Maamehe postkast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #31
    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

    Miks sa pre callid QJo-ga tundmatu vastase vastu? Tahaks tõesti teada, mida sa sel hetkel mõtled, mida sa loodad flopis näha, mis on su plaan kui saad TPGK ja kas arvad, et nõrgemad käed maksavad siis piisavalt tihti, et tasa teha need kaotused mis sa selliste kätega saad?
    Praegu võis vastas olla nii nuts kui ka soe õhk ja kui võitsid, siis good for you. Pikas perspektiivis oled kaotaja.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #32
      Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

      Jep, mina foldiks ka pf juba QJo.

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #33
        Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        Miks sa pre callid QJo-ga tundmatu vastase vastu? ja kas arvad, et nõrgemad käed maksavad siis piisavalt tihti, et tasa teha need kaotused mis sa selliste kätega saad?
        2. Praegu võis vastas olla nii nuts kui ka soe õhk ja kui võitsid, siis good for you. Pikas perspektiivis oled kaotaja.
        1. Esiteks oli mul positsioon antud mängija üle ja seda hindan ma tugevalt, sellest ka call. Mis on mu plaan ,kui saan top pair G( ok see peaks olema vist gay kiker) medium kikeriga, siis ma betin ,raisen. Isegi kui ma ei hiti, ei tähenda see seda, et vastane automaatselt hitiks kätt, mida ta foldida ei suudaks. Kui ma ei hiti boardi absoluutselt ei tähenda ka see seda, et ma kaotanud olen, sest kuna mul on positsioon mängija üle, saan ma järgnevad otsused teha sõltuvalt tema tegutsemisest. Antud juhul oligi see kaheldav call, kuna vastane oli tundmatu, aga minu silmis paistis liiga kummaline ( see oli insta all inn)
        2.Kui vastane mängib nutsi nii, siis aidaku mind jumal ..

        Aga tänud vastuse eest, see pani mind mõtlema!
        Last edited by flipmachine; 24.03.10, 17:50.

        Comment

        • Strateeg
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2009
          • 303

          #34
          Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

          Mulle meenub WCGrideri videost selline mõttetera: Micro stakes is not the place for making big calls, its pointless because there is so much money in fat value and there is no need to drive variance bigger than it has to be" Umbes midagi nii :D aga kui Sul toimib miks mitte, mina oma vastaseid nii hästi veel lugeda ei mõista, kui mõned halvad regularid välja arvata, kes alati turni raisele foldivad. GL igatahes!

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #35
            Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

            Mnjaa alati võiks paremini minna. Kas NL10 biitides peaks bb/100 olema vähemalt 10bb/100-le?

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #36
              Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

              Kui ABC pokkerit jagad, siis väikeste nõksudega on 10bb/100-le suht lihtsalt võimalik.

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #37
                Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                Kui ABC pokkerit jagad, siis väikeste nõksudega on 10bb/100-le suht lihtsalt võimalik.
                Et siis vähemalt 10bb/100-le..selge.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #38
                  Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                  5bb/100-le peaksid saama puhtalt kaartide mängimisest.
                  veidike hakkad ka vastaseid mängima, nii winrate siis vastaselt oskusele suureneb.

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #39
                    Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                    nicee ..

                    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop

                    BB ($9.19)
                    UTG ($2.84)
                    UTG+1 ($10.03)
                    MP1 ($3.53)
                    MP2 ($3.80)
                    MP3 ($3.66)
                    Hero (CO) ($10)
                    Button ($11.55)
                    SB ($9.90)

                    Preflop: Hero is CO with 7, 7
                    5 folds, Hero bets $0.35, Button calls $0.35, 1 fold, BB calls $0.25

                    Flop: ($1.10) 3, 7, 3 (3 players)
                    BB checks, Hero checks, Button bets $0.70, 1 fold, Hero calls $0.70

                    Turn: ($2.50) K (2 players)
                    Hero bets $1, Button calls $1

                    River: ($4.50) 10 (2 players)
                    Hero bets $7.95 (All-In), Button calls $7.95

                    Total pot: $20.40

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #40
                      Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                      noonii .. Kuu peaaegu läbi ja täna ei mängi, homme vb kui viitsin teen veidi ,aga pm suutsin viimase nädalaga kuu FAIL-i viia.. Plussis olen ,kuid 25k käe peale suutsin saavutada NL10 2bb/100 ..varem jooksin umbes 6bb/100 , kuid selle hävitas eelkõige viimane nädal ,kus juhtus igasuguseid asju. Graafiku ja lõpptulemused viskan homme öösel üles, sest krt teab ..võin kuu veel miinusesse viia.

                      Hetkel ei ole ka juhilube, kuna ei torganud pähe, et sünnipäevaga kadus lubade kehtivus ( bye bye vahtraleht). Libedasõit tehtud , pole ainult ARK-i veel jõudnud .. hetkel tunnen end kui maailmast äralõigatuna, kuna ei pääse kodust eriti kuhugi. Tänane õhtu jätkub igatahes Terminaator: Sarah connori kroonikaga.

                      Järgmine kuu kavatsen endale coachi leida! Väike kõrvalmärkus.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #41
                        Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                        No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        saw flop

                        MP2 ($3.50)
                        MP3 ($11.56) 10/8/8.5 3bet 6 - 268 kätt
                        CO ($0.20) - Tema kohta vast ei ole vaja
                        Button ($10.04)
                        SB ($10) 14/2/2 donk bet 33% (3) - 59 kätt.
                        BB ($15.16)
                        Hero (UTG) ($10.15)
                        UTG+1 ($6.96)
                        MP1 ($15.42)

                        Preflop: Hero is UTG with A, A
                        Hero bets $0.35, 3 folds, MP3 calls $0.35, CO calls $0.20 (All-In), 1 fold, SB calls $0.30, 1 fold

                        Flop: ($1.35) 6, 7, 2 (4 players, 1 all-in)
                        SB bets $1, Hero võtab agressiivse või passiivse liini ?

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #42
                          Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                          6maxis ma võtaks agresiivse, FR ei tunne.
                          Enamus ülepaarid maksaks seal.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #43
                            Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                            ma raiseks 3 peale ja calliks shove. ta ranges 22,66,77-QQ + Ax-d + erinevad mastitõmbed.

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #44
                              Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                              Märts

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Statid olid 16/11/2.78 3bet 2.9 bb/100 tuli 2.74bb/100

                              Võttes aluseks,et see on mu esimene kuu Full Ringi , siis ma ei teagi, kas olla rahul või mitte.Ses suhtes,et cashiga suutsin see kuu plussi jääda on + , aga et bb/100 nii väike on -. Vähemalt suutsin harjumuspäraselt biitida EV joont mõnusalt. Veel mängisin ma ainult NL10, vashiga jäin plussi, seega märtsi eesmärgid täidetud. MTT-sid tegin ainult vähe.

                              Märts kokku: cash 73$, Boonus 120$, rakeback 30$, live pokker -230 eek, MTT -30$ = 173$

                              Aprilli eesmärgid:
                              - Vähemalt 1 raamat läbi lugeda
                              - Vähemalt 6bb/100 NL10( seega positiivne cash kuu)
                              - Aprillist saab kaine kuu
                              - Mitte teha cashouti
                              - Jõuda nl25 shottide juurde.

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #45
                                Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                                ouch, graafik pole eriti kena. :S
                                Mis raamat on plaanis?

                                Edukat aprilli! :)

                                Comment

                                Working...