Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #631
    Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

    Nii palju fishe on praegu NL5, et jube lausa :D
    Aga enamus on ulme agro fishid, mingi 60-90/40-70/5 stattidega.
    Üldse ei oska adjustida, lõpetan parem, kui ees olen ja kasumis :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #632
      Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

      Ma ei ole täpselt aru saanud aga palju on sul bankroll ja kas postitaksid graafiku kõikidest oma rahalaudade kätest, mida oled eluaeg mänginud.

      PS! Eesti keel ikka jube keel. Inglise keeles hea lihtne - lifetime graph aga eesti keeles pead kirjutama pika lause. TVUI!

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #633
        Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

        Mu bankroll on hetkel 149$ dollarit(võtsin vahepeal raha välja ja alustasin otsast peale)

        Ning siin siis mu rahalaudade graafikud:

        NL2 ja NL5 koos:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        NL2:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        NL5:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        NL2 ja NL5 statid eraldi:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Ja positsioonid NL2s ja NL5 koos:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        EDIT:
        Vahepeal proovisin ca 600 kätt ka kuueses lauas, kus kaotasin kaks buy ini. Leidsin, et see ei ole minu jaoks ja jäin full ringi edasi. Aga kas ma pean selle ka kuidagi eraldi välja filtreerima?
        Last edited by Jennifer; 22.02.10, 17:45.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #634
          Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

          Tegin täna siis prooviks 12 lauda korraga, läksin miinusesse, tegin 20 lauda korraga, läks miinusesse, võtsin uuesti 12 lauda korraga lahti ja jäin lõppkokkuvõttes 1buy in plussi.
          Proovin homme uuesti 12 lauaga ning vaatan, kuidas läheb.
          Kuigi ausalt õeldes on 18 lauaga parem mängida. Sess on swingisem aga palju kergem on sess suuremalt plussi saada. Ning ma jõuan ka 18 lauaga selectionit teha, et lauad halvaks ei lähe.
          Aga eks homme paistab.
          Pean veel 200FPP teenima, et silverstar alles jääks :)

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #635
            Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

            mina ei tea, mis kuradi robotid te olete, kuna täna oli NL10-s palju maitsvaid laudu, siis võtsin järjest neid lahti lõpuks oli mingi 13 lauda lahti ja mind täiega häiris, et kui mitmes lauas arvestatav pot, siis mul pole aega vastase statsidele korralikult otsa vaadata enne otsust.

            8-10 lauda on söödav, max. 12, üle selle tulevad juba üksikud misclickid sisse.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #636
              Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

              Kui ma ise NL10s oleksin, siis ma ei mängiks kindlalt üle 12 laua. Sealne tase on ikkagi natuke teistsugune.
              Aga lihtsalt, kui ma NL5s olen 18 lauaga, siis on palju kergem vähem vigu teha.
              Kui mängin nt 12 lauaga, siis ma hakkan vastasest ette mõtlema. Ehk et mina nemad arvavad, et mul on ja et kas nad nüüd blufivad, või arvavad, et selle lükkega arvan mina neid bluffivat. No saate aru ikka :D
              Igatahes, kui on aga 18 lauda, siis nii ma ei tee.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #637
                Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                Kui ma õigesti välja loen siis mängu beadid 8bb/100 ehk 4PT/BB. Ära mitte midagi muuda ja ehita oma fucking roll võimalikult kiirelt $300-$400 ligi ja liigu üles.

                Rolli kohta küsisin seetõttu, kuna kuid mikros vantsinud ja mõtlesin, et midagi mängul viga.

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #638
                  Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                  Jenni NL2-NL10 on kindlalt võimalik ainult setminemise ja premmide mängimisega näidata väga head winratet. Tegin täna miskine 1,3k käsi ja 12PTBB/100le ainult selliste situatsioonide mängimisega kus ma olen suht 95% kindel, et mul on parim käsi. Bluffisin ainult cbeti ja teatud vastaste vastu. Kasvata lihtsalt oma rolli, nagu Ranka ütles.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #639
                    Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                    1300 käe winratest järeldusi tegema.. Kamoon!

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #640
                      Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                      Hetkel siis koos 175$, kas sellega oleks mõtekas minna NL10(ostaks sisse 5$) ning paneks stop lossiks 160$?

                      Comment

                      • seep
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 698

                        #641
                        Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                        NL5 olen keskmiselt 8,5PTBB/100le, mis on üpriski solid winrate 33k käe peale ja NL2s 11PTBB/100le 50k käe peale. Seega ütleme nii, et kuna ma olen arenenud väga, aga ikka olen veel donk, siis on vägagi võimalik vähemalt NL2 ja NL5 näidata 12PTBB+/100 lihtsalt solid mänguga. Neid fishe on igas lauas FRis kes maksavad pasaga kinni.

                        EDIT: Lase parem 200ni NL5te ja 175 pane stoplossiks kui NL10nes oled. See 5$ NL10 minna on rumalus, blindid söövad nii räigelt võrreldes nl5ga ja nitte on ka sitaks rohkem.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #642
                          Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                          Oh jeerum, miks sa siis üles ei liigu?

                          Comment

                          • nalg
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 489

                            #643
                            Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                            Mis asi PTBB ja winrate üldse on? $:

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #644
                              Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                              PTBB näitab mitu big betti (1 big bet = 2 big blindi) sa keskmiselt võidad saja mängitud käe kohta. See on ka winrate.

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #645
                                Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                                Proovisin siis kuue lauaga NL10t. Bankroll nüüd ca 200$.
                                Hästi palju agro fishe on, aga esmamulje: Me like it! :D

                                Vaatan House ära ning magama :)

                                Ööd kõigile! :P

                                Comment

                                Working...