Walkabout

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kris
    Grinder
    • Mar 2009
    • 860

    #1

    Walkabout

    Tere taas

    Algamas on kolmas osa minu pokkerikarjääris. Esimesed kaks halenaljakat episoodi võib leida:

    -Pilot, Part 1 "tee partys stepidega norm roll ja kui mudu plekki tulema ei hakka siis lükka spordi peale bette.
    -Pilot, Part 2 "wilkommen to the taunswongla".

    Nagu näha vahetan limiite nagu sokke. Kui eelmine kuu tundus, et leidsin kullaaugu ja jäängi HUNL50 geimeriks siis tuleb tunnistada, et peale järgmist graphi võttis cashi mängimine igasuguse isu ära.

    1day 10h 1table grind:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Mis edasi sai- sellest allpool pikemalt. Võtaks aga preagu ette eelmise kuu eesmärgid, mis olid järgmised:

    -Mängida ainult NL50 HU - FAIL- mängisin nii NL100 200 400 kui ka ruletti. (kuualgus, tilt, esimese kümne päeva sees
    -Mängida 30k kätt - DUNNO- Ei tea öelda, statside puudumise tõttu, arvatavasti mitte.
    -Jääda kuuga plussi - Win- ei ole päris kindel palju, aga igast barcale bettimise ja turka hittidega jäin plussi, miskit 100-500 ehk
    -Tekitada puhast kasumit üle 1000$ - FAIL - ei suutnud korralikult grindida nl50hucash
    -Clearida poolelijäänud 350$ boonus - Win - ez
    -Otsida endale coach, kes viitsiks msnis paar kätt üle vaadata ja niisama HU teemadel juttu rääkida. - FAIL - läks üldse meelest?!
    -Saada Gladiator promost vähemalt $100 - FAIL -sain 75$, korraliku grindiga oleks üks 200 kukkunud
    -Postitada paar põnevamat kätt foorumisse - Win - paar herocalli ja paar mega suckouti postitasin
    -Teha sama 'sisukas' post kuu lõpus -Win - hetkel paistab, et tuleb sisukas küll.

    Overall suht FAIL kuu, sest ainukesed Win'id on mingid lambised asjad. Kuu highlight oli Barca võit reali üle, kus panin mõnusad 200 daala letti : D


    HU cashi kõikumised hakkasid mulle räigelt ajudele, samuti ka lootusetult SUUR rake partys. Nii et peale järjekordset vingumist foorumis soovitati mul HUSNG'si proovida. Seda ma ka tegin, alustades 11$mestega. Tundus väga ez biitida. Mängisin neid päris vähe ning sattusin hoopis turkasid pelama mingi päev. Sealt sai alguse mu turkapisik. Lasin mingi nädal aega jutti 5-10 turkat päevas. Hittisin paar korda & stuff. Siis 2 päeva järjest ei hittinud ******* ja tuli buyinidega -200$. Kokkuvõttes otsustasin, et turkaprod minust ei saa, kuna liiga räige on finaltables chipleader olla ja siis kuuendaks jääda, kuna kõigil on 2-8 big blindi alles ja räige kenoloto käib. Esimene koht sai 1,2k ja ma pidin leppima 0.2k'ga.
    Kuu hakkas vaikselt lõppema ja mõtlesin, mida järgmine kuu peale nii segast kuud teha. Otsustasin, et grindin neid 11$ HUSNGsi hunniku ja iga päev mängin 2 HU turkat, 11$buyin ja 22$ buyin. Viimastes hittisin see kuu 3 korda teise koha ja mitu rahadesse minekut... väga neob field.

    Sain ka eelmise kuu HUSNG ja Turka statsid. Tänud alaskale!



    HUsng graph ainult saadaval, mis on suht lambine. Mänge tegin vähe. Turkade vahele harva buyini 'tagasi saamise' jaoks. Mingi korralik swing tuli ka sisse. Suht mõttetu graph overall. Lihtsalt proovisin kätt seal limiidis ja tundub vägagi hästi biiditav. Järgmine kuu siis kerge torn plaanis ehitada.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Mainiks ka ära HUsng plussid cashi ees, mis mulle väga väga meeldivad:
    *Vastane ei saa hit and runnida suure summaga
    *Pole shorte
    *Kuna pole shorte, ei saa need shortid ka deep minna ja lahkuda oma suva järgi
    *On kindel algus ja lõpp- mäng ei saa lõpmatuseni kesta. Kui ei biidi vastast siis kaotad ainult 11$, selleasemel, et regularile 200$donkida.
    *Rake on 'üliväike' võrredles cashiga. Maksan 1$ rake ühe 11$ sng eest. Cashis tunniajase sessiga poolitad oma kasumi partypokkeriga. 25$ mulle ja 25$ partyle!

