Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #16
    Re: Jenny on the block.

    Algselt postitas Jennifer
    Lihtsalt sellised käed viivad raskelt tilti.
    Tänase sessi graafik. Me not like it.
    Selliseid asju juhtub. Selleasemel, et tiltis olles edasi mängida, tee väike paus, midagi mis mõtted mujale viiks. Kui tunned, et oled valmis mängima, alusta uuesti.

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #17
      Re: Jenny on the block.

      sul orkut on?
      irw okok :D
      igatahes gl sulle ja nl2 biitimine on tegelt ülikerge. ma sain selle nii läbi, et võtsin hästi palju laudu lahti (muidugi mitte üle enda oskuste palju) ja mängisin lihtsalt tight ja abc pokkerit ofc. ei ole mdiagi - fold, on midagi - value bet. kui järgid neid kahte lihtsat reeglit saad NL2 kiiresti läbitud

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #18
        Re: Jenny on the block.

        sa ei saa lihtsalt naine olla, sest jutt on täieliku pokerrelated arvutisõltlasest mehe oma.

        Aga kui oled ja pilt ka õige, siis said praegu tabelisse Marvi Vallaste järel teiseks kellel on awsome kõnepruuk.

        aga ikkagi ei usu.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #19
          Re: Jenny on the block.

          Algselt postitas jrgn hell
          jutt on täieliku pokerrelated arvutisõltlasest mehe oma.
          Päris haige fantaasia peaks siis ikka olema, kui sellise kasutajanime endale paneb:

          http://foorum.pokkeriprod.com/index....html#msg131291

          Comment

          • Toots_x
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2009
            • 320

            #20
            Re: Jenny on the block.

            Ja siis imestatakse kui foorumis valdav enamus mehed on.
            Päeviku tegemisest on 6 tundi möödas ja juba ~30 postitust crap'i selle kohta, et kas ta on ikka tüdruk või mitte, mis ta orkut on, mis ta nimi on...

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #21
              Re: Jenny on the block.

              Rahunege maha nüüd.
              Jah, naised mängivad ka pokkerit ja loevad seda foorumit. Olge normaalsed.
              Tähtis on pokkerioskus, mitte sooline erinevus.
              Poleks sellist eufooriat küll osanud oodata!

              Comment

              • volde
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 185

                #22
                Re: Jenny on the block.

                Tähendab NL4jast rääkides soovitan sul kolida Sixmaxi, Kuna arvuliselt juba vähem jobikolle.
                Seal tunned ennast kindlasti tugevamana.
                Ja hoia närvid koos, muidu sa ei hakkagi beatima

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #23
                  Re: Jenny on the block.

                  Avastasin, et Ranka tabel on natuke liiga tight. Läksin natuke loosemaks ja graafik on tõusujoonel:)

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #24
                    Re: Jenny on the block.

                    Author Topic: Jenny on the block. (Read 481 times)
                    Jennifer, amagan, heido24, volde, mcbethk, Ermii, Tohman, hukkunud alpinist, silku108, hotcocacola and 3 Guest are viewing this topic.

                    See päevik läheb kuumaks.

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #25
                      Re: Jenny on the block.

                      Algselt postitas Jennifer
                      Avastasin, et Ranka tabel on natuke liiga tight. Läksin natuke loosemaks ja graafik on tõusujoonel:)
                      No enne lase ikka mõned 100k tabelit ja kui tunned et ikka beadid siis akka avardama asja. Aga noh jumal teab kuidas kellelegi. MA võtsin küll alguses tigtmimalt kui see tabel. eriti nl5/10

                      Comment

                      • eddi
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1200

                        #26
                        Re: Jenny on the block.

                        Jennifer, see vastukaja siinse rahva poolt on ainult positiivne ju sesmõttes, et meile teeb see ainult head meelt (no mulle vähemalt küll), et ka naissoost isikud on hakanud siin foorumis osa võtma

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #27
                          Re: Jenny on the block.

                          väga normaalne.
                          sõnavabadus on nüüd ära cutitud, revolutsioon, või mis? (jutustan modedega)

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #28
                            Re: Jenny on the block.

                            Algselt postitas hotcocacola
                            väga normaalne.
                            sõnavabadus on nüüd ära cutitud, revolutsioon, või mis? (jutustan modedega)
                            Miski sõnavabadus ei ole kadunud.
                            Kustutasin lihtsalt teemaväliseid poste ära ja loodan, et suudate käituda samamoodi nagu teistes päevikutes.

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #29
                              Re: Jenny on the block.

                              Tänan Andres!

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #30
                                Re: Jenny on the block.

                                Algselt postitas -andres-
                                Kustutasin lihtsalt teemaväliseid poste ära
                                wow?
                                äkki teed kõikide päevikutega nii, et teemavälised postid 2ra kustutad?
                                või millised need teema sisesed postitused on?:P
                                (ei taha norida ega midagi- lihtslt huvi p2rast küsin)

                                Comment

                                Working...