Maamehe postkast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #181
    Re: flipmachine aka Maamees, kes leidis interneti

    Davai ..kust ma selle saan ? :D:D sounds perfekt

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #182
      Re: flipmachine aka Maamees, kes leidis interneti

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #183
        Re: flipmachine aka Maamees, kes leidis interneti

        ahahah see tiltdemoni signatuur vms on küll kümnesse :D

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #184
          Re: flipmachine aka Maamees, kes leidis interneti

          soojendus on sees.. nüüd pumbaks raisk.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #185
            Re: Maamees teeb suvel heina 150/2500

            Õlu, see on suvejook !!!

            Pole mänginud 22.juunist saadik, sest kõike muud peab tegema. Üüri saan makstud, 2-3x nädalas juua ka, saaremaa tripi makstud ja rohkem ei olegi vaja. Igatahes nüüd teen heina pool suve.. 2500 heinapalli vaja teha, 150 tehtud. Varsti ostab see nl10 grinder mingisuguse automobiili ka, mis viiks punktist A punkti B. Jõudu!

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #186
              Re: Maamees teeb suvel heina 150/2500

              2500 heinapalli, oi bläää :D

              Jõudu tööle!!!

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #187
                Re: Maamees teeb suvel heina 150/2500

                Ma parem koorin kartuleid, kui teen edaspidi neid sitasid MTT-sid.. ei ühtegi enam niipea.

                Vist peaks träna alla kuuluma või ma ei teagi :D ei kuula seda muusikat.
                Last edited by flipmachine; 01.07.10, 14:56.

                Comment

                • nalg
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 489

                  #188
                  Re: Maamees teeb suvel heina 150/2500

                  trance see kohe kindlasti pole :D

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #189
                    Re: Maamees teeb suvel heina 150/2500

                    house see vist

                    Comment

                    • nalg
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2010
                      • 489

                      #190
                      Re: Maamees teeb suvel heina 150/2500

                      Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                      house see vist
                      jole , house on midagi taolist: http://www.youtube.com/watch?v=A8S-jpRgVcs

                      e: vb on kh mingi hardcore house vms, ei tea neid nii täpselt :D
                      midagi head ta igatahes ei ole
                      Last edited by nalg; 01.07.10, 15:26.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #191
                        Re: Maamees teeb suvel heina 150/2500

                        Mees proovib..küll kunagi tulevalt temalt ka väga head lood. Vastukaja on vajalik.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #192
                          Re: Maamees teeb suvel heina 205/2500

                          Väljas on 38 kraadi päikese käes ja ei ainsatki pilve taevas. Parmud lendavad nagu reaktiivid kallale.. ja mina lähen heinamaale järgnevaks 6h heina tegema ning seejärel veel mitmeks tunniks lakale seda virna laduma. Vähemalt saab suur tükk tehtud selle nv-ga.

                          Pokkerist: Leidsin unibetist mõned eurid ja läksin sellega bustosse. Pm see kuu mänginud 400 kätt ja -12€ seis cashis. Mtt -30$. Selle kuu eesmärk on 10k kätt ja 100$ kasumit.

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #193
                            Re: Maamees teeb suvel heina 205/2500

                            Great news everybody (c) Futurama

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #194
                              Re: Maamees teeb suvel heina 205/2500

                              Algselt postitas kuco Vaata postitust
                              Great news everybody (c) Futurama
                              http://www.24tundi.ee/?id=283223
                              heh ..nii ta on.

                              Laupäeval ajasin sõbrad endapoole ja läks heinateoks..kella 22-23 hein ,siis saun ja grill. Pühapäeval sama rutiin. Suht palju sai tehtud. Loomulikult aitas edukale töötegemisele kaasa ka õlu Ziguli . Nüüd mõned päevad pausi, kuniks uus laar põllul kuivab.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #195
                                Re: Maamees teeb suvel heina 1360/2500

                                Oot, sa teed nalja või mis ?

                                Mis krdi heinategu kestab 22-23 ? 1h jooksul jõuab heal juhul põllule ja saab veerand koormat täis, mitte rohkem.
                                .

                                Comment

                                Working...