[Stars FR] Tõmbame foorumi käima vol 2!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Majandaja
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 2133

    #526
    Re: [NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

    Solid volüüm Weekly updates

    Comment

    • SANGPOMM
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 479

      #527
      Re: [NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

      (Y) palju RB ja boonust tuli?

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #528
        Re: [NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

        Thx! Vaatasin meilboxi üle ja see aasta olen ostnud boonuseid $7000 eest + $1200 stellareid.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #529
          Re: [NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

          Ahjaa, kõigile noortele vihastele grinderihakatistele, kes oma karjääri alustavad: Ärge võtke esimeseks limiidiks NL2, tuu om rigged. Minu selle aasta NL2 shot, 33 bi alla ev 300 käega:



          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #530
            Re: [NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

            lol Raix :) GL sulle uuel aastal!

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #531
              Re: [NL100 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

              Week 1:



              Päris terve nädal ei mänginud, kuna aastanumber vahetus ja kohe esimesel päeval päris korras ei olnud. Nagu graafikult näha, oleks ühe päeva võinud veel põdeda isegi. Aga all good, 21 tundi kokku ja üritaks sellist joont hoida et enamvähem 150h kuus ära tuleks. Limiidiks hetkel NL50 btw.

              Stratinurk:


              Kõigile grinderitele, kes riveri mänguga hädas on ja tihti pole kindel, mida teha:

              Kui boardi biidid, võib alati valuebettida.

              Näide:


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Majandaja
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 2133

                #532
                Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                Kena algus aastale ja muidugi hea games are dead käsi!

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #533
                  Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                  Week 2:



                  Korralik mindset fish olen ikka, kui paar sessi veidi ebameeldivama jooksuga on, siis mäng jumala puruks kohe. Tekivad kahtlused et kas need moved/liinid mida ma teen, on ikka nii kasulikud ja õigetes spottides jääb valuebet tegemata ja valedes spottides tulevad mingid awkward panused. 2 bi literally kinkisin fishidele tildi tõttu (asi seegi, et mingitele ida-euroopa regudele vodkaraha ei teeninud) ja umbes 140bb läks viimasel ajal foorumi leivanumbriks saanud misclicki tõttu kõige kaduva teed. Enne seda vist kokku lifetime mingi 2-3 sellist möödaklõpsu olnud mille tõttu mingit märkimisväärset summat kaotanud. Ei teagi, tundub et roll ikka vb veidi liiga väike ja ei tunne 100% mugavalt ennast NL50 mängides, kuigi Kaka istuks selle rolliga juba NL200 regudele järgi. Liferoll ka üsna busto piiril ja ehk see ka mõjutab et pm elukvaliteet sõltub suht otseselt tulemustest. Aga hakkab väike FPP puhver ka tekkima, ehk edaspidi mängib see vähem rolli.

                  Stratinurk:

                  I see dead money



                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Also:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #534
                    Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                    väga hea post - mitmes kohas sai natuke naeru pugistatud. glglgl!

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #535
                      Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                      naljasoon on sul jah endiselt hea. gl!

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #536
                        Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                        Week 3:



                        Ei tulnud päris iga sess seda va A-game'i, Madis 'The Wall' Müüri legendaarse PCA jälgimine keeras unerežiimi ka tiba sassi ja elu on näidanud, et muutun väga ebapädevaks online pokkeri mängijaks, kui alla oma normi magada olen saanud. Aga noh, oli seda väärt, wp! :) Mingi päev tegid seltsimehed ida-euroopa shortstackerid ka nii kõvasti haiget et üks Velikije Luki lugu jäi pikalt kummitama ('kolme venelase käest sain hirmsal kombel tappaa'). Krt jääb ikka hinge kriipima, kui neil meestel midagi hästi läheb. :D

                        Stratinurk:

                        Krt ei teagi mida siit nüüd õppida, aga üks äsja duubli saanud 40bb sõdalane otsustas seda kätt nii mängida:


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #537
                          Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                          ma vist olen seda juba korra öelnud aga su hand history postid on parimad alati :)

                          edu!

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #538
                            Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                            Ma ka fänn

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #539
                              Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                              Tänud, ja tore kui meeldib:) Eks endal ka suht fun raske töönädala lõpus õlu avada ja neid komponeerida. :)

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #540
                                Re: [NL50 FR] Cypher0 - Maul Halten und weiter Grinden!

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                su hand history postid on parimad alati :)

                                edu!
                                +1

                                Comment

                                Working...