NL50-200

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #136
    Re: volüümivaene mängur @ pokerstars

    hehee
    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=374751

    Comment

    • dener89
      Grinder
      • Mar 2009
      • 625

      #137
      Re: volüümivaene mängur @ pokerstars

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      Eksperdi arvamust vaja! :)

      Tänased käsipalli sõpruskohtumised, on keegi kindel favoriit ka oma mängus?

      Sloveenia - Russia 2.70 9.45 1.60
      Saksamaa - Rootsi 1.47 10.00 3.10
      Tšehhi - Austria 1.45 10.00 3.20


      Danke!
      sorry.
      pole ammu külastanud seda päevikut siin.
      praegu panin tähele alles.
      kuid küsida võib julgelt

      Comment

      • dener89
        Grinder
        • Mar 2009
        • 625

        #138
        Re: volüümivaene mängur @ pokerstars

        suht jube pilt,tean seda fotograafi ja tegin talle mingit haiget feissi haha:D
        kusjuures kõige rohkem ajas tilti see,et olin Stockholmis lasin ipod peas mööda linna ringi,mõtted olid head,et paari tunnipärast kodus jne.
        lähen lennujaama ja siis selline laks :D
        Last edited by dener89; 26.04.10, 03:00.

        Comment

        • dener89
          Grinder
          • Mar 2009
          • 625

          #139
          Re: volüümivaene mängur @ pokerstars

          pole ammu midagi postitanud siia.
          asi on lihtne. olen nüüdseks juba septembrist bankrolli lampi kogunud.rolli järgi võiks nl100 lasta,kuid skilli pole ja viitsimist pole õppida ning nl25 jääbki vist praegu mu laeks hetkel.trenne suht korralikult ka,ehk siis pokkeriga tegelemine tähendab grindimist.Suvel saab Eesti,ehk loen mingi raamatu läbi siis vms.plaan tuba vahetada ka millalgi kuna endale tundub,et fishe jääb järjest vähemaks starsis,ühed ja samad regularid vahivad vastu ainult.fpp-d ei tasu ära,sest grindin miskit 30-40 kätt kuus.
          nl50 shotid on ka alati parajalt perse läinud,kaart jooksnud suht kehvalt,panna väike tilt juurde ja ongi tulemus käes.


          minu grind näeb siis viimasel ajal välja taoline.(näide on sellest kuust)

          Comment

          • dener89
            Grinder
            • Mar 2009
            • 625

            #140
            Re: dener89 @ PS



            üle pika aja on 2 rahulikku päeva olnud,käed peavad kk vs. aa obv.riverisse K ja fishe ka omajagu.

            Comment

            • raaids
              Grinder
              • Mar 2009
              • 606

              #141
              Re: dener89 @ PS

              iluus

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #142
                Re: dener89 @ PS

                hiiter vms...

                Comment

                • dener89
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 625

                  #143
                  Re: dener89 @ PS

                  Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                  hiiter vms...
                  oli ka aeg

                  Comment

                  • SanderT
                    Julm Donk
                    • Jan 2010
                    • 56

                    #144
                    Re: dener89 @ PS

                    Ole hea ja valgusta, kui tugev on Šveitsi käsipalli kõrgliiga? Obv see, kus Patrail lammutab.

                    Nii teiste tippliigadega võrreldes (Saksamaa või..?)

                    Comment

                    • dener89
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 625

                      #145
                      Re: dener89 @ PS

                      Algselt postitas SanderT Vaata postitust
                      Ole hea ja valgusta, kui tugev on Šveitsi käsipalli kõrgliiga? Obv see, kus Patrail lammutab.

                      Nii teiste tippliigadega võrreldes (Saksamaa või..?)
                      Maailma parimad liigad on Saksamaa,Hispaania ja kolmas ma arvan,et Taani.
                      Liiga kus patrail lammutab,tema klubi on šveitsis teistest klubidest ikka korralikult kõvem.Zürichi Amicitia on ka hea aga osad tippvennad lahkusid sealt Ja nüüd Patraili klubi valitseb liigas.
                      Tema klubi on Euroopas konkurentsivõimeline aga teised klubid jäävad lahjemaks.(Jõudsid finaali tugevuselt teises euro liigas)
                      Liiga on üle Euroopa keskmise.
                      Aga ees toodud liigadega ei anna väga võrrelda.
                      kust selline küsimus?

                      Comment

                      • SanderT
                        Julm Donk
                        • Jan 2010
                        • 56

                        #146
                        Re: dener89 @ PS

                        Algselt postitas dener89 Vaata postitust
                        Maailma parimad liigad on Saksamaa,Hispaania ja kolmas ma arvan,et Taani.
                        Liiga kus patrail lammutab,tema klubi on šveitsis teistest klubidest ikka korralikult kõvem.Zürichi Amicitia on ka hea aga osad tippvennad lahkusid sealt Ja nüüd Patraili klubi valitseb liigas.
                        Tema klubi on Euroopas konkurentsivõimeline aga teised klubid jäävad lahjemaks.(Jõudsid finaali tugevuselt teises euro liigas)
                        Liiga on üle Euroopa keskmise.
                        Aga ees toodud liigadega ei anna väga võrrelda.
                        kust selline küsimus?
                        Tänud infotilga eest. Sporti meeldib lihtsalt järgida, eriti kui noored eestlased kõne all ning üks ammune koolivend tegeles/tegeleb vist siiani käsipalliga Eesti mõttes normaalsel tasemel (vist). Tema kunagi aastaid tagasi juba pajatas, et Patrailist võib väga kõrgetasemeline käsipallur saada, sellest ajast peale ikka klikkan, kui mõni uudis käsipalliteemadel silma jääb.

                        Kuna Patrail on nähtavasti üks resultatiivsemaid oma satsis (vist ka liigas), hakkas huvitama, et kuidas šveitsi liiga tase Euroopa mõistes on. Basic googeldamine abi ei andnud ja siis tuli meelde, et prode foorumis on üks käsipalliga leiba teeniv härra...

                        Jutujätkuks, kuidas enda koduliigat ja klubi rahvusvahelises mastaabis hindad?

                        Comment

                        • dener89
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 625

                          #147
                          Re: kala @ nl50 50bb lauad.

                          vahepeal oli pausi 2-3 kuud suht.
                          liikusin nl50 see kuu,kuigi ei biidi väga,fpp si tuleb päris korralikult vähemalt ja volüüm so far on päris sick minu kohta.
                          Supernova loodan ära teha aasta lõpuks.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          lõpuks üle EV. ka jooksma saanud.
                          kui kuu suudan + või BE jooksta,siis nl100 järgmine kuu,kuna rolli on piisavalt ja miks mitte proovida ja bumhuntida seal.
                          GL!
                          Kui keegi oleks nõus ühissesse tegema,andke märku!

                          Comment

                          • dener89
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 625

                            #148
                            Re: kala @ nl50 50bb lauad.

                            lõpuks sai kala tühjaks tehtud

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • dener89
                              Grinder
                              • Mar 2009
                              • 625

                              #149
                              Re: kala @ nl50 50bb lauad.

                              sitaks lõbus ju

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              eelmise tardi vastu
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              pasasti mängitud aga ikkagi
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • dener89
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 625

                                #150
                                Re: kala @ nl50 50bb lauad.

                                Jumal tänatud,et ei võtnud hotelli tuba ja otsustasin lennujaamas grindida.

                                peale eilset sitta,üle pika aja üks väga ilus päev.



                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                ehk on see siis luckboxi lugu
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                see ka
                                Last edited by dener89; 10.09.10, 06:21.

                                Comment

                                Working...