    Järgmise kuu eesmärgid:

    -Mängida ainult HUsng 11$ ja HU turkasid. Paar sportsbetti ei tee liiga.
    -Mängida 'pandava' volüümiga. (Ei tea palju sngs neid mänge kokku tulla võb)
    -Jääda kuuga plussi
    -Jääda gold keyga
    -Tekitada puhast kasumit üle 1000$
    -Teha 1000$ cashout jõuludeks või uueks aastaks. (Esimene ever!)
    -Lugeda HU foorumi nurka kui ka 2+2 HU foorumit
    -Saada party uuelt promolt mingigi summa
    -Postitada paar kätt, tulemust foorumisse
    -Teha sama 'sisukas' post kuu lõpus

    Overall loodan lõpuks kanda kinnitada, et saaks tuimalt grindima hakata kindlas limiidis!

    Muusikat:

    [youtube]mDZV24nw3uM[/youtube]
    Last edited by Kris; 28.04.10, 10:45. Põhjus: level 4
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Tabula rasa

    asjalik päevik. edu sulle

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: Tabula rasa

      Katsu ühe päeviku juurde pidama jääda, natukene paljuks hakkab neid teemasid Sul minema. Viimases alles kirjutasid ka üsna hiljuti.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: Tabula rasa

        1$ rake 11$ buy ini juures on ka palju.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Kris
          Grinder
          • Mar 2009
          • 860

          #5
          Re: Tabula rasa

          jea ma tean aga party kohta on see super.. 6estel maksad sama palju.. see on nii rigged pleiss lihtsalt.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #6
            Re: Tabula rasa

            Gl HU sng-dega, proovin silma peal hoida sellel päevikul kindlasti.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: Tabula rasa

              Algselt postitas Pahvak
              1$ rake 11$ buy ini juures on ka palju.
              110 mängu peale kaotad 5 buy ini võrreldes Full Tildi 0.5$ rakega. :)

              See peaks vähemalt 4% ROId suurendama?
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Kris
                Grinder
                • Mar 2009
                • 860

                #8
                Re: Tabula rasa

                No eks seda toa valikut vaatab siis kui korralikult kindlat limiiti biitima hakkan ja hea sample näidata. Preagu rahad partys sees ja field on imo suht nõrk HU vallas. Kuuldavasti mujal sama nõrk nagu keegi mainis aga eks tulevikus näeb kuhu tuppa liigun. Partys pole mingit korraliku rakebacki ka vaid mingi promo hunjakk nii et full tilt oleks päris hea valik tõesti.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Tabula rasa

                  Ühe mängija kohta üks päevik!!! Vanad panin lukku ja uut sa enam teha ei tohi, vastasel juhul järgneb ka karistus.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #10
                    Re: Tabula rasa

                    Need on su HUSNG statid ja päris muljetavaldavad partypokkeri kohta:

                    connect1334 72 $3 $10 26% $208 - N/A Party Poker E<=4 x

                    Comment

                    • Kris
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 860

                      #11
                      Re: Tabula rasa

                      Päris pull käsi oli atm



                      : D

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #12
                        Re: Tabula rasa

                        tihti tuleb selliseid? üsna sickooooooo

                        Comment

                        • Kris
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 860

                          #13
                          Re: Tabula rasa

                          esimest korda. Pmst mõtlen siin kas oleks kasulikum ka HUSngs donkide jahtimise peale välja minna... Vaatasin siin ühe venna graphi kess 22$sesse istus



                          peaks äkki kätt proovima selliste vendade vastu algul 22$stest ja võibolla hiljem ka 33stest ja 55tes kui võtab vedu?


                          Keegi kes sharkscopet kasutab äkki teab palju searche päevas tavaliselt läheb? 150 peaks piisama imo ühel sitel 1table. Arvan, et ostan selle prem acci ära sealt.. über nuts asi ikkagi imo.. Keegi kellel paypal või värgindus võiks aidata. Saadaks partysse mani

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #14
                            Re: Tabula rasa

                            150st ilmselt HUSNG jaoks piisab. Mul piisas, jube mugav ikka see prem account.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Kris
                              Grinder
                              • Mar 2009
                              • 860

                              #15
                              Re: Tabula rasa

                              Comment

                              Working...