taasver

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taasver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 584

    #1

    taasver

    Hakkan siia oma tegemistest ja graafikutest jms. kirjutama. Ennast väga tutvustada ei viitsi hetkel, vb hiljem.

    Alustasin 3 jaanuaril HUSNG'de mängimist ja õppimist. Praegu on huvi asja vastu suur ja algus on suhteliselt hästi läinud. Alustuseks mängisin 100 6.25$ turbot Starsis.
    Praegu käsil järgmine saja mänguline blokk, seekord juba 11.5$ BI'ga.

    Last edited by taasver; 28.02.10, 20:35.
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #2
    Re: taasver & HUSNGd

    Good luck!:)

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #3
      Re: taasver & HUSNGd

      Edu jah.

      Isegi nende HUSNG poole vaadanud viimasel ajal rohkem! :D

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #4
        Re: taasver & HUSNGd

        uuu nice ; good luck :)

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #5
          Re: taasver & HUSNGd

          Ehh... väga äge, et huvi kasvab HUSNG vastu..

          Edu sulle igatahes!

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #6
            Re: taasver & HUSNGd

            ennustan sulle tulevikku : korra mingi +600 seisu peale ja sis alla nagu tavalistes sngdes :D

            aga gl

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #7
              Re: taasver & HUSNGd

              Ma korra tegin kuu alguses mingi 50 low-level HUSNG prooviks, aga loobusin ära, minu mindset ei pea vist variatsioonile vastu.

              Äss riverisse!

              Comment

              • taasver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 584

                #8
                Re: taasver & HUSNGd

                HUSNGdega langesin vist umbes nulli tagasi ja nüüd olen proovinud teisi HU mänge.

                Veebruar:

                Graafikul pole PLO HU'd millega PTR'i andmetel olen 100$ miinuses, kuigi ma ise arvan, et veidi vähem peaks kaotust olema.
                Last edited by taasver; 28.02.10, 20:33.

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #9
                  Re: taasver

                  Cool girafe, edu HU cashis!

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #10
                    Re: taasver

                    Märts:


                    (Essa lauaarvuti graph ja teine läpparist. Ja NL50 HU kõik, aint veidi lahmisin suvalt limitit ka)

                    Ei ole rahul, aga vähemalt plussis.
                    Last edited by taasver; 31.03.10, 22:07.

                    Comment

                    • taasver
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 584

                      #11
                      Re: taasver

                      set võtab
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      ja set annab tagasi ka
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #12
                        Re: taasver

                        turni bet on vilianil nuts :D
                        nh

                        Comment

                        • taasver
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 584

                          #13
                          Re: taasver


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • taasver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 584

                            #14
                            Re: taasver

                            Aprill:

                            (nl50 HU kõik)
                            Ei läind hästi, aga vähemalt pole miinuses
                            Mängisin vähe, keskendusin rohkem kooli lõpetamisele ja eksamitele.

                            Järgmise kuu alguses plaanis vähe mängida(matat vaja õppida) ja lõpus võimalikult palju.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #15
                              Re: taasver

                              edu taasver!

                              Comment

                              Working...