Re: [NL5€ 6max] Jenny :)
Tänane sess oli üsna üle kivide ja kändude:

Vastane tundmatu. Aga tundus passiivne fish.
Kas käitusin bettides õieti?
Vastane oli üliagro fish, kes läks kõige tühjaks.
Kas oleksite analoogselt mänginud?
Tänane sess oli üsna üle kivide ja kändude:

Vastane tundmatu. Aga tundus passiivne fish.
Kas käitusin bettides õieti?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Vastane oli üliagro fish, kes läks kõige tühjaks.
Kas oleksite analoogselt mänginud?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
7
T
3

Comment