Maamehe postkast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #16
    Re: flipmachine@ NL25 6max

    peab meeldima..nii nagu alati


    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($26.15)
    Button ($34.75)
    SB ($89.93)
    BB ($57.11)
    UTG ($26.65)
    Hero (MP) ($25)

    Preflop: Hero is MP with Q, Q
    1 fold, Hero bets $0.85, CO calls $0.85, 2 folds, BB calls $0.60

    Flop: ($2.65) 6, J, Q (3 players)
    BB checks, Hero bets $2.50, CO raises $7, 1 fold, Hero raises $13.25, CO raises $18.30 (All-In), Hero calls $8.40 (All-In)

    Turn: ($50.95) J (2 players, 2 all-in)

    River: ($50.95) 6 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $50.95

    Hero Q Q
    CO J J

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #17
      Re: flipmachine@ NL25 6max

      Kuna pokkerit ei oska mängida, sain sõbraga räägitud ning hakkan kitarri tunde võtma !!! vb hakkan kitarri biitima long termis kunagi

      Lisaks panen oma suurepärase Jaanuari pea 50k käelise NL25 6max Full Tilt graafiku näitamaks kui halb mängija ma olen :)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Ja statid:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #18
        Re: flipmachine@ NL25 6max

        Aeg on taas möödunud ja ei mingeid muutusi. Ma ei jaksa enam füüsiliselt ka lugeda erinevaid foorumeid, uurida oma mängitud käsi, seal juures mitte grammigi targemaks saades :(. NL25 istun siis 55k käega -332$ ehk -14 BI. Vahepeal teen sessi , saan suure enesevägistamise teel umbes 20$ plussi ja siis mõne tunnipärast kaotan sessiga mingi 100$. Olen vaikselt mõelnud, et peaks endale otsima coachi, sest ise ei suuda läbi murda microst vb siis kellegi abiga . Samas peaks micro olema kergelt biiditav ka iseseisva õppimise teel...mnjaa love hurts

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #19
          Re: flipmachine@ NL25 6max

          Võid proovida näiteks olla late pos veits tightim, sest tundub, et sa ei saa seal hakkama. CO oled rohkem võitnud kui BU, aga peaks olema vastupidi. Või kui seda ei taha muuta ole EP loosem.

          Comment

          • $Lauri$
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 479

            #20
            Re: flipmachine@ NL25 6max

            Kasuta positsiooni eeliseid, sul pmselt kuni buttonini kõigilt positsioonidelt sama range...

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #21
              Re: flipmachine@ NL25 6max

              Algselt postitas timukasr
              Võid proovida näiteks olla late pos veits tightim, sest tundub, et sa ei saa seal hakkama. CO oled rohkem võitnud kui BU, aga peaks olema vastupidi. Või kui seda ei taha muuta ole EP loosem.
              Algselt postitas $Lauri$
              Kasuta positsiooni eeliseid, sul pmselt kuni buttonini kõigilt positsioonidelt sama range...
              Tänud nõuannete eest! Proovin parandada mängu.

              Lisaks õpetus, miks ei tohi KÕU-ga pokkerit mängida :)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #22
                Re: flipmachine päevik

                Proovides päästa päevikut surmast kirjutan siia miskit. Eelmise kuuga tuli pokkerisse kopp ette, ei tahtnud näha ka seda saadanast mängu, tegin vaid üksikuid MTT-sid. See kuu algas minu jaoks siis 5.märtsil. Enam ei ole nl25 ..nl10. Nüüd lasen 3 toas pokerstars/ unibet / FullTilt. Nagu lubatud sai, siis see kuu ainult nl10 , sest enne jooksma õppimist tuleb käima õppida. FR on vast selle kuu põhisõna ,sest 6max lasen vaid unibetis ja seda ka täna laudade puudusele.

                MTT on see kuu väga FAIL-id olnud, aga proovin edasi, ja enam ei tee 26$ , püsin seal kuni 11$ juures.

                ok..gl.

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #23
                  Re: flipmachine päevik

                  viimane sess oli kummaline, vähe sellest ,et maksin nagu jõuluvana suutsin selliste asjade otsa sattuda. Aga noh ..1200 kätt ja plussi ma jäin.

