muhkLionu muljetamised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #61
    Re: muhkLionu muljetamised

    Mina tegin ca 50K kätt peamiselt NL10 limiidis ja Goldstarist jäi küll pool puudu.

    Comment

    • muhkLionu
      Grinder
      • Jan 2009
      • 522

      #62
      Re: muhkLionu muljetamised

      mul NL10 on ~75K. NL5 - 35K ja ülejäänud NL2 - sellega sain 4000VPP kokku

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #63
        Re: muhkLionu muljetamised

        Muhklionu, nagu aru saan töötad Playtechis.
        Sealt johtuvalt tuleb miks mängid NL2 limiiti?Ei taha teiste rahakotis sobrada, aga ei usu , et Playtechi palgatase just tagasihoidlik oleks.

        Comment

        • muhkLionu
          Grinder
          • Jan 2009
          • 522

          #64
          Re: muhkLionu muljetamised

          Algselt postitas privador
          Muhklionu, nagu aru saan töötad Playtechis.
          Sealt johtuvalt tuleb miks mängid NL2 limiiti?Ei taha teiste rahakotis sobrada, aga ei usu , et Playtechi palgatase just tagasihoidlik oleks.
          Ee..hm!! Playtechis? Ei seda ma küll väitnud ei ole, et ma seal töötan.

          Aga eks mängida tuleb sellel levelil, mida biidid. NL2 ja NL5 kohta julgen öelda, et saan hakkama.

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #65
            Re: muhkLionu muljetamised

            Algselt postitas privador
            Muhklionu, nagu aru saan töötad Playtechis.
            Sealt johtuvalt tuleb miks mängid NL2 limiiti?Ei taha teiste rahakotis sobrada, aga ei usu , et Playtechi palgatase just tagasihoidlik oleks.
            Privador, kas sa arvad, et kõik IT töötajad teenivad mingit ulmepalka?

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #66
              Re: muhkLionu muljetamised

              Privador, kas sa arvad, et kõik IT töötajad teenivad mingit ulmepalka?
              head spetsialistid kindlasti.

              Comment

              • lenn17
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 163

                #67
                Re: muhkLionu muljetamised

                Muhklionu, mäletan, et kui alustasin olid sina minu jaoks kõva kala. Ei mõista seda miks ikka ägised kuskil madalatel limiitidel ja ei suuda end ülesse töötada. Midagi on puudu, vbla oled jäänud liiga oma mängu juurde ning pole kohanenud sellega et vastased lähevad üha paremaks ning tuleb teistmoodi mängida, julgemalt, agresiivsemalt.. mängida lauda ja vastast.

                Loodan et + kuud jätkuvad aga NL5 on ikka vähe sinujaoks. Skilli on sul küll piisavalt ei mõista miks NL10mnes nüüd miinuses oled. Vbla lihtsalt ei tunne end koduselt ja kohe tulevad lollid vead ja väike tilt ning paned nupud liiga kergelt sisse?

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #68
                  Re: muhkLionu muljetamised

                  Ma mäletan jällegi seda, kuidas alustasin enne muhklionu ja mõne aja pärast nägin teda mängimas ja ronis NL10 (shortstackimast) väga kähku NL25 või NL50 BSSima (partypokkeris) tol hetkel olid nood limiidid minu jaoks ulmelised ja vaatasin, et krt kus on andekas mängija.

                  Comment

                  • lenn17
                    Jube Noob
                    • Jul 2009
                    • 163

                    #69
                    Re: muhkLionu muljetamised

                    ma unibetis tema vastu madistasin. Oli üks minu eeskujudest:P ABC pokeris. Kopeerisin talt päris palju aga hiljem ikka muutsin endale sobivamaks mängu

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #70
                      Re: muhkLionu muljetamised

                      Algselt postitas lenn17
                      Muhklionu, mäletan, et kui alustasin olid sina minu jaoks kõva kala. Ei mõista seda miks ikka ägised kuskil madalatel limiitidel ja ei suuda end ülesse töötada. Midagi on puudu, vbla oled jäänud liiga oma mängu juurde ning pole kohanenud sellega et vastased lähevad üha paremaks ning tuleb teistmoodi mängida, julgemalt, agresiivsemalt.. mängida lauda ja vastast.

                      Loodan et + kuud jätkuvad aga NL5 on ikka vähe sinujaoks. Skilli on sul küll piisavalt ei mõista miks NL10mnes nüüd miinuses oled. Vbla lihtsalt ei tunne end koduselt ja kohe tulevad lollid vead ja väike tilt ning paned nupud liiga kergelt sisse?
                      Sama siin.

                      NL10 biitimiseks pole küll muud vaja kui distsipliini ja kannatlikkust. Mingeid oskuseid seal nagu eriti vaja ei lähe...puhtalt abc pokkeriga võimalik suuri kasumeid näidata.
                      Võta end käsile ja pane pea tööle, NL2-5 elu aeg mängida tundub küll jube.

                      Comment

                      • taavi
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 684

                        #71
                        Re: muhkLionu muljetamised

                        Vaadake esimest posti siin päevikus....

                        Comment

                        • bJako
                          Jube Noob
                          • Dec 2009
                          • 114

                          #72
                          Re: muhkLionu muljetamised

                          Algselt postitas muhkLionu
                          Jaanuar 2010 kokkuvõte:
                          Cash lauad tõid kokku vaid 55$ kasumit. sellest
                          NL2 +4$
                          NL5 +250$
                          NL10 -122$
                          NL50 HU -76$ (milleks mulle seda vaja oli, ei saa siiani aru!!)
                          Palju sellest 6-max on ja palju on FR?
                          Ja kuidas erinevad sul 6-max ja FR statsid?
                          Minul olid küll üsna erinevad. FR oli agr ~2,1 ja 6-maxis umbes 4, üldse seal mängin palju rohkem vastase (statside) järgi, kui oma kaardi järgi, nagu multitables FR-s kippus olema.

                          Comment

                          • andreest6
                            Julm Donk
                            • Jan 2010
                            • 68

                            #73
                            Re: muhkLionu muljetamised

                            sama siin...kuskilt eelnevalt keegi mainis ,et nl 2-5 mängimine on nagu tikuvabrikus tikkude lugemine:D ja laksida 24 luda korraga, kus m6elda pole vaja ainult fold ja fold ja kui AK käes siis raise. m6ttetu

                            Comment

                            • muhkLionu
                              Grinder
                              • Jan 2009
                              • 522

                              #74
                              Re: muhkLionu muljetamised

                              Eile Järve Casino turniiril osales Sky-plusi Kerttu.

                              Mis mulje sellest jäi lugege tema blogist:

                              kertujukkum.blogspot.com

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #75
                                Re: muhkLionu muljetamised

                                Hei muhklionu,

                                Minu NL10 FR graafik on üsna analoogne sinu omaga. Ei suutnudki aga lõpuks seal jalgu alla võtta. Kaotasin pool oma bankrollist ja kolisin tagasi alla NL5te.
                                Siiani olen FR mänginud aga mõtlen, et ehk võiks hoopis 6maxi peale minna ja alustada NL5st.
                                Mis sa sellest ideest arvaksid?:)

                                Comment

                                Working...