Hakkan siia oma tegemistest ja graafikutest jms. kirjutama. Ennast väga tutvustada ei viitsi hetkel, vb hiljem.
Alustasin 3 jaanuaril HUSNG'de mängimist ja õppimist. Praegu on huvi asja vastu suur ja algus on suhteliselt hästi läinud. Alustuseks mängisin 100 6.25$ turbot Starsis.
Praegu käsil järgmine saja mänguline blokk, seekord juba 11.5$ BI'ga.
Alustasin 3 jaanuaril HUSNG'de mängimist ja õppimist. Praegu on huvi asja vastu suur ja algus on suhteliselt hästi läinud. Alustuseks mängisin 100 6.25$ turbot Starsis.
Praegu käsil järgmine saja mänguline blokk, seekord juba 11.5$ BI'ga.



, 4
, Q

Comment