnestumine viimase 40 $ mis mul oli turniiridel tegi mu bustoks.
    Tegin täna sunday 1/4 ka, sain tunnike mängida ja selle ajaga 0 kätt. Siis tuli see agro fishi vastu.


    PokerStars No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 100/200 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP3 (t5732)
    CO (t2110)
    Button (t8145)
    SB (t3450)
    Hero (BB) (t2307)
    UTG (t5310)
    UTG+1 (t1914)
    MP1 (t4032)
    MP2 (t4795)

    Hero's M: 7.69

    Preflop: Hero is BB with 10, 10
    4 folds, MP3 bets t477, 3 folds, Hero raises to t2307 (All-In), MP3 calls t1830

    Flop: (t4714) 5, 6, J (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t4714) A (2 players, 1 all-in)

    River: (t4714) 8 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t4714

    Results:
    Hero had 10, 10 (one pair, tens).
    MP3 had K, J (one pair, Jacks).
    Outcome: MP3 won t4714

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #257
      Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

      Ajan kokku 250 - 300 taala ja siis hakkan NL10 laskma again.
      150 taala on koos
      Kes on huvitatud ülejäänud 100-150 $ andmisest siis PS
      Kasum pooleks ja 60k kätt.

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #258
        Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

        Näita oma NL10 graafikut

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #259
          Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

          Graafik on jube ausaltöeldes.



          Kui asi peaks hapuks kiskuma, näiteks langeksin 175 $ peale läheks tagasi NL5

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #260
            Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

            Krt ma kardan, et ma jääksin kahjumisse selle stakega :D Graafik on ikka natuke kriitiline >< Kuskil mängus on mingi major leak

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #261
              Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

              Algselt postitas g00000se Vaata postitust
              Krt ma kardan, et ma jääksin kahjumisse selle stakega :D Graafik on ikka natuke kriitiline >< Kuskil mängus on mingi major leak
              2 inimest mind varem stakenud, üks andis 100 $ - sai tagasi 160 $ . Konso555 siit foorumist
              Ja teine kasutaja tarmo182, andis 250 $, sai tagasi 358$.

              Graafik on jube NL10-s ma tean, endale tundub, et pole väga tõsiseid apse teinud, lihtsalt run väga sitt olnud, 70k kätt on siiski ju tegelikult suhteliselt vähe ka. Ma ei pea NL5 ja NL10 vahet väga suureks.

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #262
                Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

                Selge.
                Ma võin sind lihtsalt nö aidata ja kannan 150 taala ja sa kannad selle mulle 50 taala kaupa tagasi? Ei rohkem, ega vähem kui 150 taala. Ehk siis kui oled 50 taala kasumis, kannad selle mulle. Oled jälle 50 taala kasumis, kannad selle mulle. Ehk siis 3x 50 taala. Nõus? Kui jah, siis anna oma kasutajanimi

                edit: mul on vb starsi buddy transferi limit täis :D Sul MB kontot pole?

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #263
                  Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

                  250 $ olemas tänu kasutajale g00000se ja 0% intress. SUURED SUURED TÄNUD TALLE.
                  Asun tänasest taaskord mängima :)

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #264
                    Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

                    Sess -3 BI aga mis me imestame, run on ntx selline ...
                    ***** küll

                    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    MP2 ($9.05)
                    MP3 ($14.46)
                    CO ($15.07)
                    Button ($3.50)
                    SB ($6.10)
                    BB ($2.30)
                    UTG ($16.96)
                    UTG+1 ($10.31)
                    Hero (MP1) ($10)

                    Preflop: Hero is MP1 with K, K
                    2 folds, Hero bets $0.40, 3 folds, Button raises $3.50 (All-In), 2 folds, Hero calls $3.10

                    Flop: ($7.15) 7, 9, A (2 players, 1 all-in)

                    Turn: ($7.15) A (2 players, 1 all-in)

                    River: ($7.15) 10 (2 players, 1 all-in)

                    Total pot: $7.15

                    Results:
                    Button had A, K (three of a kind, Aces).
                    Hero had K, K (two pair, Aces and Kings).
                    Outcome: Button won $6.80




