pukats @ everest

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pukkmaster
    Jube Noob
    • Sep 2009
    • 126

    #1

    pukats @ everest

    Tervist, olen siis suht uus siin foorumis, saanud väga targaks siin. Olen mänginud online pokkerit ehk 1-2 aastat, aga mitte korralikult, nüüd lähiajal tegin läbi pokerstrategy endale kasutaja Partypokerrise, kuhu sai 50$ alustamis raha, mille avamiseks pean saama 100 partypointsi. Eelnevalt olen mänginud Everestis, kus aga on kahjuks broll maha tilditud. Täna alustasin siis Partys mängimist, bankroll 75,8$. Siia hakkan siis postitama graafikuid mingi ajatagant ja käsi milles vajan abi.





    Ja esimese päeva statsid
    Last edited by pukkmaster; 11.07.10, 23:56.
  • pukkmaster
    Jube Noob
    • Sep 2009
    • 126

    #2
    Re: pukats @ partypoker

    Hetkel veel kasutan HEM'i trial versiooni, aega 14 päeva, siis peaks ostma välja, kui bankroll lubab.

    Comment

    • 2ssapaar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 423

      #3
      Re: pukats @ partypoker

      edu

      Comment

      • pukkmaster
        Jube Noob
        • Sep 2009
        • 126

        #4
        Re: pukats @ partypoker

        tarvis :)

        Comment

        • Dicer
          Julm Donk
          • Jan 2010
          • 92

          #5
          Re: pukats @ partypoker

          Henry Pukk ?

          Igatahes edu sulle !

          Comment

          • pukkmaster
            Jube Noob
            • Sep 2009
            • 126

            #6
            Re: pukats @ partypoker

            Tänud, kas ma tean sind ?

            Comment

            • pukkmaster
              Jube Noob
              • Sep 2009
              • 126

              #7
              Re: pukats @ partypoker

              Nii, regasin siis party's turniirile 1$ buy in 1K Gtd Rebuy, kohe alguses sain mõnusa tõusu. Väga hullud tüübid, ainult all in pushisid iga lehega.



              Need kaks handi siis tegid mu 3000 stackist umbes 15000.

              break on 20 min. pärast ja 362 osalejat alles. average on ~10000.

              loodame parimat.

              Comment

              • pukkmaster
                Jube Noob
                • Sep 2009
                • 126

                #8
                Re: pukats @ partypoker

                Nii, nüüd on siis break. 319 osalejat alles, ~16K average, tänu add-on'ile endal ka keskmine stack.
                Nüüd üks käsi, mis sõi mu stacki, kuidas oleksin pidanud toimima ?
                weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager


                Ei jõudnud postitust kirjutada lõpunigi, kui juba hittisin stacki 23K peale, veits donkasin.
                weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager

                Riveril oleks vist siiski pidanud veel lükkama, kuid olin siiski veits scared.

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #9
                  Re: pukats @ partypoker

                  esimeses käes pre fold!

                  Comment

                  • pukkmaster
                    Jube Noob
                    • Sep 2009
                    • 126

                    #10
                    Re: pukats @ partypoker

                    Sa mõtled AK?? AK on esimene hand, mis ma postitasin, ma arvan, et mõtled KQ

                    Comment

                    • pukkmaster
                      Jube Noob
                      • Sep 2009
                      • 126

                      #11
                      Re: pukats @ partypoker

                      mul oli BB peal KK, 4 limperit oli, blindid 200/400, palju ma peaksin raisema ? ma panin ise 2400, kuid see vist liiga palju ?

                      Comment

                      • Dicer
                        Julm Donk
                        • Jan 2010
                        • 92

                        #12
                        Re: pukats @ partypoker

                        Ei ole 2400 on normaalne, vb rohkemgi .
                        Miks teise käe riveril checkid ? blank ju

                        Comment

                        • pukkmaster
                          Jube Noob
                          • Sep 2009
                          • 126

                          #13
                          Re: pukats @ partypoker

                          ma ei tea ise ka miks, ehk väsimusest, täna pokkeriga olnud umbes 14h,

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #14
                            Re: pukats @ partypoker

                            Algselt postitas pukkmaster
                            Sa mõtled AK?? AK on esimene hand, mis ma postitasin, ma arvan, et mõtled KQ
                            lol mina n2en, et ATo!
                            Algselt postitas pukkmaster

                            weak tight, weak-tight, weaktight, poker hands, hand converter, texas holdem, no limit, omaha, pot limit, publish, postgres, pokertracker, holdemmanager
                            ma m6tlen seda k2tt siis

                            Comment

                            • pukkmaster
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 126

                              #15
                              Re: pukats @ partypoker

                              Enne seda on veel üks postitus, kus on kaks kätt, aga ATo, et ei oleks pidanud vast limpima ikka?

                              Comment

                              Working...