$$$ @ FullTiltPoker! $34.50 HU SnG

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sineep
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 130

    #136
    Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

    okei...siis soovitan soojalt SAGE-ga tutvust teha, pidavat tõstma ROI-d mõned protsendid. http://www.cardplayer.com/cardplayer...mit-hold-39-em

    Comment

    • $$$
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1072

      #137
      Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

      jajajaa, nüüd tuli meelde

      nash equilibrium , olen lugenud.

      Lugesin su lingi ka läbi. ;D .

      Comment

      • $$$
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1072

        #138
        Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

        12-0 streak ja lõpp tuli kahjuks täieliku idika vastu, kes foldis ennast 500 peale, flipas üles tagasi ja nii 4x kuni lõpuks võitis :( . (obv olid need ju ausad "flipid" ka, ala 9T vs 94 ;D )

        praegu olen -0.50 ^^

        Comment

        • reigo
          Julm Donk
          • Jul 2009
          • 97

          #139
          Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

          Päris kiiresti lähevad need mängud :d

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #140
            Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

            sest ma olen nolifer obv, eile sadas päev otsa vihma ka...
            vahepeal 2 tablin ka ;D .

            Comment

            • reigo
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 97

              #141
              Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

              Edaspidi võiks diili raames siiki piirduda ühel laual korraga mängimisega.

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #142
                Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

                okei..., kusgil 100 esimest mängu oligi 1tablides , edasi olen lasknud kahel laual ;D .

                Aga teen siis ühe peal edasi...

                Comment

                • erplander
                  ekrelander
                  • Oct 2008
                  • 1029

                  #143
                  Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  okei..., kusgil 100 esimest mängu oligi 1tablides , edasi olen lasknud kahel laual ;D .

                  Aga teen siis ühe peal edasi...
                  Soovitaks teha non-turbosid 2 laual, palju väiksem variatsioon kokkuvõttes.

                  Comment

                  • $$$
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1072

                    #144
                    Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

                    Comment

                    • $$$
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1072

                      #145
                      Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!



                      Kahju, et volüüm nii väikseks on jäänud :( . Samas ei taha üldse tiltis peaga mängida ka...

                      Comment

                      • reigo
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 97

                        #146
                        Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

                        Hehe, peaasi et graafik õiges suunas liigub :D

                        Comment

                        • $$$
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1072

                          #147
                          Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

                          ^^

                          viimase saja mängu roi kuskil 18

                          Comment

                          • $$$
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1072

                            #148
                            Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

                            Viimased 50 mängu meeldivalt swingised olid. sain kellegi eestlase tarq777 vastu ka 6% pähe, mis oli armas =) . Siis tundus, et nagu sain graafiku kenasti liikuma jälle, aga viimase kolme mänguga 0-3 ;( .

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #149
                              Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

                              Viimased 50 mängu meeldivalt swingised olid. sain kellegi eestlase tarq777 vastu ka 6% pähe, mis oli armas =) . Siis tundus, et nagu sain graafiku kenasti liikuma jälle, aga viimase kolme mänguga 0-3 ;( .


                              Kle luckisin jah veidi :). Olin just üles liikunud. Oleksin hea meelega veel rematchinud aga pidin arvuti tagant lahkuma. Aga küll peagi uuesti kohtub. Üritan uue limiidiga taas ära harjuda. Eelmine kord sain kõrvetada.

                              ps: mängid väga hästi(y)

                              Comment

                              • $$$
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1072

                                #150
                                Re: $11.5 HU SnG @ FTP . OUJEAH!!!!!!!!!

                                Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                                ps: mängid väga hästi(y)
                                ty

                                Eilsega läksin siis oma plaanitud graafikust (25 mängu per day) mööda. Täna tegin juba 350 mängu täis ehk täpselt 25 per day. Isu grindida on, ehk ilmselt mängin täna edasi veel. Praegu käsil siis 6-0 streak ^^

                                Comment

                                Working...