Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Facepoker
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 364

    #286
    Re: Facepoker! NLO Hi/Lo 25

    Mis Hero järgmine käik oleks? Villane: 17/10/2

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #287
      Re: Facepoker! NLO Hi/Lo 25

      foooooooooold

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #288
        Re: Facepoker! NLO Hi/Lo 25

        Mis ise arvad?

        Comment

        • Facepoker
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 364

          #289
          Re: Facepoker! NLO Hi/Lo 25

          Panin ise ta seti peale või siis completis rea tundus tugev ja foldisin.

          Comment

          • Facepoker
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 364

            #290
            Re: Facepoker! NL10 FR @ Stars

            Nii hakkas puhkus ja proovin rohkem grindida, vahepeal sai see unarusse jäetud.

            Hetke graafik ja ööse proovin pikemaid sesse teha.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #291
              Re: Facepoker! NL10 FR @ Stars

              Hea hiiter, lase täiega kuni kestab :D

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #292
                Re: Facepoker! NL10 FR @ Stars

                Hiiter või mitte, redline on sickksickk iludus!

                glglgl!

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #293
                  Re: Facepoker! NL10 FR @ Stars

                  Sellepärast ju ongi, et kõik käed peavad ja kõik vastased foldivad postflop :)

                  Comment

                  • Facepoker
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 364

                    #294
                    Re: Facepoker! NL10 FR @ Stars

                    NL 25 sess

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Punane põrutab ikka taevapoole.

                    Niikaua kuni asi ülessemäge läheb pole hullu :) Mängin samamoodi edasi.

                    Stiilinäide:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #295
                      Re: Facepoker! NL10 FR @ Stars

                      imo on AT käsi küll kohutavalt mängitud.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #296
                        Re: Facepoker! NL10 FR @ Stars

                        oled terve aasta sellist stiili mänginud? Kui jah, siis sheeri graafikut. Hetkel oled pannud paar hiiteri graafikut ja vsjo.
                        edu sulle igatahes, cool punane joon :)

                        Comment

                        • Facepoker
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 364

                          #297
                          Re: Facepoker! NL10 FR @ Stars

                          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                          imo on AT käsi küll kohutavalt mängitud.
                          imo arvata võib, eile lihtsalt paugutasin julma ja obv fold flop aga vastas ei olnud ka kõige teravam pliiats.


                          Ei ole mänginud koguaeg nii aga hiiteris olen kyll ja kogu graph mis mul siin arvutis on on selline:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #298
                            Re: Facepoker! NL10 FR @ Stars

                            hahaaaaaaaaaaaa sick lõpp :DDDDDDD
                            Mul tõmbas veel sirgemalt üles ükskord :D

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #299
                              Re: Facepoker! NL10 FR @ Stars

                              Pane EV joon kah muidu mõttetu.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #300
                                Re: Facepoker! NL10 FR @ Stars

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Pane EV joon kah muidu mõttetu.
                                Jepppp :D

                                Comment

                                Working...