uuesti donkama

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #16
    Re: dongike üritab

    Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em Tournament, 5/10 Blinds (2 handed) - Absolute/UB Cereus Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1415)
    Hero (BB) (t1585)

    Hero's M: 105.67

    Preflop: Hero is BB with 7, A
    SB calls t5, Hero checks

    Flop: (t20) A, A, Q (2 players)
    Hero checks, SB checks

    Turn: (t20) 5 (2 players)
    Hero bets t20, SB calls t20

    River: (t60) 9 (2 players)
    Hero bets t60, SB raises to t1385 (All-In), Hero calls t1325

    Total pot: t2830

    Results:
    SB had Q, Q (full house, Queens over Aces).
    Hero mucked 7, A (three of a kind, Aces).
    Outcome: SB won t5660

    Isegi kui ma poleks slowplaynud oleks stackid samamoodi sisse läinud? Või oli siin fold equityt?

    Comment

    • totaldonk
      Grinder
      • Dec 2009
      • 914

      #17
      Re: dongike üritab

      kas see normaalne et 2$ 180 man turnadel limbitakse ässadega, kui tuleb raise siis minraise ?

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #18
        Re: dongike üritab

        Jah.

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #19
          Re: dongike üritab

          Algselt postitas totaldonk
          Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em Tournament, 5/10 Blinds (2 handed) - Absolute/UB Cereus Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          SB (t1415)
          Hero (BB) (t1585)

          Hero's M: 105.67

          Preflop: Hero is BB with 7, A
          SB calls t5, Hero checks

          Flop: (t20) A, A, Q (2 players)
          Hero checks, SB checks

          Turn: (t20) 5 (2 players)
          Hero bets t20, SB calls t20

          River: (t60) 9 (2 players)
          Hero bets t60, SB raises to t1385 (All-In), Hero calls t1325

          Total pot: t2830

          Results:
          SB had Q, Q (full house, Queens over Aces).
          Hero mucked 7, A (three of a kind, Aces).
          Outcome: SB won t5660

          Isegi kui ma poleks slowplaynud oleks stackid samamoodi sisse läinud? Või oli siin fold equityt?
          noo riveril oli pot 120 kui ta sisse lükkas oma 1385 ning sul oli käsi nutsist kaugel. Foldida oleks saanud vabalt.

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #20
            Re: dongike üritab

            Hittisin 180man 2.xx$ turnalt siis kolmanda koha, 46$. Rahule ei jää, finaallauas ikka juhtus reaalseid asju.

            4 mängijat järel, mu stack 110k, ühel põdral umbes 95k, ühel pilukal mingi 60k ja ühel niisama kutil veel vähem.

            Mul AK, põder tõstab, panen all in, põder callib AJ, turni J. Nojah, kõva tra.

            Läheb veidi mööda, varastan end uuesti 60k peale, mul QQ, tõstan, niisama kutt läheb all in, callin, näitab A7.. Floppi A7..

            Ma jälle räigelt short, kätte 77, põder tõstab, panen all in. Callib, AJ. Turn J, nojah, shit happenes, mingi õnnekäsi tal vist. Aga vähemalt sain oma rolli enamvähem tagasi, miinuses nüüd sissekandmisest 15$. Ikka siukest sitta juhtus vahepeal. Täiesti uskumatu, alguses olin ikka täitsa perses kui vihane kõige selle peale, no lihtsalt ütleme 30-40 sng'd järjest, neist 75% bad beadiga välja, 20% pocket pair over pocket pair..

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #21
              Re: dongike üritab

              Tean su tunnet, viimase kolme päeva jooksul 80% oma bankrollist ära kaotanud bad beatide pärast. Olen teinud oma A+ mängu aga ükski, mitte ükski, käsi ei ole vastu pidanud.
              Väga haige pask >:(

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #22
                Re: dongike üritab

                Minu downswing on lõppenud, ma loodan vähemalt.



