Re: Walkabout
I'm back.. Väike soendus tehtud(-$600 PLO25 & nl50hu donk) ja homme NL50´hu täie rauaga.. ja HU turkadega teen täna ka algust.. pole neid juba mitu kuud näppinud
I'm back.. Väike soendus tehtud(-$600 PLO25 & nl50hu donk) ja homme NL50´hu täie rauaga.. ja HU turkadega teen täna ka algust.. pole neid juba mitu kuud näppinud
, J
, 8


Comment