Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Facepoker
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 364

    #46
    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

    Nii vahetasin tuba ja hakkasin seal mängmia NL4ja.

    Väikene graafik ka siis peale esimest sessi.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #47
      Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

      sa lased enam vähem ranka tabeli järgi?

      Comment

      • Facepoker
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 364

        #48
        Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

        Algselt postitas Owner85
        sa lased enam vähem ranka tabeli järgi?
        Enam vähem jah :)

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #49
          Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

          100% seda järgida oleks ja nuts,sest ikka tekivad kiusatused :D

          Comment

          • Facepoker
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 364

            #50
            Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

            Algselt postitas Owner85
            100% seda järgida oleks ja nuts,sest ikka tekivad kiusatused :D
            Ei tea ma ikka lähtun sellest tabelist ,eriti tähtsad on ka veel tõsted...vaata need üle ja ära lase ennast kiusata :D siis peaks okei olema.

            Lasin siis tunnike veel 8 sa lauaga ja tulemus muutus selliseks.



            ja statsid




            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #51
              Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

              Kaotatud potte lihtsalt pole? :D mingi 3 tükki 1500 käe peale :D

              Näita oma graafikut showdown ja nonshowdown winningsi joontega ka :P

              Comment

              • Facepoker
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 364

                #52
                Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                Ise nüüd ei jälginud seda kas kaotasin potte või mitte, kui statsid nii näitavad siis nii oli :D

                Soovitud graafik siis

                Comment

                • lennuk
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 298

                  #53
                  Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                  tundub et sa oled oma mänguga väga õigel teel ,ja käte arv ka suht suur.ise edenen samal limiidil kordades aeglasemalt kui üldse edenen
                  jõudu ja jaksu ja lucky riverisse :)

                  Comment

                  • Facepoker
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 364

                    #54
                    Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                    Nii eile õhtu(ööse) ei olnud eriti und ja grindisin paar tuhat kätt ära ja tulemus siis selline.

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #55
                      Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                      Ma ei saa pihta, kuidas sul nii hästi läheb :/
                      Minu graafik jookseb aint allapoole, kuigi teen ka ranka tabeli järgi :S

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #56
                        Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                        Algselt postitas Jennifer
                        Ma ei saa pihta, kuidas sul nii hästi läheb :/
                        Minu graafik jookseb aint allapoole, kuigi teen ka ranka tabeli järgi :S
                        sooline diskrimineerimine, obv

                        Comment

                        • Facepoker
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 364

                          #57
                          Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                          Algselt postitas Jennifer
                          Ma ei saa pihta, kuidas sul nii hästi läheb :/
                          Minu graafik jookseb aint allapoole, kuigi teen ka ranka tabeli järgi :S
                          tee video oma mängust...vb leiab selle kaudu leake...

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #58
                            Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                            Mõtlesin ise ka selle peale, et peaks tegema.
                            Tegelikult on see üsna hea mõte.
                            Usun, et annab katsetada!:)

                            Comment

                            • Facepoker
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 364

                              #59
                              Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima!

                              "Plaanin osaleda 22. detsembril toimuval http://ee.pokernews.com freerollil Triobetis"

                              :)

                              Comment

                              • Facepoker
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 364

                                #60
                                Re: Õpetame Facepokeri Cashi mängima ja Sng-i!

                                Vahepeal sai siis jõuludega tegeleda ja nüüd natuke sngsid taotud.



                                Täna panengi rohkelt volüümi starsi sngdele.

                                Comment

                                Working...