                    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    UTG ($15.10)
                    MP1 ($10.15)
                    MP2 ($5.93)
                    CO ($10.63)
                    Hero (Button) ($10)
                    SB ($2.95)
                    BB ($24.92)

                    Preflop: Hero is Button with 2, 2
                    1 fold, MP1 bets $0.30, 2 folds, Hero calls $0.30, 2 folds

                    Flop: ($0.75) 4, 5, Q (2 players)
                    MP1 bets $0.50, Hero raises $1.20, MP1 calls $0.70

                    Turn: ($3.15) 2 (2 players)
                    MP1 bets $1.50, Hero calls $1.50

                    River: ($6.15) A (2 players)
                    MP1 bets $4, Hero raises $7 (All-In), MP1 calls $3

                    Total pot: $20.15

                    Results:
                    Hero had 2, 2 (three of a kind, twos).
                    MP1 had 4, 4 (three of a kind, fours).
                    Outcome: MP1 won $19.16


                    Teisel käel flop raise sellepärast et cbet oli 100% ca 400 kätt

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #265
                      Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

                      Graafik ikka väga kole 10NL kohta ning investoritele (vähemalt mulle) alla liikumine (kus tase on sama aga summad väiksemad) mingit kindlustunnet ei annaks.

                      Üleüldse imestan, et steigi said :) Tõenäoliselt on inimesel süda hea, mitte suus kasumijahist vahutavalt valge.

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #266
                        Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

                        Ei saa ikka. Pean NL5 tegema. Ja NL10 kohta lugema/uurima/õppima. Ei saa seal jooksma. Miski tõesti mäda. Olen kaotanud 10 BI ja see ei saa ainult bad run viga olla.

                        Üks käsi ka. Kas oleksite foldinud?
                        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        Button ($10.65)
                        SB ($13.57)
                        BB ($25)
                        UTG ($21.80)
                        Hero (UTG+1) ($17.40)
                        MP1 ($17.26)
                        MP2 ($37.69)
                        MP3 ($27.20)
                        CO ($15)

                        Preflop: Hero is UTG+1 with A, K
                        1 fold, Hero bets $0.50, 1 fold, MP2 calls $0.50, 5 folds

                        Flop: ($1.43) A, 2, 10 (2 players)
                        Hero bets $0.80, MP2 calls $0.80

                        Turn: ($3.03) 5 (2 players)
                        Hero bets $2.40, MP2 calls $2.40

                        River: ($7.83) 9 (2 players)
                        Hero bets $5, MP2 raises to $15.50,

                        HERO ?

                        Vastane 22/20 120 kätt.

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #267
                          Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

                          tee siis NL5. Nv-l kui sul aega on, teeme mikogoga. 6lauda mingi tunnikese. Siis on aega arutleda ja värki. GL

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #268
                            Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

                            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                            tee siis NL5. Nv-l kui sul aega on, teeme mikogoga. 6lauda mingi tunnikese. Siis on aega arutleda ja värki. GL
                            Ma ei mäleta enam kes Sa mul MSNis olid ?

                            Comment

                            • Ämmapets
                              Jube Noob
                              • Oct 2009
                              • 171

                              #269
                              Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

                              Mul sel kuul ka tõsine mindseti proovilepanek, kokku juba -13 BI nl10-s, seega sa pole ainuke. Täna näiteks kräkiti KÕIK setid ära riveril, flipid ei tulnud ära ja üleüldse juba mitmendat päeva käib selline run, et anna abi. Ootan juba tükk aega, millal EV joon sealt pilvepiirilt alla lihtrahva sekka tuleb...

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #270
                                Re: Popsumaa Elaniku Seiklused @ NL10-NL25 hetkel

                                Ma sellest jaanipäeva möllust nii väsinud, et täna ei viitsigi midagi teha. Tulin kell 1 tuppa ära ja NL5 käib täies hoos. Peaaegu 2h mänginud ja 3 korda KK v AA PF AI lutti saanud. Aga hetkeseisuga plussis sess ikkagi.

                                Comment

                                Working...