uuesti donkama

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #31
    Re: dongike üritab

    Algselt postitas Rage
    kui kuu aja jooksul teatud hulk päevi teatud hulk punkte päevas mängid saad vastava taseme.. taseme eest antakse sulle medaleid, mille eest saab ironmani poest boonuseid ja träni osta.. lisaks vastava taseme eest saad ka kuu boonuse taalades nt bronze eest $25.. aga selle iva on nüüd selline, et selle boonuse kätte saamiseks pead sa poolaasta viimase kuu ka vähemalt bonze taseme saama (ma seda tingimust ei pannud tähele ja 350 taala boonuseid läks mutiauku kuna detsembris kandsin rahad välja ja ühtegi punkti ei korjanud) siis saad kõik poole aasta jooksul tehtud kuude boonused korraga kätte...

    Try Spin & Go – our fast 3-player game with prizes up to $1,000,000. New players can also claim a Welcome Offer. Terms apply.


    lisaks siis vastava taseme eest saab valida kas lisamedaleid või freeroll vastavalt tasemele..
    Ühesõnaga väga pikalt igapäevast grindi? :D

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #32
      Re: dongike üritab

      Algselt postitas totaldonk
      Ühesõnaga väga pikalt igapäevast grindi? :D
      nohh.. NL25s ma tegin ühekorra ironi leveli ära.. 55k käsi läks selle peale kuu ajaga.. aga NL50s on juba suht lihtne neid tasemeid teha..

      sisuliselt siin siis tabel.. mis taseme jaoks mitu päeva mitu punkti tegema pead.. ise vali kuidas sulle sobib, kas 25'l päeval teha 50 pointi et silverit saada või 15 päeval 200 pointi..

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #33
        Re: dongike üritab

        Algselt postitas Rage
        nohh.. NL25s ma tegin ühekorra ironi leveli ära.. 55k käsi läks selle peale kuu ajaga.. aga NL50s on juba suht lihtne neid tasemeid teha..

        sisuliselt siin siis tabel.. mis taseme jaoks mitu päeva mitu punkti tegema pead.. ise vali kuidas sulle sobib, kas 25'l päeval teha 50 pointi et silverit saada või 15 päeval 200 pointi..

        25'l päeval teha 50 pointi, see on iga päev 25 päeva järjest 50pts päevas?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #34
          Re: dongike üritab

          Algselt postitas totaldonk
          25'l päeval teha 50 pointi, see on iga päev 25 päeva järjest 50pts päevas?
          ei pea järjest.. vahepeal võib mõni päev vahele ka jääda.. kokku 25 päeva...

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #35
            Re: dongike üritab

            Lisaks veel igaksjuhuks, et happy houridel teenitud lisapunktid raudmehel arvesse ei lähe.

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #36
              Re: dongike üritab



              Tegin täna cashi, NL5 4 lauda. Punkte on palju lihtsam cashis taga ajada kui sng'del, nii et arvan et jäängi cashi peale.

              Ilus graafik ju küllaltki aga rõvedad swingid. Küll crackiti ässad ära jne. 3 outerid. Hea vaadata kohe, et ässadega kahjumis olen.

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #37
                Re: dongike üritab



                Tänane väga lühike sess siis. Päev otsa oli väga sitt olla ja nüüd oli aega antud vähe. Tunnine sess siis. 4 laual. Ilus, peab meeldima. Kahju aint, et 1 BI läks QQ vs AA.

                Comment

                • totaldonk
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 914

                  #38
                  Re: dongike üritab



                  Väike turna hit siis.

                  Tal oli stacklead 2.5:1, mul SB AQs, shove, tal ässad. :-* blindid olid kõrged ka, 2.5k/5k/500

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #39
                    Re: dongike üritab

                    Ostsin siis HEMi micro stakes välja, nüüd tuleb alustada tõsisema grindiga ka. Mul on ka väärt õpetaja, kes aitab mu mängu parandada ja kui limiitides tõusen siis kohaneda. Gl to me!

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #40
                      Re: dongike üritab



                      Peale HEMi ostu siis sedapsi. Hande on vähe muidugi, aga kuna mängin neljal laual korraga siis 400 handi tunnis kõigest.

                      Comment

                      • totaldonk
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 914

                        #41
                        Re: dongike üritab



                        Punased täpid on vist ilmselgelt leak? Kuidas auke kinni toppida?
                        Küsimärk on ilmselge küsimus.

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #42
                          Re: dongike üritab

                          Seni kuni sa jooksed 30BB/100le ära otsi oma leake!!!! Keerad oma lotoboxi pekki muidu :D Aga kui asi läheb hapuks, siis hakka vaatama, mida valesti teed! Edu!

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #43
                            Re: dongike üritab

                            minu arust on kõik suht head statid.. SB ja BB foldimine 80% ümber on väga hea.. BB reraise ilma QQ+ või AK'ta unusta ära selles limiidis... see hakkab teemaks tulema alles NL50.. enivei.. ära muuda midagi.. lase samas vaimus edasi.. ja kui 6maxi mängid siis ära mu 6BB+limperid juttu tähele pane.. ma pidasin nitringi ehk FRi silmas.

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #44
                              Re: dongike üritab

                              Algselt postitas seep
                              Seni kuni sa jooksed 30BB/100le ära otsi oma leake!!!! Keerad oma lotoboxi pekki muidu :D Aga kui asi läheb hapuks, siis hakka vaatama, mida valesti teed! Edu!
                              Nii kui selle välja ütlesid jooksen suht breakeven peale seda.

                              Viimased 3k kätt -1BI võrreldes eelmise postitatud graphiga.

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #45
                                Re: dongike üritab

                                Absolute/UB Cereus Hold'em, $600.00 BB (8 handed) - Absolute/UB Cereus Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                saw flop | saw showdown

                                MP1 ($16895)
                                MP2 ($6961)
                                CO ($22604)
                                Button ($95238)
                                SB ($10706)
                                BB ($35495)
                                Hero (UTG) ($29675)
                                UTG+1 ($30887)

                                Preflop: Hero is UTG with A, A
                                Hero bets $1200, 4 folds, Button calls $1200, 2 folds

                                Flop: ($3300) 4, 5, 2 (2 players)
                                Hero bets $2800, Button raises to $6200, Hero raises to $28400 (All-In), Button calls $22200

                                Turn: ($60100) 5 (2 players, 1 all-in)

                                River: ($60100) 8 (2 players, 1 all-in)

                                Total pot: $60100

                                Results:
                                Button had 5, 4 (full house, fives over fours).
                                Hero had A, A (two pair, Aces and fives).
                                Outcome: Button won $121400

                                Kas on väga vale minraiseda? Tegemist on $750GTD rebuy+addon 1$buyin turnaga, vastane oli 40/3 statsidega umbes, fish no. Flopil oleks võinud callida ja reevaluate turn või foldida? Ei oska teha midagi sellises olukorras.

                                Comment

                                Working...