NL50-200

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #151
    Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

    Ilus vaadata Dener! Miks mitte võtta shot nl100s?

    Comment

    • 5lehte
      Jube Noob
      • Apr 2009
      • 126

      #152
      Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

      Tere,
      Olen ka Stockholmis enamus ajast, kuigi hetkel nädala Eesti. Kas sinna www.casinocosmopol.se ei taha mõni reede minna. Ise käinud 2x easy pokeri turnat mängimas, korra sain isegi teiseks aga see suht for fun game kuna casino võtab suure osa endale ( 150+50+30casino pilet). Tahaks seal ka cashi ka proovida, laudu väga palju.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #153
        Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

        ta on 16 ja ei ela stockis :(

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #154
          Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          ta on 16 ja ei ela stockis :(
          kelle kohta see öeldud on

          Comment

          • junkman
            Jube Noob
            • Mar 2010
            • 156

            #155
            Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

            tervist, mis statsidega mängida nl25te, kas seal on tark eriti nit olla ?

            Comment

            • dener89
              Grinder
              • Mar 2009
              • 625

              #156
              Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
              Ilus vaadata Dener! Miks mitte võtta shot nl100s?
              hiiter obv. :D

              Comment

              • dener89
                Grinder
                • Mar 2009
                • 625

                #157
                Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

                Algselt postitas junkman Vaata postitust
                tervist, mis statsidega mängida nl25te, kas seal on tark eriti nit olla ?
                kui fishidega lauas oled,siis miks mitte nit olla.
                regide vastu pole väga mõtet,head käed ei maksta kinni...

                Comment

                • dener89
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 625

                  #158
                  Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

                  Algselt postitas 5lehte Vaata postitust
                  Tere,
                  Olen ka Stockholmis enamus ajast, kuigi hetkel nädala Eesti. Kas sinna www.casinocosmopol.se ei taha mõni reede minna. Ise käinud 2x easy pokeri turnat mängimas, korra sain isegi teiseks aga see suht for fun game kuna casino võtab suure osa endale ( 150+50+30casino pilet). Tahaks seal ka cashi ka proovida, laudu väga palju.
                  Ei ela Stockis kahjuks jah...

                  Comment

                  • dener89
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 625

                    #159
                    Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )



                    lauad on kuldsed ja käsi jooksis.
                    kahju,et hommikul 8 mängule sõit on

                    Comment

                    • dener89
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 625

                      #160
                      Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

                      Tra mul on räme godmode lihtsalt peal,ise ka ei usu!

                      Comment

                      • dener89
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 625

                        #161
                        Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        sellist nalja olen ikka liiga kaua oodanud!

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #162
                          Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

                          Hakkab tiksuma .

                          Comment

                          • dener89
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 625

                            #163
                            Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

                            miks ta siis ei hakka

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #164
                              Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

                              MMMMMMMMMmmmmmmmmmmmm mis ilus välk taevasse :D
                              tahaks ka...

                              Comment

                              • dener89
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 625

                                #165
                                Re: rootslane @ nl50 6max ( 50bb lauad )

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                MMMMMMMMMmmmmmmmmmmmm mis ilus välk taevasse :D
                                tahaks ka...
                                nl200 3 buy in ainult ju
                                mul on vaja taevani arvutada neid buy in-e :D

                                Comment

                                Working...