Planetfunk microgrinds [NL25 6max UB]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • funkme
    Julm Donk
    • Dec 2009
    • 41

    #1

    Planetfunk microgrinds [NL25 6max UB]

    Alustan blogi pidamist, et jääks jälg maha oma tegemistest ja pokeri karjäärist. Blogi põhiline eesmärk on eesmärgid selgelt sõnastada ja neid järgida. Igasugune abi käte analüüsi näol on igati oodatud.

    Endast nii palju, et olen pokeriga tegelenud juba u 3 aastat aga siiamaani on tegevus olnud suhteliselt süsteemitu ja enesearendusega ei ole üldse tegelenud, puhtalt kogemuste pealt arenenud.

    Detsembri alguses ostsin HEM-i ja päris tugevalt igasuguseid strateegia postitusi erinevates foorumites lugenud. Kõige rohkem on aidanud boywonderi postitused 2+2-s - emotional control will destroy talent anyday. Suurim areng selle kuu jooksul on olnud see, et olen jõudnud arusaamisele, et standard olukordasid esineb pokeris vähe ja iga käsi on unikaalne.

    Mängin ainult 6maxi cashi (read: + mõned donkamendid aegajalt) kuni see on selge ja võimalik, et paari kuu pärast võtan tõsisemalt käsile HU cash game.

    Mis on eesmärgiks?

    Beatida NL20 triobetis 50k sämpli juures ja siis üles liikuda. Mitte liikuda üles enne kui see on tehtud. Olen aegajalt NL100 shortstackinud ja päris edukalt aga kuna hetkel on eesmärk bankrolli kasvatada ja variatsiooni vältida siis enne 50k kätt NL20-s seda enam ei tee.

    9-5 töö on olemas seega jääb iga päev kuskil 1-4h et pokeriga tegeleda. Olen siiamaani mänginud 2-4 lauda korraga. Plaanis hakata 6 lauda proovima.

    Detsember siiani:
    Last edited by funkme; 10.05.10, 07:31.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Planetfunk microgrinds

    tere
    graafikult paistab, et abi sa eriti ei vaja :D on see NL20 graafik?

    Comment

    • funkme
      Julm Donk
      • Dec 2009
      • 41

      #3
      Re: Planetfunk microgrinds

      graafik on kõik detsembri limiidid:

      NL10 - 5229 kätt
      NL20 - 6236 kätt
      NL50 - 405 kätt (SS)
      NL100 - 255 kätt (SS)

      Comment

      • AshrakWhite
        Grinder
        • Oct 2008
        • 666

        #4
        Re: Planetfunk microgrinds

        lill graafik ju :)

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #5
          Re: Planetfunk microgrinds

          Keep up the good work! Sinus on näha puhast talenti! Peaasi, et BR managementi järgid!

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: Planetfunk microgrinds

            Algselt postitas funkme
            graafik on kõik detsembri limiidid:

            NL10 - 5229 kätt
            NL20 - 6236 kätt
            NL50 - 405 kätt (SS)
            NL100 - 255 kätt (SS)

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #7
              Re: Planetfunk microgrinds

              Lisaksin veel, et SSimine sellistes limiitides on jube! Mängi parem madalamat limiiti 100bb BI. SSimine tuleb kasuks ainult siis, kui sul on nt viimased 10$ järgi, siis lähed SSid madalaimas limiidis kus saab SSida ennast natuke üles, sest see on konkreetselt kopikate veeretamine.

              Comment

              • funkme
                Julm Donk
                • Dec 2009
                • 41

                #8
                Re: Planetfunk microgrinds

                Algselt postitas variatsioon
                luv the hat

                Comment

                • funkme
                  Julm Donk
                  • Dec 2009
                  • 41

                  #9
                  Re: Planetfunk microgrinds

                  panen siis tänased parimad palad ka siia.

                  mõtles 2 sekundit ja pottis riveril:

                  $0.10/$0.20 No Limit Holdem
                  Prima
                  4 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  CO -Snobben- ($11.52)
                  BTN Dogers ($20)
                  SB Hero ($24.74)
                  BB Jannettttt ($15.77)

                  Pre-Flop: ($0.30, 4 players) Hero is SB Q Q
                  -Snobben- calls $0.20, 1 fold, Hero raises to $1, Jannettttt calls $1, -Snobben- calls $1

                  Flop: 6 K 3 ($2.50, 3 players)
                  Hero checks, Jannettttt bets $0.80, -Snobben- calls $0.80, Hero raises to $2.60, Jannettttt calls $2.60, -Snobben- calls $2.60

                  Turn: 10 ($8.50, 3 players)
                  Hero checks, Jannettttt says "can u play faster?", Jannettttt checks, -Snobben- checks

                  River: 10 ($8.50, 3 players)
                  Hero checks, Jannettttt bets $10.80, -Snobben- folds, Hero calls $10.80

                  Final Pot: $19.30

                  Hero wins $30.78 (net +$16.38)

                  Jannettttt lost $15.60 (muckis 75o)
                  -Snobben- lost $4.60


                  Comment

                  • funkme
                    Julm Donk
                    • Dec 2009
                    • 41

