Maamehe postkast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #46
    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    graafik kole jah, ei oska mängida.
    3 raamatut hetkel paremal käel .. doyle-super system , mindset ja no-limit proffessional. Arvan ,et doyle , kuna teisi olen sirvinud mingil määral.

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #47
      Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

      Järg siis sellele käele, HH ei suutnud enam leida HEM-ist, aga action läks nii edasi.

      No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop

      MP2 ($3.50)
      MP3 ($11.56) 10/8/8.5 3bet 6 - 268 kätt
      CO ($0.20) - Tema kohta vast ei ole vaja
      Button ($10.04)
      SB ($10) 14/2/2 donk bet 33% (3) - 59 kätt.
      BB ($15.16)
      Hero (UTG) ($10.15)
      UTG+1 ($6.96)
      MP1 ($15.42)

      Preflop: Hero is UTG with A, A
      Hero bets $0.35, 3 folds, MP3 calls $0.35, CO calls $0.20 (All-In), 1 fold, SB calls $0.30, 1 fold

      Flop: ($1.35) 6, 7, 2 (4 players, 1 all-in)
      SB bets $1, Hero raises 2.80$, MP3 (all inn)u 11$ , SB folds .. Hero nüüd? imeb näppu ja mõtleb elu üle?

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #48
        Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

        Hero foldib
        vastas set või 2paari.Selline all-in antud olukorras tähendab tavaliselt, et antud vend on väga kindel oma käes. Muidugi võib siin regulari poolt näha imeliigutust mingi mid pairiga (88-TT), aga ise foldiks ära..näeb vähemalt käe ka ära, sest CO all-in

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #49
          Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

          Nad läksid all in siis CO-ga jah?
          Mis neil olid ?

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #50
            Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

            Käsnaka vastus rahuldas mind täielikult. Mina foldisin ,sest arvasin ,et näen ka set-i, aga oli hoopis TT. Ma seepärast foldisingi, et teadsin,et näen vähemalt, mis tal käes oli ja ega ma uskunud ,et ees olen enam.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #51
              Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

              Uuel kuul uue hooga. Tegelikult terve see sess oli üks suur naljanumber.. set sain 4.5% , 2x AA , igakord kui KK siis A flopis, kui QQ siis K flopis. Aga äge on see, et ma võtan seda naljana , mis näitab ,et mindset korras

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #52
                Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                Nii ühe aprilli eesmärgi võib juba 2.aprilli päeval FAIL-iks lugeda. Kainet kuud ei tule, sest ma ei ole enam kaine

                Comment

                • totaldonk
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 914

                  #53
                  Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                  fail

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #54
                    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                    Uskumatu kuu algus.. -8BI alla 5000 käega. Set´e saan 5.0 % ja boardi absoluutselt ei hiti. Aga kui see jama läbi saab ,siis naeran mina !! hetkel jooksen siis -8.5BB/100.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #55
                      Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                      Plaan oli lihtne näidata nõrkust, et siis riveris ületõste teha, aga ise ka ei saanud aru, mis riveris nüüd juhtus.

                      No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop

                      Button ($8.80)
                      SB ($7.37)
                      BB ($3.50)
                      UTG ($10.60) 27/20/4 30 kätt
                      UTG+1 ($10.49)
                      Hero (MP1) ($10.30)
                      MP2 ($9.50)
                      MP3 ($10.23)
                      CO ($25.74)

                      Preflop: Hero is MP1 with 10, 10
                      UTG bets $0.30, 1 fold, Hero calls $0.30, 6 folds

                      Flop: ($0.75) Q, 3, 10 (2 players)
                      UTG bets $0.40, Hero calls $0.40

                      Turn: ($1.55) A (2 players)
                      UTG bets $0.80, Hero calls $0.80

                      River: ($3.15) 7 (2 players)
                      UTG bets $9.10 (All-In), Hero ?

                      Comment

                      • MrRiver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 735

                        #56
                        Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                        Mina ei foldi.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #57
                          Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                          kulla mees, mida sa turnis teed? turnis tee juba raise ikka, mismoodi sa muidu stacke sisse tahad saada?
                          call

                          Comment

                          • wousha
                            FPP Pro
                            • Oct 2009
                            • 268

                            #58
                            Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                            LOL =(( kui kohutav .. mis sa plaanid foldida ka veel takka järgi ?

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #59
                              Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                              krt head kommentaarid :D:D.

                              Igatahes täna hakkan kirjutama valmis coachi otsimise teksti. Olen liiga loll,et ise hakkama saada. Kui leidub inimene ,kellel on raudsed närvid ja suudab aidata NL10 ja Nl25 FR-is siis võib teada anda, muidu ilmub töökuulutus ka ametlikku coachi otsimis teemasse lähiajal.

                              Viimane sess:


                              Ja see käsi oli jah ülisitalt mängitud, aga callisin ma ära ja nägin KJ. Ikka kehtib tõsiasi, et alati raise micros.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #60
                                Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                                TT käes kindlasti raiseksin juba flopis.

                                Comment

                                Working...