                Sample väike muidugi.. palju neid oli, miski 50+. Volüümi pole üldse mul, aga samas pole aega ka. ROI 19 siis, 2$ shootoutid 4 inimese omad on ikka nii soft

                Comment

                • totaldonk
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 914

                  #23
                  Re: dongike üritab




                  Mängin 2.20$ 4man shootoute (heads up). võtsin shoti ka 5.40$ sama süsteem ja õnneks võitsin. Poleks tegelt kõige õigem öelda õnneks. Leidub ikka totaalseid donke =D

                  Full Tilt No-Limit Hold'em, 5.4 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  BB (t1840)
                  Hero (SB) (t1160)

                  Hero's M: 38.67

                  Preflop: Hero is SB with 4, J
                  Hero bets t60, BB raises to t100, Hero calls t40

                  Flop: (t200) 9, 2, A (2 players)
                  BB bets t200, Hero raises to t400, BB raises to t600, Hero raises to t1060 (All-In), BB calls t460

                  Turn: (t2320) 10 (2 players, 1 all-in)

                  River: (t2320) K (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: t2320

                  Results:
                  Hero had 4, J (flush, Ace high).
                  BB had 3, Q (flush, Ace high).
                  Outcome: Hero won t2320


                  Peab meeldima :D. Tahaks tõsiselt mängida seda 5$.. Aga bankroll 124$ vist eriti ei luba seda? Või.. ? andke nõu. Kardan swinge.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #24
                    Re: dongike üritab

                    gl !
                    rohvel, su teema nimi + user (Y) :D

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #25
                      Re: dongike üritab

                      kas tildis saab chati kinni panna? ei viitsi lugeda, mis need cockwigglerid vinguvad

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #26
                        Re: dongike üritab

                        Options- Table View- Chat

                        Comment

                        • totaldonk
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 914

                          #27
                          Re: dongike üritab

                          tänud.

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #28
                            Re: dongike üritab

                            Full Tilt No-Limit Hold'em, 2.25 Tournament, 50/100 Blinds (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            BB (t3182)
                            UTG (t3000)
                            Hero (UTG+1) (t2060)
                            MP1 (t8365)
                            MP2 (t4302)
                            CO (t3385)
                            Button (t1440)
                            SB (t5600)

                            Hero's M: 13.73

                            Preflop: Hero is UTG+1 with Q, Q
                            UTG calls t100, Hero bets t300, 4 folds, SB calls t250, 1 fold, UTG calls t200

                            Flop: (t1000) 2, 10, 6 (3 players)
                            SB bets t300, 1 fold, Hero raises to t900, SB calls t600

                            Turn: (t2800) Q (2 players)
                            SB bets t900, Hero calls t860 (All-In)

                            River: (t4520) J (2 players, 1 all-in)

                            Total pot: t4520

                            Results:
                            SB had K, A (straight, Ace high).
                            Hero had Q, Q (three of a kind, Queens).
                            Outcome: SB won t4520

                            No mis see on?

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #29
                              Re: dongike üritab



                              Väike graph ka siis. Boonusest siis ka kohe 1/10 tehtud ühe nädalaga. 22 FTPd esimese releaseni. (9.50$)
                              Aega 22 maini, et kõik clearida. Sedasi jätkates peaks vist ilusti ära clearima?

                              Kas keegi oskaks lähemalt rääkida Iron Man Challengest?

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #30
                                Re: dongike üritab

                                Algselt postitas totaldonk
                                Kas keegi oskaks lähemalt rääkida Iron Man Challengest?
                                kui kuu aja jooksul teatud hulk päevi teatud hulk punkte päevas mängid saad vastava taseme.. taseme eest antakse sulle medaleid, mille eest saab ironmani poest boonuseid ja träni osta.. lisaks vastava taseme eest saad ka kuu boonuse taalades nt bronze eest $25.. aga selle iva on nüüd selline, et selle boonuse kätte saamiseks pead sa poolaasta viimase kuu ka vähemalt bonze taseme saama (ma seda tingimust ei pannud tähele ja 350 taala boonuseid läks mutiauku kuna detsembris kandsin rahad välja ja ühtegi punkti ei korjanud) siis saad kõik poole aasta jooksul tehtud kuude boonused korraga kätte...

                                Try Spin & Go – our fast 3-player game with prizes up to $1,000,000. New players can also claim a Welcome Offer. Terms apply.


                                lisaks siis vastava taseme eest saab valida kas lisamedaleid või freeroll vastavalt tasemele..

                                Comment

                                Working...