muhkLionu muljetamised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #16
    Re: muhkLionu muljetamised

    Algselt postitas Davy
    hmm kas see starsi ticketid sealt poest silverstarina ostes saab kuidagi turnadollariteks teha ja edasi müüa?
    Ei saa.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #17
      Re: muhkLionu muljetamised

      wow

      Kas tõesti on NL5 ja NL2 vahe nii suur, et suht samade statidega on winrate vahe 10x või sul on lihtsalt kehvasti läinud?

      EDIT: kirjaviga

      Comment

      • muhkLionu
        Grinder
        • Jan 2009
        • 522

        #18
        Re: muhkLionu muljetamised

        Kusjuures oli tunda vahet küll. Ja mis kõige rohkem silma hakkas, et ei mingit respekti contibettidele. callitakse lõpuni ja riveris tõmmatakse kott pähe. Ilmselt oli bad run ka muidugi. EV adjusted on NL5 -s 100$ kanti, ehk siis mitu korda suurem kui real money, samal ajal kui teistel limiitidel see enam vähem oli sama mis võidetud.
        Tundub et NL2 mängijatel on suurem money scared olek, kui NL5 mängijatel.

        statsidest on puudu stiilimised. Panen need ka siis juurde:
        steal pct: 24% - from CO 18%, from button: 27,5%, from SB 32%

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #19
          Re: muhkLionu muljetamised

          Imelik, et NL5 ei respektida cont beti aga NL2 seda tehakse ;D

          Comment

          • muhkLionu
            Grinder
            • Jan 2009
            • 522

            #20
            Re: muhkLionu muljetamised

            Nojah, sellised väited, nagu ma seal kirjeldasin, baseeruvad tunnetele.

            Faktid ise on sellised:

            kui tegin flopis contibeti, siis võitsin jaotuse (kas kohe või hilisemas faasis)

            NL2 - 74%
            NL5 - 72%

            nii et tegelikult vahet ei ole.

            Peale contibeti jõuti showdownini:

            NL2 - 27%
            NL5 - 25%

            Showdowni võitsin nendest:

            NL2 - 63%
            NL5 - 57%

            Üks huvitav number veel , mis välja tuli filtritega mängides:

            Kui flopis oli võimalik teha CB aga ma jätsin selle tegemata, siis:

            NL2 jäin plussi 11 bb/100
            NL5 jäin miinusesse -94 bb/100

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #21
              Re: muhkLionu muljetamised

              Kui viitsid, kas sa seletaksid palun, kust sa neid said niimoodi välja filtreerida. Ma ei leia seda kohta :(

              Comment

              • muhkLionu
                Grinder
                • Jan 2009
                • 522

                #22
                Re: muhkLionu muljetamised

                Holdem Manager -is on selline nupp nagu Filter. Sealt edasi Edit.

                siis avaneb filtrite määramise aknake, kus leiab mustmiljon erivariatsioone.

                Contibeti filtri jaoks vali viimane tab: More Filters.

                seal nimekiri erinevatest situatsioonist, millest leiad: Flop Continuation Bet = TRUE
                Allpool vee: Won Hand =TRUE

                Kõike seda teed oma HM-i Cashi moodulis Report sektsioonis.

                Comment

                • Dicer
                  Julm Donk
                  • Jan 2010
                  • 92

                  #23
                  Re: muhkLionu muljetamised

                  triobetis grindib ka sinu nimeline mängija NL4/NL10t , oled sina vast ikka ?
                  GL anyway

                  Comment

                  • muhkLionu
                    Grinder
                    • Jan 2009
                    • 522

                    #24
                    Re: muhkLionu muljetamised

                    Algselt postitas Dicer
                    triobetis grindib ka sinu nimeline mängija NL4/NL10t , oled sina vast ikka ?
                    GL anyway
                    Samanimeline kasutaja on mul seal olemas küll, aga grindinud ma seal pole juba kuid.

                    Comment

                    • $Lauri$
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 479

                      #25
                      Re: muhkLionu muljetamised

                      Wow, 10h päevas nice... Olen sind palju starsi laudades näinud. Ise mängin ka 24 lauda NL10 ja enda meelest suht palju, see aasta siis 51k kätt ja 41h, üritan ka nii palju mängida kui üldse võimalik, aga lihtsalt ei pea vastu, väsitab väga ära. Igatahes edu sulle ja loodetavasti läheb sul kõik hästi.

                      Comment

                      • muhkLionu
                        Grinder
                        • Jan 2009
                        • 522

                        #26
                        Re: muhkLionu muljetamised

                        Ülevaade eilsest sessioonist.

                        Sai mängitud üle 2K jaotust NL10 6-max.

                        Ei midagi head. Päeva tulemuseks jäi -32$.

                        Sessi jooksul tuli vastakuti olla päris mitme huvitava probleemiga, paraku tulid otsused enamasti valed.

                        Mõned näited:

                        1. QQ käes kahe vastase vastu ja low board.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Hiljem lisan juurde, praegu töö ootab.

                        Comment

                        • muhkLionu
                          Grinder
                          • Jan 2009
                          • 522

                          #27
                          Re: muhkLionu muljetamised

                          2. TPTK riveril

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • muhkLionu
                            Grinder
                            • Jan 2009
                            • 522

                            #28
                            Re: muhkLionu muljetamised

                            3. KK v. fish

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #29
                              Re: muhkLionu muljetamised

                              2 käsi - jäta meelde, et üldjuhul tähendab raise AI nutsi.
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • muhkLionu
                                Grinder
                                • Jan 2009
                                • 522

                                #30
                                Re: muhkLionu muljetamised

                                4. Blind War

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...