Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm0ntaan
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 174

    #1

    Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

    terv!

    Hetkel vist nl2 beativ mängija... kogu profit muidugi on läinud starsis EMV satikate alla...

    Jaanuari Plaan:

    Igast **** hero callide tegemine ära lõpetada!
    Joobes olekus mängimine ära lõpetada (Pole vaja tõestada HU prodele midagi)
    EMV-le see pilet hankida kas starsist, unibetist või viimase varjandina olympsist...
    bankroll duubeldada ja järgmisesse limiiti edasi.
    laudu mitte üle 10 korraga lahti teha(algaja jaoks vist paras arv)
    mõni korralik netiturniiri saavutus ka.
    Ja ära lahendada vähemalt 1 set vs. set olukord >:(

    Tulemused:

    Polegi erilisi... mingi hunnik tilte vast... a nende eest medaleid ei anta.
    Classicus üks 1. koht 330eek bi
    Olympicus split kolme vahel 550eek bi ja üks pühapäevane cashimine ka
    + classicus üks hit'n run cashis purjus peaga... (terve laud ise nõudis et ma mängima läheks. arvasid vist et kerge saak olen. mänguks siis oli dealers choice. keegi valis omaha, mida ma ei ole kunagi m2ngind ja tol hetkel ei teadnud isegi seda et 2 kaarti aint kehtivad...)

    no enamvähem peaks vist kõik olema
    homme kirjutan siis kuidas satikal läks...

  • StripPoker
    Grinder
    • Sep 2009
    • 609

    #2
    Re: Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

    Graafikut pane ka. Mulle endale sobib rohkem ühele mängutüübile keskendumine korraga. Sain sinult ühe beadi ka paar päeva tagasi (overpaar TT vs sinu overpaar JJ :) ) aga küll selle mingipäev lauas tagasi küsin :) Ise alustasin nüüd NL5ga.

    (ja joobes olekus mängimine on tõesti -EV... isegi 1 õlle juba omab mõju lol)

    Comment

    • sm0ntaan
      Jube Noob
      • Jan 2010
      • 174

      #3
      Re: Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

      isegi meenubs see TT vs JJ...

      satikale siis ei jõudnud, keegi lammas otsustas vabaka ja estonia vahel trollile ette keerata... fakk noh
      eilsel 30$+3$ satikal sain 22 set flopist vs JJ set ... äkki mingi aeg hakkab ka tajuma selliseid olukordi..

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #4
        Re: Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

        1 õlu=+EV 4 ja enam=-EV . edu laudades !

        Comment

        • sm0ntaan
          Jube Noob
          • Jan 2010
          • 174

          #5
          Re: Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

          oh aegu ammuseid...

          banaaniallergia..

          peab vist ikka veits tihedamini siia kribama.. hoiab veidikenegi distsipliini

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #6
            Re: Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

            anna aga hagu!

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #7
              Re: Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

              Play hard, go Pro!

              Comment

              • sm0ntaan
                Jube Noob
                • Jan 2010
                • 174

                #8
                Re: Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

                no nii... kui ise ei suuda distsipliini paika saada siis peab kasutama abivahendeid.

                1. 10$ sellele kes näeb mind starsis üle 3 laua korraga m2ngimas. (va. 6max cash)
                2. 100 eeku sellele kes näeb mind aparaadikasiinodes turkasid biitimas (erandid park casinole ja OO satikatelt saadud piletile + mõnele reedesele või laupäevasele turnale mustikas)
                3. 10$ ka sellele kes kuuleb mind kuskil vingumas halva kaardijooksu, bad beatide või üleüldse millegi üle.

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #9
                  Re: Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

                  mida sa mängid üldse?

                  Comment

                  • sm0ntaan
                    Jube Noob
                    • Jan 2010
                    • 174

                    #10
                    Re: Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

                    Algselt postitas con Vaata postitust
                    mida sa mängid üldse?
                    non turbo mtt sngo põhiliselt... a põhimõtteliselt võin biitida kõike v.a hu cash

                    Comment

                    • JohnnyDolce
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2009
                      • 454

                      #11
                      Re: Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

                      Need olid vajalikud stealid enne pausi. Mis mõttega tehakse paus kui bubble mäng käib?

                      Comment

                      • sm0ntaan
                        Jube Noob
                        • Jan 2010
                        • 174

                        #12
                        Re: Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

                        tobi paus on igati tänuväärt asi :D

                        Comment

                        • JohnnyDolce
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2009
                          • 454

                          #13
                          Re: Ratsa rikkaks e. sm0 goes pr0

                          Algselt postitas sm0ntaan Vaata postitust
                          tobi paus on igati tänuväärt asi :D
                          Pfft. :D Ju siis mu ainuke edge mängus on see, et ma ei pea suitsule jooksma.

                          Comment

                          Working...