Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #1021
    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

    Tänane sess oli üsna üle kivide ja kändude:



    Vastane tundmatu. Aga tundus passiivne fish.
    Kas käitusin bettides õieti?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Vastane oli üliagro fish, kes läks kõige tühjaks.
    Kas oleksite analoogselt mänginud?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1022
      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
      Pigem mitte, ma ei kuula väga Eesti muusikat. Võibolla Ruja, Ultima Thulet, Koit Toomet aga midagi muud küll eriti mitte :)

      EDIT: Või oli su küsimus mingi nõksuga?
      Ei olnud nõksuga aga väikse niksuga.



      Tuled? A sõbrannad (vähemalt ühe) pead ka kaasa võtma :)

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #1023
        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

        Olen homme hoopis Pärnus Bravos rokkimas! :P

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #1024
          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

          Teises käes lasid kenasti vastasel bettida, et enda draw odavalt kätte saada :)

          Raise, rohkem raha sisse kui ees oleme. See et su A on flopil parim, ei tähenda, et sa lõpuni parimaks jääd kui sa lihtsalt ta pooletoobiseid bette callid.

          Comment

          • StripPoker
            Grinder
            • Sep 2009
            • 609

            #1025
            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

            Põnev vahest siia teemasse vaadata. Kunagi oli mingi Soome TV pealt õhtuti lastesaade, mille alguses unemati sõitis kohale iga päev erineva põneva liiklusvahendiga... siin teemas samamoodi, kus kangelane iga kord eri mängu mängimas. Mulle see unemati lastesaade meeldis, see teema meeldib ka :)

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #1026
              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

              Pole üldse aega olnud, et mängida.
              Loodan, et täna õhtul saan pikemalt seda teha!:)

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #1027
                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                Eile siis ei jõudnud, täna proovisin hommikul Tildi Rushi 4,4$ 135mehelist ning jäin 29ndale kohale.
                Lõpus ei tulnud flip ära ja olingi out. Rohkem seda nalja ei proovi, jään oma cashi juurde ikka :D

                Comment

                • mkva
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1972

                  #1028
                  Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                  see pole mingi nali

                  Comment

                  • StripPoker
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 609

                    #1029
                    Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #1030
                      Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                      Varsti saab juba randa ja päevitama :P:P:P
                      mis rannas päevitad?

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #1031
                        Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                        Stromkal enamasti:)

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1032
                          Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                          eesti ju külm vesi :/

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1033
                            Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                            See nädalavahetust öist päikest ei viici võtta?

                            PS! mul 3 voodit, üks lahtikäiv!

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #1034
                              Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                              rõdu maini ka

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1035
                                Re: [NL5€ 6max] Jenny :)

                                rankal naistepõud, et juba käib foorumi ainust naisasukat sahmimas?

                                Comment

                                Working...