Maamehe postkast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #61
    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    flopi call on hea, aga turnis otsa.

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #62
      Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
      TT käes kindlasti raiseksin juba flopis.
      Algselt postitas Dogers Vaata postitust
      flopi call on hea, aga turnis otsa.
      Saa sa nüüd aru ,mis see õige teguviis oleks . Mõlemad ühtemoodi respekteeritud mängijad. kuid arvamused erinevad.

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #63
        Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

        Ilmselt paneks ka flopis otsa, et võimalikult ruttu rahad sisse saada. c-c ja c-r liin on esiteks tugev, mis võib mõtleva mängija panna foldima nõrgemaid käsi. Samas flopil võib ta sisse uhada mastitõmbega, muude tõmmetega ja 2 paariga, TPTK-ga jne. Samas võivad olla seal ka KK või AA, mille vastu saaks flopil sisse ilmselt.

        E: Micros ei tasu nutsiga fancy playd teha, hästi sobib bet-bet-bet liin.

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #64
          Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

          Algselt postitas HU grinder Vaata postitust

          E: Micros ei tasu nutsiga fancy playd teha, hästi sobib bet-bet-bet liin.
          Wrooong, micro ei ole see mis ta oli aastaid tagasi

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #65
            Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

            Isegi NL10 on inimesed ranka tabelitega ja neile see bet/bet/bet liin enam ei mõju

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #66
              Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

              Mitte isegi, vaid just seal nad ongi :D

              Comment

              • wousha
                FPP Pro
                • Oct 2009
                • 268

                #67
                Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                a minge metsa oma flopi calliga imo.

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #68
                  Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                  Aga mida arvavad ranka-tabeli-vennad c-c, c-r liinist?

                  E:Kui bet-bet-bet liin ei sobi, siis peaks ju lust olema lightim barreldamine

                  E2:Pokker pole ju mängitav eeskirjade järgi. Tähtis on kohaneda mänguga ja kasutada teiste nõrkusi nende vastu. Adapt & abuse.

                  E3:Mina raisen micros sellist flopi all day long.
                  Last edited by HU grinder; 06.04.10, 21:51.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #69
                    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                    Imo re-raise flop.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #70
                      Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                      Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                      Wrooong, micro ei ole see mis ta oli aastaid tagasi
                      +1

                      Comment

                      • HU grinder
                        Vana Tegija
                        • Feb 2010
                        • 1002

                        #71
                        Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                        Kui teil mitme-aastane kogemus on, siis miks ikka olete micros? Järelikult ei beatinud te seda aastaid tagasi ka. Kuigi pokkeriga võib kaasneda ilus rahaline preemia, siis paljud inimesed on pimestatud raha poolt ega mõista, et see mäng ei sobigi neile.

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #72
                          Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                          calli plussid, hoiad blufid ranges ja lased tal oma ässa hittida, või 2 paari, aga turnis oleks kindlasti tulnud tõsta juba. :)

                          enivei, kuulake mussi parem :D

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #73
                            Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                            Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                            Kui teil mitme-aastane kogemus on, siis miks ikka olete micros? Järelikult ei beatinud te seda aastaid tagasi ka. Kuigi pokkeriga võib kaasneda ilus rahaline preemia, siis paljud inimesed on pimestatud raha poolt ega mõista, et see mäng ei sobigi neile.
                            Põhjuseid on palju

                            1. Olen cashoutinud väga palju, meeldib reisida, on õppemaksu vaja maksta ning auto eest hoolisteda, pokkeri rahadest tuleb maksta ka üür ja maksud, lisaks meeldivad kallid riided ja igasugused tehnika jubinad.
                            2. Kogu selle cashoutimise sees, olen ikkagi suutnud nl4 - nl 40 areneda :)
                            Ütleks nii, et highstakes poker ei ole minujaoks, ei kiirusta nl1000 mängima.
                            3. Ma ikkagi calliks selle ja oleks rahul ja tõstaks turni.

                            ahjaa, ja vaevalt, et rahvas micros püsib sellepärast et sette valesti mängitakse, pigem suuremad leakid ja mujal.

                            its my oppinion only.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #74
                              Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                              Saa sa nüüd aru ,mis see õige teguviis oleks ..
                              Minu point on selles, et turniks on palju kaarte mida sa näha ei taha ja teeks otsustamise raskemaks. Alati ei tasu nüüd ta second barrelit ka püüdma hakata.
                              On boarde kus raisemine setiga on pointless, sest fold equity on liialt suur (me tahame ju ikkagi valuet saada oma setiga) Aga kuna antud board on mõnusalt wet, siis raiseksin jah just seepärast, et teha talle elu võimalikuks kalliks kui ta on tõmbe peal. Kuna kui tal on seal top pair või overpair, siis maksab ta meile selle ikka kenasti kinni.

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #75
                                Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                                Kuna mulle see teema juba nii hinge läks siis ma lisaks veel, et õiget ega valet vastust ei olegi, kõik vastused on subjektiivsed. Igaüks vastab vastavalt oma levelile ning limiidile samuti ka vastastele, kellega tema on harjunud mängima. :) Õige vastus on see kui Sa saad ise aru, miks seal tuleks teha ühte või teist, siinkohal peaks kindlasti lisama, et on suur hulk vastaseid kelle vastu tõstaks floppi ning on ka vastaseid kelle vastu mängiks täpselt samamoodi ja snapcalliks riveri beti.

                                Comment

                                Working...