Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Facepoker
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 364

    #61
    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima ja Sng-i!

    Sng-d sakivad :D
    Avastasin eile 6-max cashi...Päris hea tegin eile 11-16 lauda korraga ja kannatab beatida seda küll blindidega 0.02-0.04...Õhtul viskan väikese graafiku ka :)
    Kellegil muidu 6max-i kohta mingeid nõuandeid on anda või midagi sarnast nagu Ranka tabel? :)

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #62
      Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima ja Sng-i!

      Loe see läbi: http://solaine.free.fr/fees6max.pdf

      Comment

      • Facepoker
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 364

        #63
        Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima ja Sng-i!

        Algselt postitas ristijeesus
        Tänud töötlen õhtu selle teksti läbi...päris hea kirjatükk

        Comment

        • Facepoker
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 364

          #64
          Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima ja Sng-i!

          6max ruulib :D
          Kuidas muidu hemis saab graafikut filtreerida päevade kaupa?:P

          Väike 6max-i graafik ja statid...
          PreFlop reis on natuke madal ,kuna ei pidanud eriti vajalikuks väikseid paare reisida. On see väga suur viga? 22-99?



          Comment

          • Facepoker
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 364

            #65
            Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

            Ma olen ikka eriline Tildi kunn...tagusin eile kogu oma väikese Bankrolli maha sng-ga...
            Alles jäi 10$ mida peab hakkama nyyd kasvatama....

            Mängin nüüd täielikku nitti..FR cashi.
            AA-KK 4xBB +1BB per limpar...
            QQ preflop 3xBB +1BB per limpar...
            22-JJ setmainin..
            KQ,KJ preflop fold...
            Axs limbin kui ees pole tõsteid
            Aga kuidas mängida AQs,AQo,AJs,AJo??

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #66
              Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

              sul kindel süsteem siis, heade kätega rohkem ja kehvade kätega vähem panustada..tahaks sinu vastu mängida 8)

              Comment

              • Facepoker
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 364

                #67
                Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                Algselt postitas flipmachine
                sul kindel süsteem siis, heade kätega rohkem ja kehvade kätega vähem panustada..tahaks sinu vastu mängida 8)
                Kehvasi käsi üldse ei mängi :D

                Aap keegi võiks visata väikse protsendi selle kohta ,kui suur on võimalus ,et preflop sinu KK vastas on AA?

                Comment

                • Facepoker
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 364

                  #68
                  Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

                  Ilusat uut aastat kõigile!

                  Keegi gämbleritest omale autosse tümakat ei taha?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Annaks väikse raha eest ära...

                  Comment

                  • Facepoker
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 364

                    #69
                    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

                    Täna siis avastasin ,et mll Party pokkeris mingi 0,7 dollarit :)
                    Tegin väikese sessi sellega ja hetkel seis 6$ :)

                    Isu mängida on jubedalt aga mida pole pole Bankrolli..loodame ,et selle 6$ kasvatamine läheb nüüd ilusti ja ei hakka tilditama.

                    Tänase päeva graafik siis.



                    Paar suuremat kaotust siis ka..

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Facepoker
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 364

                      #70
                      Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

                      Lisan yhe käe veel mis just juhtus...

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Facepoker
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 364

                        #71
                        Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

                        Nii eile sai natuke mängitus paarsada kätt ja täna natuke.

                        0.7$ on saanud siis 21.25$ :)

                        Tänane graafik.

                        Comment

                        • Facepoker
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 364

                          #72
                          Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

                          Nii..vahepeal olin langenud on BR-ga kuskile 14$ kanti aga siis hakkasin eile mängima...Lasin NL2-s mingi 2000 kätt ja põhimõtteliselt mingi 0.70$ kasumit. Siis võtsin kolm lauda NL4ja ja ühe laua 10 matsi pl omaha turniiri...Cashis tuli natukese ajaga 6$ ja obv ma panin omaha turna kinni( +4daala... Hetkeseis siis 23$

                          NB: Mängisin Omahat esimest korda..aga olin lugenud selle kohta natuke ennem :D

                          Comment

                          • seep
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 698

                            #73
                            Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

                            Madalate limiitide Omahas on tase nõrgem kui NLHEs

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #74
                              Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

                              Algselt postitas seep
                              Madalate limiitide Omahas on tase nõrgem kui NLHEs
                              sama on ka keskmistel või kõrgematel tasemetel

                              Comment

                              • Facepoker
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 364

                                #75
                                Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima! Jaanuari Lõpuks NL 10 ja BR 300$

                                Nii kandsin siis rahad FullTilti...

                                tegin väikese sessi NL5te, kuna NL2 on seal selliseid akateemikuid täis ,et ise ka ei usu :D
                                NL2 võimatu biitida seal..

                                Comment

                                Working...