                  No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  MP3 ($4.36)
                  Hero (CO) ($16.67)
                  Button ($10)
                  SB ($10.80)
                  BB ($3.50)
                  UTG ($16.92)
                  UTG+1 ($10.34)
                  MP1 ($11.70)
                  MP2 ($5.51)

                  Preflop: Hero is CO with A, A
                  5 folds, Hero bets $0.40, Button raises $1.60, SB raises $10.75 (All-In), 1 fold, Hero raises $16.27 (All-In), Button calls $8.40 (All-In)

                  Flop: ($31.70) 9, 9, 2 (3 players, 3 all-in)

                  Turn: ($31.70) 3 (3 players, 3 all-in)

                  River: ($31.70) 7 (3 players, 3 all-in)

                  Total pot: $31.70
                  Main pot: $30.10 between Hero, Button and SB, shared by Hero and SB ($15.05)
                  Side pot 1: $1.60 between Hero and SB, shared by Hero and SB ($0.80)

                  Results:
                  Button had K, K (two pair, Kings and nines).
                  SB had A, A (two pair, Aces and nines).
                  Hero had A, A (two pair, Aces and nines).
                  Outcome: SB won $14.85, Hero won $20.72




                  No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  CO ($3.71)
                  Button ($2.25)
                  SB ($10.84)
                  BB ($10.10)
                  UTG ($6.68)
                  UTG+1 ($10.39)
                  MP1 ($15.23)
                  Hero (MP2) ($13.50)

                  Preflop: Hero is MP2 with Q, Q
                  1 fold, UTG+1 bets $10.39 (All-In), 1 fold, Hero calls $10.39, 1 fold, Button calls $2.25 (All-In), 2 folds

                  Flop: ($23.18) 8, 2, 5 (3 players, 2 all-in)

                  Turn: ($23.18) K (3 players, 2 all-in)

                  River: ($23.18) 10 (3 players, 2 all-in)

                  Total pot: $23.18
                  Main pot: $6.90 between Button, UTG+1 and Hero, won by Button
                  Side pot 1: $16.28 between UTG+1 and Hero, shared by UTG+1 and Hero ($8.14)

                  Results:
                  Button had K, A (one pair, Kings).
                  UTG+1 had Q, Q (one pair, Queens).
                  Hero had Q, Q (one pair, Queens).
                  Outcome: Button won $6.44, UTG+1 won $7.60, Hero won $7.60

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #24
                    Re: flipmachine päevik

                    Nii ühte õppisin ma täna taas .. palavikulise peaga ei tasu pokkerit mängida. Ilge isu oli mängida ja siis esimene käsi kohe AK BB-lt ja nupud 5bet callides sisse said.. KK vastas..river A, aga siiski ..like wdf ma tegin üleüldse. Lisaks on kõik liigutused mega aeglased ja pea on täiesti tühi, ainsatki mõtet ei käi peast läbi kui mingil käel olen.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #25
                      Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                      Selline tunne,et ma hakkan foldima igale tõstele,mis minuvastu tehakse. Ei ole mõtet mõelda ka mis neil nitipededel on ..lauas ka sellised pederastid ..statid 5/4 400 käe peale ..tra mine niku lammast nendega, mitte ära mängi pokkerit. Oli ilus kuu ..ja järjest hullemaks see läheb. Faak yeah !!

                      Muidugi teen ise niipalju jama pidevalt! Kogu seda miinust oleks saanud vältida enamjaolt.

                      Paar viimast päeva:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Hetkeseisuga Märts. Koosneb enamjaolt FR nl10 , aga kusagil 1000 kätt ka 6max, mis tuli sisse unibetis mängides.



                      Vähemalt biidin ma EV joont suurelt... obv skilliga

                      AGA KÕIGE ROHKEM AJAB NÄRVI INTERNET, MIS KATKEB KELLA 22-30-ST PM IGA 3-4 MIN TAGANT , ON MUIDU ÜLIAEGLANE JA KATKENDLIK. KÕU 4 EVER !!

