uuesti donkama

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #241
    Re: donk reg [50 prima]

    neist 7olid flipid.
    üldjuhul ei lähe 99-JJ busto pre aga tänase sessi ajal küll, ja neist 8 olid tõesti flipid, 1x qq vs aa (see tõttu et imesin flushi aga kahjuks ikka teisel maja). tt vs aa sattus ka vahele
    haters gonna hate, postitasin lihtsalt, et miskit südamelt justkui ära saada. arvan, vähe mõistlikum seda siia teha kui minna kellelegi ja rääkida kui hästi flippasin 1 päev. :D

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #242
      Re: donk reg [50 prima]

      Kuhu kadusid? :D

      Comment

      • atu1337
        Julm Donk
        • Feb 2009
        • 68

        #243
        Re: donk reg [50 prima]

        Mängid veel?

        Comment

        • totaldonk
          Grinder
          • Dec 2009
          • 914

          #244
          Re: donk reg [50 prima]

          Pikalt pole mänginud aga nüüd on plaan taas alustada. Deposin 200$ Merge'i ja tegin 2 sessi nl10t. Kokkuvõttes 1k kätt +6buy ini, 5 üle ev :D. Julma imemist polnud küll polnud. Ilmselt teen täna veel 1-2 sessi NL10s ja siis kui enesekindlus saavutatud proovin NL20 või NL25 ei teagi, mis seal Merges on. Mindset vajab veel lihvimist, samuti aju kaasamine mängimisse :D.

          Kas Merges ongi mõttekas ainult õhtuti mängida? Panin hommikul tähele, et %plrs/flop olid ikka eriti väikesed 11-18% mõni üksik vb 20ga.

          Mängides avan ise laudu, kuid hommikul vist ainult 1 regular tuligi nendesse. Teise sessi tegin õhtul, siis tundusid lauad paremad aga regulare siiski suht palju. Kuigi nad pole head :D

          Järgmisest kuust alates üsna suure tõenäosusega saan NL100 stake. Seni aga vaja rütm, volüümikus :D jne taastada.

          Sügisest suure tõenäosusega ülikooli, nii et ennast on vaja muuta. Laiskusele pole enam ruumi :D
          Last edited by totaldonk; 12.07.12, 20:10.

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #245
            Re: donk reg [50 prima]

            Kui ma Merges mängisin, siis päeval pidi nl4 kuni nl50 mixima et 7-8 lauda saada:D A see oli fr, ei mäleta kas sa äkki 6maxi tegid.

            Edu!

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #246
              Re: donk reg [50 prima]

              6Maxi mängin jah. 6tablen, jube vähe käsi tuleb tunnis 1621 kätt ja 3.46hrs
              Aga no vahepeal 4-5 tablen kui 1-2 lauas bumhundin:D

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #247
                Re: donk reg [50 prima]

                Merge võttis mind igaljuhul hästi vastu :D Loodan, et see peale seda posti ei muutu :D.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #248
                  Re: uuesti donkama

                  muutub. Hoss ka algul lüpsis sajaga, nyyd taguots juba valus. Kui õhtul mängid, siis kohtud Hossiga lauas. Ilmselt ez 3 ja 4-betid tulevad, kui Jägermeister mõikama hakkab :)

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #249
                    Re: uuesti donkama

                    mis ta screenname?

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #250
                      Re: uuesti donkama

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Mängimiseks pole aega üldse jäänud. 6tablemise asemel hakkasin 12tablema, sest 90-95% vastastest on regularid, kes siiski nl10s ei ole kõige pädevamad.
                      Vahepeal võtsin NL25 shoti kus hävisin kiirelt 2,5bi vähem kui 200 käega :D. Kuna 12tablen siis võtan uuesti shoti ka suurema rolliga

                      NONSD to the sky ja SD to the bottom sündroom peal jälle :D

                      Comment

                      • totaldonk
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 914

                        #251
                        Re: uuesti donkama

                        Arvata on ju kui postitad ühe graphi siis tuleb järgi kohe selline:
                        Lihtsalt ei postita ühtegi graphi enam :D

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #252
                          Re: uuesti donkama

                          Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                          Lihtsalt ei postita ühtegi graphi enam :D
                          Just postitasid ju, nüüd tuleb kohe veel hullem selga.:)

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #253
                            Re: uuesti donkama

                            :D kle nii haige sess oli, et vaevalt :D

                            Comment

                            • Loksutaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jun 2010
                              • 448

                              #254
                              Re: uuesti donkama

                              gl siis kõigile kes maini mängivad.

                              Comment

                              Working...