Alustan blogi pidamist, et jääks jälg maha oma tegemistest ja pokeri karjäärist. Blogi põhiline eesmärk on eesmärgid selgelt sõnastada ja neid järgida. Igasugune abi käte analüüsi näol on igati oodatud.
Endast nii palju, et olen pokeriga tegelenud juba u 3 aastat aga siiamaani on tegevus olnud suhteliselt süsteemitu ja enesearendusega ei ole üldse tegelenud, puhtalt kogemuste pealt arenenud.
Detsembri alguses ostsin HEM-i ja päris tugevalt igasuguseid strateegia postitusi erinevates foorumites lugenud. Kõige rohkem on aidanud boywonderi postitused 2+2-s - emotional control will destroy talent anyday. Suurim areng selle kuu jooksul on olnud see, et olen jõudnud arusaamisele, et standard olukordasid esineb pokeris vähe ja iga käsi on unikaalne.
Mängin ainult 6maxi cashi (read: + mõned donkamendid aegajalt) kuni see on selge ja võimalik, et paari kuu pärast võtan tõsisemalt käsile HU cash game.
Mis on eesmärgiks?
Beatida NL20 triobetis 50k sämpli juures ja siis üles liikuda. Mitte liikuda üles enne kui see on tehtud. Olen aegajalt NL100 shortstackinud ja päris edukalt aga kuna hetkel on eesmärk bankrolli kasvatada ja variatsiooni vältida siis enne 50k kätt NL20-s seda enam ei tee.
9-5 töö on olemas seega jääb iga päev kuskil 1-4h et pokeriga tegeleda. Olen siiamaani mänginud 2-4 lauda korraga. Plaanis hakata 6 lauda proovima.
Detsember siiani:
Endast nii palju, et olen pokeriga tegelenud juba u 3 aastat aga siiamaani on tegevus olnud suhteliselt süsteemitu ja enesearendusega ei ole üldse tegelenud, puhtalt kogemuste pealt arenenud.
Detsembri alguses ostsin HEM-i ja päris tugevalt igasuguseid strateegia postitusi erinevates foorumites lugenud. Kõige rohkem on aidanud boywonderi postitused 2+2-s - emotional control will destroy talent anyday. Suurim areng selle kuu jooksul on olnud see, et olen jõudnud arusaamisele, et standard olukordasid esineb pokeris vähe ja iga käsi on unikaalne.
Mängin ainult 6maxi cashi (read: + mõned donkamendid aegajalt) kuni see on selge ja võimalik, et paari kuu pärast võtan tõsisemalt käsile HU cash game.
Mis on eesmärgiks?
Beatida NL20 triobetis 50k sämpli juures ja siis üles liikuda. Mitte liikuda üles enne kui see on tehtud. Olen aegajalt NL100 shortstackinud ja päris edukalt aga kuna hetkel on eesmärk bankrolli kasvatada ja variatsiooni vältida siis enne 50k kätt NL20-s seda enam ei tee.
9-5 töö on olemas seega jääb iga päev kuskil 1-4h et pokeriga tegeleda. Olen siiamaani mänginud 2-4 lauda korraga. Plaanis hakata 6 lauda proovima.
Detsember siiani:
Sinus on näha puhast talenti! Peaasi, et BR managementi järgid!
Q 
3 


Comment