NL50-200

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #61
    Re: dener89 @ pokerstars

    Algselt postitas dener89
    Nonii.
    läksin nüüd for real nl50 üle ja kolisin full ringi.
    viimasel ajal ka volüüm väiksem olnud,kuid see eest kasumid on arvestatavad,olen hakanud korralikult käsi läbi mõtlema enne,kui miskit reg. sul rämedalt surub.
    full ringi kohta ei lase väga palju laudu korraga ka 14-18. ( et ikka aega oleks rohkem mõelda ning mitte kiirustatud otsuseid teha )

    panen siis 2 sessi graphi ka:

    eeskujulik, edu edaspidi

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #62
      Re: dener89 @ pokerstars

      Algselt postitas CTXrix
      Miks?
      just just. Miks?
      olen kuulnud et nl50 6 max on fishisem starsis

      Comment

      • dener89
        Grinder
        • Mar 2009
        • 625

        #63
        Re: dener89 @ pokerstars

        ei teagi miks kolisin,ehk sellepärast,et 6max is tegin liiga tight mängu ja arvasin,et suuremates limiitides ei löö läbi sellega aga ehk proovin.


        aga tänane päev täielik katastroof pole sõnu lihtsalt

        kõik käed said üle rahulikult :)

        graph ka siis


        E: tänane päev algab sellest siis kui tõus hakkab langema

        Comment

        • dener89
          Grinder
          • Mar 2009
          • 625

          #64
          Re: dener89 @ pokerstars

          NÄRVID TÄIESTI LÄBI
          TÜRAA KRDI FISHID

          Comment

          • oitarvi
            Vana Tegija
            • Jan 2009
            • 1231

            #65
            Re: dener89 @ pokerstars

            Kas sa sõitsid ka kunagi rula? Meelde on jäänud mingid videod sinust, rula keset linna vms?

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #66
              Re: dener89 @ pokerstars

              Prima, lol?

              Comment

              • dener89
                Grinder
                • Mar 2009
                • 625

                #67
                Re: dener89 @ pokerstars

                Algselt postitas oitarvi
                Kas sa sõitsid ka kunagi rula? Meelde on jäänud mingid videod sinust, rula keset linna vms?
                sõitsin kunagi jah, sa ka v

                Comment

                • dener89
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 625

                  #68
                  Re: dener89 @ pokerstars

                  Algselt postitas Dogers
                  Prima, lol?
                  lasin eelmine kuu sinna plekki peale jah,kogun seal plekki,et see suvel ära raisata :D

                  Comment

                  • dener89
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 625

                    #69
                    Re: dener89 @ pokerstars



                    tildi maandaja

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #70
                      Re: dener89 @ pokerstars

                      kuidas veerandmilli projekt edeneb? uuendad tulemused ka millalgi ära?

                      Comment

                      • dener89
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 625

                        #71
                        Re: dener89 @ pokerstars

                        Algselt postitas pikk28
                        kuidas veerandmilli projekt edeneb? uuendad tulemused ka millalgi ära?
                        kuule mul oli selline värk,et mingi 3 nädalat ei saand mängida ja nüüd ei saa HEM-i uuel arvutil tööle,täna õhtul sõbraga proovin tööle saada ja siis, peaks midagi uuendama jah :)

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #72
                          Re: dener89 @ pokerstars

                          Algselt postitas dener89
                          kuule mul oli selline värk,et mingi 3 nädalat ei saand mängida ja nüüd ei saa HEM-i uuel arvutil tööle,täna õhtul sõbraga proovin tööle saada ja siis, peaks midagi uuendama jah :)
                          tnx vastuse eest!

                          Comment

                          • dener89
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 625

                            #73
                            Re: dener89 @ pokerstars

                            TÜRA MA RÄÄGIN AUSALT
                            PANGE SEE POKERSTARS PÕLEMA NAHUI TRA VÄRDJA KARI SEAL KOOS
                            TRA
                            AD
                            DFSA
                            FDSA
                            FDSA
                            FDSA
                            FDSA
                            FDSA
                            FDSA
                            FDSA
                            FDSAFD
                            SAA
                            FDS VITUSED VÄRDJAD UROODID KOOS TRA
                            POLE KUNAGI NII TILT OLNUD.
                            TRA SEE RIVER ON RIGGGGGGGGGGGGGED.KRDI TÜRA PASK
                            VÄÄRASTUNUD KOHT

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #74
                              Re: dener89 @ pokerstars

                              istusin just koos sinuga mõnes lauas, ja näis, et sul ok :D

                              Comment

                              • dener89
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 625

                                #75
                                Re: dener89 @ pokerstars

                                Algselt postitas hoss23
                                istusin just koos sinuga mõnes lauas, ja näis, et sul ok :D
                                OK ist asi väga kaugel,iga sess,ma rõhutan sõnale IGA on faking paar buy in miinust alguses insta mingite värdjate pärast.
                                ja siis hakka nussima,et nulli saada + tuleb vahepeal veel üks biit ja ongi mäng totaalselt putsis.

                                tahaks lihtsalt mõnda sessi vahest plussiga ka alustada,et rahulikult mängida.
                                tra see halamine on ka nii mõttetu aga putsi kui kettasse ajab

                                Comment

                                Working...