Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #436
    Re: Jenny on the block

    Tänane on üsna feil.
    Käed jooksid hästi aga ükski ei pidanud peale floppi vastu.

    Seepärast tänane seis -4BI, kui nii jätkub liigun tagasi NL5te.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #437
      Re: Jenny on the block

      Flops aint showing me no love...

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #438
        Re: Jenny on the block

        Ükski käsi ei pea enam.

        Bad beat bad beati otsa.

        Täiesti haige värk!!!

        Sellised asju QQ eile/täna näinud 6 korda. LIHTSALT ULME:

        BB: $4.90
        UTG: $10.00
        Hero (UTG+1): $5.28
        MP1: $5.61
        MP2: $4.66
        CO: $5.00
        BTN: $5.10
        SB: $6.50

        CO posts a big blind ($0.05)

        Pre Flop: ($0.12) Hero is UTG+1 with Q Q
        1 fold, Hero raises, 4 folds, SB raises, 1 fold, Hero calls

        Flop: ($1.40) 6 Q 4 (2 players)
        SB bets, Hero calls

        Turn: ($3.40) 5 (2 players)
        SB checks, Hero raises all in, SB calls

        River: ($10.66) A (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $10.66
        Hero shows Q Q (three of a kind, Queens)
        SB shows A A (three of a kind, Aces)
        SB wins $10.16
        (Rake: $0.50)

        Kõik mu raha läheb sellistesse asjadesse >:( >:( >:(

        Comment

        • nummar
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 322

          #439
          Re: Jenny on the block

          pead üle olema :P

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #440
            Re: Jenny on the block

            Väga raske, kui oled sellepärast kaotanud üle 60% bankrollist :'(

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #441
              Re: Jenny on the block

              Täna sattusime vastamisi siin käes. Sa oleks pidanud PF nupud panema mu re-raise peale, ma ju tean statside järgi ja siit foorumist, et sa pole suvadonk, oleksin su KK+ peale pannud ja foldinud.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #442
                Re: Jenny on the block

                Jep. Minu viga tõesti.
                Ma ei näinud enne callimist su nime. Arvasin, et saan KK sult rohkem raha kätte ning kerge tilt oli ka käes, kuna kaotasin just kahes eelmises lauas QQ versus J6 ja AA versus 1010trips. Rohkem sinu vastu ei mängi :D

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #443
                  Re: Jenny on the block

                  Algselt postitas nomerlot
                  Täna sattusime vastamisi siin käes. Sa oleks pidanud PF nupud panema mu re-raise peale, ma ju tean statside järgi ja siit foorumist, et sa pole suvadonk, oleksin su KK+ peale pannud ja foldinud.
                  miks ta peaks nuppe panema, kui kõik nõrgemad käed foldib välja ja ainult tugevam jätkab?

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #444
                    Re: Jenny on the block

                    Algselt postitas nomerlot
                    Täna sattusime vastamisi siin käes. Sa oleks pidanud PF nupud panema mu re-raise peale, ma ju tean statside järgi ja siit foorumist, et sa pole suvadonk, oleksin su KK+ peale pannud ja foldinud.
                    This makes no sense. Miks ta peaks tahtma, et sa halvema käe foldid?

                    Väga korrektselt mängitud KK!

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #445
                      Re: Jenny on the block

                      SEE ON EBANORMAALNE, mis toimub:
                      Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 494242
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      CO: $1.53
                      BTN: $4.78
                      SB: $10.48
                      BB: $5.23
                      UTG: $5.45
                      UTG+1: $2.42
                      MP1: $7.92
                      Hero (MP2): $6.70

                      Pre Flop: ($0.07) Hero is MP2 with Q Q
                      2 folds, MP1 calls $0.05, Hero raises to $0.25, 3 folds, BB raises to $0.55, MP1 calls $0.50, Hero raises to $3, 1 fold, MP1 calls $2.45

                      Flop: ($6.57) 3 2 2 (2 players)
                      MP1 bets $2.10, Hero raises to $3.70 all in, MP1 calls $1.60

                      Turn: ($13.97) 8 (2 players - 1 is all in)

                      River: ($13.97) 6 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $13.97
                      MP1 shows 5 4 (a straight, Deuce to Six)
                      Hero shows Q Q (two pair, Queens and Deuces)
                      MP1 wins $13.32
                      (Rake: $0.65)

                      Kuradi raisk, kõik mu RAHA KAOB LIHTSALT ÄRA >:( >:( >:( >:( >:(

                      KÄIGE METSA DONGID!!!!!!!!! >:( >:(

                      Comment

                      • r3o
                        FPP Pro
                        • Apr 2009
                        • 260

                        #446
                        Re: Jenny on the block

                        http://foorum.pokkeriprod.com/index....html#msg151818

                        Praegu tuli meelde :P
                        Aga muidu edu.. loodetavasti varsti möödub see periood

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #447
                          Re: Jenny on the block

                          Jep, ise mõtlesin ka just sellepeale :D

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #448
                            Re: Jenny on the block

                            Algselt postitas lenC
                            miks ta peaks nuppe panema, kui kõik nõrgemad käed foldib välja ja ainult tugevam jätkab?
                            Nii, et ma siis ei teinudki viga?:)

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #449
                              Re: Jenny on the block

                              Algselt postitas Jennifer
                              Nii, et ma siis ei teinudki viga?:)
                              kuidas võtta, mängusituatsioonis tegid tõenäoliselt vea(3-bettide callimine OOP sucks üldiselt), aga tagantjärgi, vaadates nomerlot analüüsi, mängisid sa PF normaalselt(eeldusel, et ta T65 boardidel ka maksab).

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #450
                                Re: Jenny on the block

                                Mina lähtun sellest, et selles limiidis callitakse AI-d ära ka palju nõrgematega kätega (TT+, AQ+) ,mistõttu KK+'ga 3beti peale PF nuppude panemine on IMHO +EV.

                                IP 3beti callimine on OK, eriti kui sul pole AA, vaid näiteks AK.

                                Aga noh, see on minu tagasihoidlik arvamus ja teatavasti (nagu ka minu blogist näha) pole ma suurem asi mänguanalüütik.

                                Comment

                                Working...