Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #166
    Re: Jenny on the block

    Lol, tell me about it...:D

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #167
      Re: Jenny on the block

      Peab ära mainima, et pokkeriprod foorum tekitab samuti sõltuvust :D

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #168
        Re: Jenny on the block

        Nõustun.

        Krt. See balti freeroll tekitas oma donkidega ikka täiega tilti. aJHAaödlkjas D_ :D
        Elu on lill!

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #169
          Re: Jenny on the block

          Tänks Jenni, ma unustasin ära, ja sa tuletasid meelde... mul oli 4 ticketit-.-

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #170
            Re: Jenny on the block

            Niipalju, kui ma olen siia teemasse vahest sattunud, olen alati näinud et kasutaja seep nagu sebiks wtfwtflol :D

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #171
              Re: Jenny on the block

              Algselt postitas mkva
              Niipalju, kui ma olen siia teemasse vahest sattunud, olen alati näinud et kasutaja seep nagu sebiks wtfwtflol :D
              +1 :D

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #172
                Re: Jenny on the block

                ROFL :D

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #173
                  Re: Jenny on the block

                  Kas sa mängisid turnasid ennem?

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #174
                    Re: Jenny on the block

                    Kutid, visake saltosid!

                    Comment

                    • mkva
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1972

                      #175
                      Re: Jenny on the block

                      Algselt postitas seep
                      Kutid, visake saltosid!
                      btw ma nädal aega tagasi hakkasin harjutama koduaias. Kuna lumi maas siis ei saa haiget. Aga olen edukas, juba saan palja maa peal ilusti teha.

                      Sry teemaomanik, rohkem ot-d minu poolt ei tule.

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #176
                        Re: Jenny on the block

                        Sain bankrolli 100$ peale. Jei! :)

                        Avastasin, et NL5 on parem mängida 10 lauaga kui 18+ lauaga :D

                        Comment

                        • mkva
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1972

                          #177
                          Re: Jenny on the block

                          Algselt postitas Jennifer
                          Sain bankrolli 100$ peale. Jei! :)

                          Avastasin, et NL5 on parem mängida 10 lauaga kui 18+ lauaga :D
                          ORLY ?

                          E: sina v ? (a)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #178
                            Re: Jenny on the block

                            Algselt postitas Jennifer
                            Sain bankrolli 100$ peale. Jei! :)

                            Avastasin, et NL5 on parem mängida 10 lauaga kui 18+ lauaga :D
                            http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,3063.0.html

                            EDIT:
                            http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg52942

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            EDIT2: Graafik peaks nagu motiveerima järgima krayzie õpetusi.

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #179
                              Re: Jenny on the block

                              Oota, kas ma vaatasin õigesti, et Krayziel on 8,5BB/100 käe kohta NL200? :o Holy mother of god! God help Allah! Uus iidol^.^

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #180
                                Re: Jenny on the block

                                Algselt postitas seep
                                Oota, kas ma vaatasin õigesti, et Krayziel on 8,5BB/100 käe kohta NL200? :o Holy mother of god! God help Allah! Uus iidol^.^
                                Jup. Aga soovitan kasutada alati PT/BB ehk ta winrate on siis 4.25 PT/BB, mida nimetaks mina juba tapvaks winrateks. Tõenäoliselt parim või vähemalt parima winratega 6maxi mängija Eestis. Hetkel kohe ei kargagi pähe, kellel parem on.

                                Comment

                                Working...