uuesti donkama

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • The_Meer
    Grinder
    • Apr 2010
    • 765

    #211
    Re: donk reg [NL50 prima]

    On primas nl 50 ja nl 100 regidel mingi skillierinevus?Peaks ka vaikselt nl 100 poole vaatama.

    Comment

    • totaldonk
      Grinder
      • Dec 2009
      • 914

      #212
      Re: donk reg [NL50 prima]

      mulle tundub, et regid on sitemad, :D. 3betimist on kõvasti rohkem.

      Lõpuks võitsin ka turniiri, viimasest turniirivõidust on möödas peaaegu aasta.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #213
        Re: donk reg [NL50 prima]

        imo nl50 ja nl100 vahe seal on suurem kui nl10 ja nl50 vahe, aga head regularid kipuvad kiirelt üles liikuma ja need kes seal end mugavalt tunnevad saab ruttu ära märkida.

        Comment

        • The_Meer
          Grinder
          • Apr 2010
          • 765

          #214
          Re: donk reg [NL50 prima]

          Suht koht kõik räägivad et nl 50 ja nl 100 vahe on suur olenemata toast.Et nl 50 istuvad straightforward nitid,kes barreldavad suht vähe jne.Nii on ka mulle mulje jäänd prima nl 50 regularidest.

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #215
            Re: donk reg [NL50 prima]

            Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
            Suht koht kõik räägivad et nl 50 ja nl 100 vahe on suur olenemata toast.Et nl 50 istuvad straightforward nitid,kes barreldavad suht vähe jne.Nii on ka mulle mulje jäänd prima nl 50 regularidest.
            ja täpselt nii ongi, see kui Sa ise str foward nitina tuled nl100 ja hot streaki saad alguses on suurepärane, aga mängi seal veel 100k kätt ja näed ise ka, et skilli vahe on meeletu.

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #216
              Re: donk reg [NL50 prima]

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Aprill hakkas hiiteriga.

              Märtsi rake racelt sain üllatusena ka 200$. See kuu tahaks rohkem.

              Märts oli siiani elu parim kuu.
              Profit: 2083€, 1k alla EV
              Rakeback: ~1800€
              Turnad: arvan umbes +600-700€
              Rakeracelt: 200$ ~140€
              Kokku: ~4500-4600€


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #217
                Re: donk reg [NL100 prima]

                julm rakeback sul seal siis

                Comment

                • totaldonk
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 914

                  #218
                  Re: donk reg [NL100 prima]



                  erilisi sõnu pole peale selle, et ei biidi!

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #219
                    Re: donk reg [NL100 prima]

                    Midagi pole muutunud vist..prima tundub endiselt rigged..

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #220
                      Re: donk reg [NL100 prima]

                      no selle koha pealt ei oska öelda, kuid jooks on tundunud sitt ja vahepeal väänati tugevalt, sellest tulenes ka väga kehv mäng ja nii see läks, viiimased nädal-2 nl50s grindin pmst breakeve, veits kaotand :/

                      Comment

                      • The_Meer
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 765

                        #221
                        Re: donk reg [50 prima]

                        Ehh,mis juhtus:D?Alles madistasime nl 100 :D... BM probleemid?Viitsid äkki oma stätsid visata?

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #222
                          Re: donk reg [50 prima]

                          sain foldi pärast ka juba pahandada, aga ikkagi


                          €0.25/€0.50 No Limit Holdem
                          Prima
                          5 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG genius_P9492 (€70.04)
                          CO Dogers (€57.43)
                          BTN kackbacke (€17.09)
                          SB Lamer-Bg (€50)
                          BB iTILTu (€63.95)

                          Pre-Flop: (€0.75, 5 players) Dogers is CO A A
                          genius_P9492 raises to €1.50, Dogers raises to €4, 2 folds, iTILTu calls €3.50, genius_P9492 calls €2.50

                          Flop: 7 3 K (€12.25, 3 players)
                          iTILTu checks, genius_P9492 checks, Dogers bets €7.50, iTILTu calls €7.50, genius_P9492 folds

                          Turn: 10 (€27.25, 2 players)
                          iTILTu bets €7.50, Dogers calls €7.50

                          River: 10 (€42.25, 2 players)
                          iTILTu goes all-in €44.95, Dogers folds

                          Final Pot: €87.20

                          iTILTu wins €85.09 (net +€21.14)

                          Dogers lost €19
                          genius_P9492 lost €4

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #223
                            Re: donk reg [50 prima]

                            mis range paned mulle ?

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #224
                              Re: donk reg [50 prima]

                              puht huvi pärast tahaks teada mis rangega regular 6maxis sellises kohas pre 3beti üldse flatib? made handina näen ainult KK.
                              /btw miks selline 3bet size?

                              /asjakohane FR mängija arvamus:d
                              donkan ise ka vaikselt 6maxi, sellepärast küsin.
                              Last edited by con; 24.05.11, 20:16.

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #225
                                Re: donk reg [50 prima]

                                Phase 1 - preflop thinking
                                3bet size, sest tähelepanu oli hajutatud ja jõudsin vaid raise nuppu vajutada ja niipalju otsa kerida kui on võimalik, et foldi ei läheks.

                                UTG on 80/20 random lammas, kes 98% callib selle 4 eurose väikse tõste, seega arvan, et sul on safe sealt callida any pocket + igat muud crappi.

                                phase 2 - mighty dry flop

                                Cbetin floppi, teades, et sa jätkad seal 77,33,AK,KK, KQs, KJs, KTs? vb harva ka 88-QQ eeldades, et sa coldcallid ka need PF sest, Sa ei ole selline vana, kes nendega minu utg 3betile otsa tõmbaks.

                                phase 3. - teh weird turn

                                kui see donkbet tuli, siis Su range oli imo 33,77,KK,AK;(TT) sain selle veel callida lootuses riveril veel natuke valuet AK-lt võtta.

                                phase 4 - grand finale

                                riveri shove tundus nii desperate valueasking. mõtlesin, et AK-ga sa seal nii ei teeks pea mitte kunagi, seega olen kõigest maas, pole sind kunagi näinud riveril bluffimas ( ei tea kas sa seda oledki teinud ) ning leidsin, et sa ei ole desperate mind käelt maha saama, vaid minu range tundubki seal riveriks AA/AK/KK siis küsid sellelt valuet.

                                Comment

                                Working...