Re: PokerDevil fighting for Moniez and Fame...
Mhm, bikerite seas peab tutvusi olema, nii igaks juhuks igas valdkonnas.
Kiiruse valetamise kohta suht sama teema ka mul seega standard, nagu ka pöörded. Ning kilone masin maanteel ka ikka väga hää, möödasõidud kuuendaga 3,5k pöörde pealt käivad nipsuga.. :)
Z-il peaks defaultina ka mingi belly pan seal all olema aga ei tea palju ta seda downforce-i tekitab. Tahaks kasvõi looki poolest panna midagi nagu "see" siin on.
100'ga saab rahulikult sõita ilma, et tuul väga keresse pressib? Vaatasin, et sul umbes sama madal kaitse nagu mul.
Mhm, bikerite seas peab tutvusi olema, nii igaks juhuks igas valdkonnas.
Kiiruse valetamise kohta suht sama teema ka mul seega standard, nagu ka pöörded. Ning kilone masin maanteel ka ikka väga hää, möödasõidud kuuendaga 3,5k pöörde pealt käivad nipsuga.. :)
Z-il peaks defaultina ka mingi belly pan seal all olema aga ei tea palju ta seda downforce-i tekitab. Tahaks kasvõi looki poolest panna midagi nagu "see" siin on.
100'ga saab rahulikult sõita ilma, et tuul väga keresse pressib? Vaatasin, et sul umbes sama madal kaitse nagu mul.





?
Comment