pukats @ everest

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #16
    Re: pukats @ partypoker

    Algselt postitas pukkmaster
    Enne seda on veel üks postitus, kus on kaks kätt, aga ATo, et ei oleks pidanud vast limpima ikka?
    no ma ei tea muidugi millised vastased on, aga pole mõtet domineeritu käega väga jah, vb kui oleks suited siis veel, aga siis kh ise raisedes, mitte limpates!

    Comment

    • pukkmaster
      Jube Noob
      • Sep 2009
      • 126

      #17
      Re: pukats @ partypoker

      turniirist siis nii palju, et 100 inimest alles, average 54K, minu stack 24K, täielik kaardisurm. muud ei midagi, 60 saavad rahadesse.

      Comment

      • pukkmaster
        Jube Noob
        • Sep 2009
        • 126

        #18
        Re: pukats @ partypoker

        Turniirist asja ei saanud, 78. koht, blindid sõid stacki ära ja SB pealt K10s ei hittinud 66 vastu.
        Aga täna ja eile öösel sai veel siis mängitud natukene, graafik siis selline :




        Lähiajal proovin ka siis NL4's kätt.

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #19
          Re: pukats @ partypoker

          Gl, pukats!

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #20
            Re: pukats @ partypoker

            lol edu, said BRMi selgeks :D?
            millal laivi?

            Comment

            • pukkmaster
              Jube Noob
              • Sep 2009
              • 126

              #21
              Re: pukats @ partypoker

              Njah, võib ka nii öelda.
              Paku päev välja siis võib teha : )

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #22
                Re: pukats @ partypoker

                teisipäev:P

                Comment

                • pukkmaster
                  Jube Noob
                  • Sep 2009
                  • 126

                  #23
                  Re: pukats @ partypoker

                  mm, muidu hea päev, aga kolmapäev pean tegema saksa keele kursuse töö. siis vast ei sobi, nädalalõpus reede ei sobiks vms ?

                  Comment

                  • 2ssapaar
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 423

                    #24
                    Re: pukats @ partypoker

                    i'm in

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #25
                      Re: pukats @ partypoker

                      oleneb , kui pidu on sis vist ei tee, aga kui pole, sis teeme

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #26
                        Re: pukats @ partypoker

                        Cash enne pidu ongi kõige mõnusam, siis saad kas ballatseda või tatti pritsida läbul.

                        Comment

                        • pukkmaster
                          Jube Noob
                          • Sep 2009
                          • 126

                          #27
                          Re: pukats @ partypoker

                          Kuidas kellegile, eelmine kord kui peale cashi pidu oli, siis ma väga tatti ei pritsinud :D

                          Comment

                          • pukkmaster
                            Jube Noob
                            • Sep 2009
                            • 126

                            #28
                            Re: pukats @ partypoker

                            Väike 2 nädala eesmärk siis: 19 Partypointsi teha 100ks, siis on 50 $ lahti mängitud, osta HEM välja, ning hakkata mängima NL4

                            Comment

                            • pukkmaster
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 126

                              #29
                              Re: pukats @ partypoker

                              Nonii, päevik on siis unarusse jäänud, mõtlesin et peaks uuesti kirjutama hakkama..

                              Vahepeal sai siis igast ruume proovitud, aga nüüd siis olen Everestis tagasi jälle:) täna sain just NL10 brolli kokku. Algul natukene mängisin NL2'te, siis mängisin NL5'te ning lõpus on graafikus näha suurt tõusu, siis võtsin mõned NL10 lauad lahti, kui leidus häid....
                              Keskkond on seal ikka väga fishine aga muret teeb mulle see, et asi on vist ikkagi hiiteris aga graafiku non-showdowni joon on imelikult miinuses.. ja ev joont beadin kõvasti. lifetime graafikus on non-showdown ilusti plussis aga everestis on väike sample, ehk asi paraneb.


                              statsid näevad siis sellised ja muidu mängin 6max'i.

                              Last edited by pukkmaster; 11.07.10, 23:58.

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #30
                                Re: pukats @ everest

                                statsid on küll kuidagi nitised 6max kohta, minul on FR näiteks 17/15 viimasel ajal keskmine, aga edu

                                Comment

                                Working...