[Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SimbaM
    FPP Pro
    • Oct 2010
    • 237

    #721
    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

    XR 4% ja sellisel flopil keerulisem leida slam-dunk bluffe ka eriti SB calling rangel siis, pigem jah fold. Paneks vähe väiksemalt calliks ühe streeti ja vaataks mis edasi teeb. See spot ikka väga set heavy.

    Comment

    • Pokkeripro99
      Julm Donk
      • Sep 2018
      • 40

      #722
      Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

      Raske uskuda, et sellised nibulad suudavad võitvad olla. Samas jube hea, et saad raha kokku hoida. Ja haigeid rundowne saad nibulate vaste jõhkra frequencyga bluffida.

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #723
        Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

        Week 49:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        November:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Week 50:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Nädala backdoor:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • SimbaM
          FPP Pro
          • Oct 2010
          • 237

          #724
          Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

          Miks starsis mängid üldse? Mõistlikum ikka kuskil RB environmentis klikkida ju?

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #725
            Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

            Starsi juures on ainuke miinus no rb. Ei tea ühtegi teist tuba, kus oleks ka ainult üks miinus. :)

            Comment

            • Pokkeripro99
              Julm Donk
              • Sep 2018
              • 40

              #726
              Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

              Kõige määravam miinus siiski :)

              Comment

              • SimbaM
                FPP Pro
                • Oct 2010
                • 237

                #727
                Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

                Kui ma threadi siin õigesti olen lugenud, siis päris palju miinuseid mu meelest aga eks sa ise tead paremini. Edu igaljuhul ja hoian silma peal.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #728
                  Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #729
                    Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

                    Jah, õigust räägite sõbrad :D Plaanisin pikema posti kirjutada sel teemal, aga Priidixi oma võttis asja hästi kokku juba. Praeguseks üle nädala ühes teises asutuses fishe ja botte kimbutanud. RB on obv palju kordi parem, ja enamus teisi omadusi, mida Starsi puhul sai plussideks peetud, jäävad tegelikult väga vähe alla kui üldse. Rahul. Kahjuks kooles arvuti ära, pokkeritoa ja pc vahetusega on rutiin veits paigast läinud ja võtan aasta lõpuni tunde veidi lebomalt. Uuel aastal jälle tõsisemalt:)

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #730
                      Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

                      Proovi olybettigi ntx :D nl10 ja 20 vana rasva pealt 1k+ kuus väga lebo , ainuke asi et tasub pelada nii 00 kuni 06:00 , edasi 06:00 > 10:00 suht tiksud niisama aga ikka 10€ tund et mõni vaal lauda ikka satub :D

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #731
                        Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        nl10 ja 20 vana rasva pealt 1k+ kuus väga lebo


                        Where do I sign up?!

                        Comment

                        • SimbaM
                          FPP Pro
                          • Oct 2010
                          • 237

                          #732
                          Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Proovi olybettigi ntx :D nl10 ja 20 vana rasva pealt 1k+ kuus väga lebo , ainuke asi et tasub pelada nii 00 kuni 06:00 , edasi 06:00 > 10:00 suht tiksud niisama aga ikka 10€ tund et mõni vaal lauda ikka satub :D
                          Ma ei tea kas see on liialdus aga paneb mind ka peaaegu tahtma proovida :D

                          Cypher0 edu sulle!

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #733
                            Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

                            Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
                            Ma ei tea kas see on liialdus aga paneb mind ka peaaegu tahtma proovida :D

                            Cypher0 edu sulle!
                            Sample size 300h ~kuu ja 3 nädalaga ja ~+2400€, 2 nädalase downeri elasin ka üle selle ajaga

                            HUDide puudumine on kuld , mu vpip ~40 :D , nl20 heade regularide vastu lauas jään hätta, HUs crushin , aga ma aastaid maas arengult

                            Table select mega mugav , ükski regular muga HUd ei taha pelada ja ootad kuni vaalad ise lauda tulevad
                            Last edited by Kakahirmutis; 23.12.18, 07:30.

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #734
                              Re: [Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

                              Vahepeal toimunud kergetest muutustest nii palju, et sai kolitud pealinna ja tööle(!) mindud. Relocatimiseks kandsin enamus rolli välja, alles jätsin nii umbes $40. Töö kõrvalt vaikselt nl2 edasi lasknud, eesmärgiks on semi seriously edasi grindida, hetkel seni kuni näha on et roll kasvab, sealt edasi seni kuni hourly tundub piisavalt mõistlik, et tasub jätkata. Proovin siin ka updateda, täitsa omamoodi äge on jälle level 1st alustada:)

                              Week 7:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...