Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #31
    Re: Jenny on the block.

    Algselt postitas K2snakas
    wow?
    äkki teed kõikide päevikutega nii, et teemavälised postid 2ra kustutad?
    või millised need teema sisesed postitused on?:P
    (ei taha norida ega midagi- lihtslt huvi p2rast küsin)
    no enamus läks juba nilbeks ära. Oli aeg et keegi miskit teeks.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #32
      Re: Jenny on the block.

      väga äss ju, kui kõik it vennad kodus pöördes

      pure social value

      Comment

      • heido24
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 402

        #33
        Re: Jenny on the block.

        Pole enam nii huvitav...aga Jenn saab nyyd rahus grindida v2hemalt mis ?

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #34
          Re: Jenny on the block.

          Algselt postitas Vapsik
          Päris haige fantaasia peaks siis ikka olema, kui sellise kasutajanime endale paneb:

          http://foorum.pokkeriprod.com/index....html#msg131291
          huvitav, mitu meist on viimase päeva jooksul annika vokksepp orkutisse trükkinud?:D

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #35
            Re: Jenny on the block.

            mina :D ;D Lihtsalt huvi pärast. :) aga ei leidnud miskit

            Comment

            • StripPoker
              Grinder
              • Sep 2009
              • 609

              #36
              Re: Jenny on the block.

              Wtf? Minu kasutajanime pead silmas? :D

              Algselt postitas Vapsik
              Päris haige fantaasia peaks siis ikka olema, kui sellise kasutajanime endale paneb:

              http://foorum.pokkeriprod.com/index....html#msg131291

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #37
                Re: Jenny on the block.

                Algselt postitas StripPoker
                Wtf? Minu kasutajanime pead silmas? :D

                Meh ???

                Comment

                • StripPoker
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 609

                  #38
                  Re: Jenny on the block.

                  nothing ... link minu algatatud teemale nagu minu kasutajanime pidasid silmas :)

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #39
                    Re: Jenny on the block.

                    Te olete suured rõvedad higised ja karvased mehed.

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #40
                      Re: Jenny on the block.

                      Tänane oli siis hea sess.
                      Esimene tund suutsin teha +2BI. Siis tuli downswing ja kukkusin kolinal kolmest lauast välja -3BI, üldkokku -9BI.
                      Läksin hoogu. Võtsin kaheksa lauda kätte ja hakkasin nitilt mängima. Aint tõsiselt häid käsi. Kuna kiirus oli hea, sain endale niti stiili lubada. Õnneks ei hakanud mingi "fancy" played tegema.
                      Hetkel olen siis -3BI, Tänane kasv 6BI. Üsna hea, minu arvates. Homme siis jälle.

                      Ladies night, here i come :D

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #41
                        Re: Jenny on the block.

                        Üks asi veel.
                        Kes mcbethk on?
                        Ta oli täna väga mitmes mu lauas. Hirmutas kõik fishid ära oma all in bettidega. Sain ka talt natuke raha, ega see paha ole:)

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #42
                          Re: Jenny on the block.

                          Algselt postitas Jennifer
                          Kes mcbethk on?
                          http://foorum.pokkeriprod.com/index....n=profile;u=82

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #43
                            Re: Jenny on the block.

                            haa!
                            Ma teadsin, et olen kusagil ta nime näinud.:D
                            Sõimas lauas teisi donke :D
                            Rohvel oli pealause :D

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #44
                              Re: Jenny on the block.

                              Algselt postitas Jennifer
                              Üks asi veel.
                              Kes mcbethk on?
                              Ta oli täna väga mitmes mu lauas. Hirmutas kõik fishid ära oma all in bettidega. Sain ka talt natuke raha, ega see paha ole:)
                              Oot, mis limiidis sa nüüd mängid, mulle meenub siinse foorumi mcbethk'i postitus eelmisest kuust:

                              Peab pokkeriga lõpparve tegema vist, asja nkn must ei saa Sad Tõsine respect neile, kes suudavad kuskilt NL2-st peale hakata ja limiitides üles liikuda. Atm tundub isegi NL100 mulle tülgastava sentide veeretamisena...

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #45
                                Re: Jenny on the block.

                                Ikka NL2-s. Ta oli vist ca 6-8 lauas, kus ka mina olin.
                                NL100 on veel liiga kauge minu jaoks :D

                                Comment

                                Working...