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #26
                        Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                        Kohutav päev see pühapäev.. Saan iga biiti kus hull ..alati on neil parem kiker, või siis parem set.. obv setminevad 15bb oma small poketiga ja tõmbavad floppi seti ( selle tõmbasin rivrisse tagasi ..paras debiilile) ..KK ja QQ ..alati A flopis , teen cbeti ..saan calli ..ja sinna läheb igakord +-1$ --kõige paem on see,et enamusjuhudel nägin ka mis neil oli ..Axo ..äge elu. -2BI täna ..ei tunne end enam mugavalt.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #27
                          Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                          Mulle jõudis lõpuks kohale see,mida sõber on rääkinud üle aasta juba. Ma kaotan kasumit, kuna ma maksan vastastele kõik ära. Nt AA maksan ära,kui tean ,et seal vaatab vastu set ..kõige rohkem suudan ma kaotada QQ-ga , sest kui on madal board,siis ma lihstalt ei foldi , isegi nitile mitte. ohh seda õnnistust . Nüüdsest luban ,et enne mõtlen ja siis klikin hiirenuppu !!!

                          ahjaaa...ma mängin FR 16.6/11 statidega.

                          Comment

                          • Strateeg
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2009
                            • 303

                            #28
                            Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust

                            ahjaaa...ma mängin FR 16.6/11 statidega.
                            Eks võita saab muidugi mitme erineva stiiliga aga NL 10 FR IMHO on profitit oluliselt lihtsam mingi 12/9 v isegi 11/8 nittides. See muidugi vaid minu kogemuse pealt ja see ei pruugi kõigile sobida. Lihtsalt FE on isegi regide vastu võrdlemisi vähe ja jube floatimine käib floppidel, proovisin ise ka mingi 15/12 ja 14/11 mängida, aga nitimalt läheb ladusamalt. GL!

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #29
                              Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                              Nii, tegin sessi 1200 ja mis ma öelda oskan: Olen väga rahul endaga !. Esiteks hakaksin ma foldima selliseid käsi, kus ma olen ilmselgelt taga ,kuid ei suuda tavaliselt foldida. Lisaks tegin paar head calli ( 1 kaheldava ka ) ning olin rahulik ja lasin vaikselt oma rütmi ,ei lasknud kellegil lauas end häirida. Kaardijooks oli ka suht surmalevõögu ,kuid korra suutsin KK vs KK saada.

                              Staidest: 15.1/11.7/4.5 ja mina ei saa ikka aru,kuidas inimesed saavad mängida ala 10/9 statidega. Ma ise foldisin pf AJ ja AQ-sid . Ainuke seletus oleks,et buttonilt nad ei tõsta , varastada nad ei taha, vaid ootavad oma AA ja KK-d, small poketid viskavad mucki.


                              No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              Esimene käsi lauas, pole õrna aimugi kes ta on ja kust ta tuleb. Kas sellistes olukordades peaks callima?

                              saw flop

                              Hero (MP3) ($11.93)
                              CO ($4.83)
                              Button ($4.05)
                              SB ($9.60)
                              BB ($6.91)
                              UTG ($5.33)
                              UTG+1 ($24.13)
                              MP1 ($14.57)
                              MP2 ($7)

                              Preflop: Hero is MP3 with Q, J
                              3 folds, MP2 (poster) bets $0.25, Hero calls $0.35, 4 folds

                              Flop: ($0.85) 2, 5, J (2 players)
                              MP2 bets $6.65 (All-In), Hero calls $6.65

                              Turn: ($14.15) 4 (2 players, 1 all-in)

                              River: ($14.15) K (2 players, 1 all-in)

                              Total pot: $14.15

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #30
                                Re: flipmachine aka Maamees otsib interneti

                                100% fold minu jaoks.
                                Lihtne põhjendus on selles, et sinu eelis lauas peaks olema niivõrd suur, et sul ei ole vaja selliseid olukordi vastu võtta. Sa saad raha palju paremates olukordades sisse.

                                Overbet oli tavaliselt nuts...

                                Comment

                                Working...