                    #10
                    Re: Planetfunk microgrinds



                    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
                    Prima
                    5 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Dogers ($25.48)
                    CO Hero ($51.53)
                    BTN nittakuu91 ($24.11)
                    SB Ebizz ($20.01)
                    BB Sharkeey ($27.72)

                    Pre-Flop: ($0.30, 5 players) Hero is CO K A
                    1 fold, Hero raises to $0.80, nittakuu91 raises to $2.40, 1 fold, Sharkeey calls $2.40, Hero calls $2.40

                    Flop: 5 4 A ($5.10, 3 players)
                    Sharkeey checks, Hero bets $6.40, nittakuu91 folds, Sharkeey calls $6.40

                    Turn: 8 ($11.50, 2 players)
                    Sharkeey bets $10, Hero goes all-in $42.73, Sharkeey goes all-in $8.92

                    River: 2 ($11.50, 2 players, 2 all-in)

                    Final Pot: $11.50

                    Hero wins $55.05 (net +$2.72)

                    nittakuu91 lost $2.40
                    Sharkeey lost $18.12 (muckis KQhh)

                    Comment

                    • funkme
                      Julm Donk
                      • Dec 2009
                      • 41

                      #11
                      Re: Planetfunk microgrinds

                      hea et vastane callis ja sain nutsiga lõpuni mängida aga oleks flopist ka sisse lükanud 100%

                      $0.10/$0.20 No Limit Holdem
                      Prima
                      6 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Dogers ($25.48)
                      UTG+1 Hero ($76.76)
                      CO nittakuu91 ($23.32)
                      BTN Ebizz ($20.74)
                      SB Sharkeey ($18.50)
                      BB gedwis ($7.71)

                      Pre-Flop: ($0.30, 6 players) Hero is UTG+1 Q K
                      1 fold, Hero raises to $0.60, 1 fold, Ebizz calls $0.60, Sharkeey calls $0.60, 1 fold

                      Flop: 5 K 2 ($1.50, 3 players)
                      Sharkeey checks, Hero bets $1.40, Ebizz folds, Sharkeey calls $1.40

                      Turn: 8 ($2.90, 2 players)
                      Sharkeey bets $2.60, Hero raises to $7.60, Sharkeey calls $7.60

                      River: 6 ($10.50, 2 players)
                      Sharkeey goes all-in $8.90, Hero calls $8.90

                      Final Pot: $19.40

                      Hero wins $35.91 (net +$17.41)

                      Ebizz lost $0.60
                      Sharkeey lost $21.30 (muckis 55)

                      Comment

                      • funkme
                        Julm Donk
                        • Dec 2009
                        • 41

                        #12
                        Re: Planetfunk microgrinds

                        pole mitu kuud pokerit mänginud ja blog ka unarusse jäänud.
                        veebruari keskel tekkis uuesti huvi ja hakkasin olympic onlines mängima. avaturniiril sai ilusti hititud ja HU jäädes tegime diili ja shippisin $3100.

                        Nüüd paar nädalat peale tööd NL20-s 4-6 lauda mänginud, kuna seal timebanki polegi minu arust siis rohkem laudu kahjuks teha ei õnnestu.

                        garph:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Postitan ühe käe ka, turnis obvious nuts aga rigged board, kas võimalik trap checkida seda turni ?

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #13
                          Re: Planetfunk microgrinds

                          sorry, aga see ikka suht jubedalt mängitud käsi. kõigepealt completed blindi ja siis paned 3 beti? oleksid 4 beti saanud, siis oleksid shipinud?
                          turnalt muidugi mõnus hit!

                          Comment

                          • funkme
                            Julm Donk
                            • Dec 2009
                            • 41

                            #14
                            Re: Planetfunk microgrinds

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            sorry, aga see ikka suht jubedalt mängitud käsi. kõigepealt completed blindi ja siis paned 3 beti? oleksid 4 beti saanud, siis oleksid shipinud?
                            turnalt muidugi mõnus hit!
                            eip siis oleks foldinud. miks seal 3betin on selles et antud olukorras on superstandard bb-l any twoga 4-5bb bettida, igasugustest videotest silma jäänud ja pidi "insta profit" olema. raise oleks vb suurem enne flopi olema sest bet sizingu järgi ma ka any two ei foldiks positsioonilt sellise raise peale aga see selleks.

                            aga as played, sa jätaksid flopi cbetimata ?

                            Comment

                            • funkme
                              Julm Donk
                              • Dec 2009
                              • 41

                              #15
                              Re: Planetfunk microgrinds

                              märtsis ainult cashi mänginud. alustasin nl20st, ipokeri tase on natuke teine kui triobetis ja sain kohe -6 buyini. kõik standard coolerid KKvsAA ja kaotatud flipid aga otsustasin siiski NL10 minna tagasi.

                              Koos boonusega tuli enamvähem kuu, natuke üle EV ja puha.
                              Muutsin natuke oma post-flop mängu ka kuu keskelt, flop cbet oli kuu esimeses pooles 55,2%, success 49,1%. Kuu teises pooles flop cbet 61,5% ja success 50,1%. Pole eriline muutus protsentuaalselt aga ilusti näitas ära et tasub rohkem cbetida.

                              graph:



                              anyway, aprilli alguses plaan natuke veel NL10 grindida, mitte cashoutida ja vb siis aprilli keskel uuesti NL20s proovida.

                              Comment

                              Working...