NL50-200

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aristotep
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #46
    Re: dener89 @ pokerstars

    Algselt postitas dener89
    vaadates praegust downerit ja selle käe käiku olin,et jess lõpuks saab krdi nutsiga all in ja siis selline tore asi.
    Sounds like PS

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #47
      Re: dener89 @ pokerstars

      müstika

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #48
        Re: dener89 @ pokerstars

        Algselt postitas kardpleier
        kivisaba fullring või 6max oled?
        olen mõlemat lasknud võitvalt

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #49
          Re: dener89 @ pokerstars

          unreal coolerid muidu dener pane EV graph kh

          Comment

          • dener89
            Grinder
            • Mar 2009
            • 625

            #50
            Re: dener89 @ pokerstars



            eks mingi paar buy in on maha tiltatud.

            Comment

            • dener89
              Grinder
              • Mar 2009
              • 625

              #51
              Re: dener89 @ pokerstars

              loodame,et d swong on läbi aga eks näis. üks päev ei ütle veel midagi.(eile öö siis mingi alla 1000 käe)
              kuid täna siis sai nl10 s 340 buy in iga mindset i taastamas käidud. /veits overrolled/
              tulemusega rahul,lõpus tuli miski hiiter.
              bb/100 23.32

              lükkan graphi ka:


              üks väga huvitav käsi ka siis:

              $0.05/$0.10 No Limit Holdem
              PokerStars
              6 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG pmjk ($10)
              UTG+1 -TRASH.PLAY- ($12.25)
              CO shayli f ($15.05)
              BTN Fenster81 ($11.20)
              SB Hero ($11.05)
              BB ginobili666 ($8.75)

              Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is SB A A
              pmjk calls $0.10, 3 folds, Hero raises to $0.50, ginobili666 calls $0.40, pmjk calls $0.40

              Flop: 3 3 Q ($1.50, 3 players)
              Hero bets $1.30, ginobili666 folds, pmjk calls $1.30

              Turn: K ($4.10, 2 players)
              Hero bets $3, pmjk calls $3

              River: 4 ($10.10, 2 players)
              Hero goes all-in $6.25, pmjk goes all-in $5.20

              Final Pot: $21.55
              pmjk shows two pair, Fives and Threes
              5 5
              Hero shows two pair, Aces and Threes
              A A

              Hero wins $20.55 (net +$9.50)

              ginobili666 lost $0.50
              pmjk lost $10

              nl10 võlud


              homme siis back to nl25. platinum peaks ülehomme ära tulema.
              siis puhkan vist kuu lõpuni.
              homme veel plaanis kivisaba -ga teha väike ühine sess,et vaadata mu 3-bet i rohkem.
              kuna olen suht 15/9 nit. vaja väheke loosemaks saada.
              järgmine kuu siis eeldavasti nl50 kui 80 buy in koos.



              Comment

              • dener89
                Grinder
                • Mar 2009
                • 625

                #52
                Re: dener89 @ pokerstars


                enne magama minekut siis mõtlesin,et teen viimase sng.
                viimased 2 kätt KK ja AA ;D

                platinum tuli ära,nüüd kuu lõpuni vähem pokkerit,rohkem foorumit.

                Comment

                • dener89
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 625

                  #53
                  Re: dener89 @ pokerstars



                  see jama võiks ära lõppeda juba.

                  milleks reraiseda AK ga kui seda kunag hiti?
                  shortide vastu pf all in AK ga never ei võida.
                  set over set ka siis ja veel mitmed 3 bet potid,kus olen agressor AK ga ja obv. flop tuleb väga rigged.


                  Comment

                  • dener89
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 625

                    #54
                    Re: dener89 @ pokerstars



                    eelmine kuu siis täielik pettumus cash games.Julgen julgelt tunnistada,algus ja lõpp oli väga sitt kaadrijooks,lõpus oleks saand paar buy in kokku hoida aga mis seal enam.
                    turnadest sai mingi 250 u. cashitud.
                    sngd vist nullis.
                    285 daala boonus juurde.
                    kuu profitiga võib rahule jääda,kuid cash oli suht kehv.


                    Comment

                    • dener89
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 625

                      #55
                      Re: dener89 @ pokerstars



                      kuu esimene päev normaalne aga miskit on viltu. MOTIVATSIOON puudub. Raha isegi praegu ei tundu motiveerivat.
                      sess oli ideaalne vaadates bb/100 mis oli 35.1 ,kuid siiski ei olnud tuju enam mängida ja lauad läksid kinni.
                      kuid loodan,et muutub asi,vb põhjus eelmise kuu lõpus,mis tekitas suht kehva tunde.
                      kuid nüüd käsil veerand milli projekt ning ei taha kedagi alt vedada,jätkan ikka grindimist ja loodan,et enesetunne ka paraneb ning grindimine on fun jälle.

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #56
                        Re: dener89 @ pokerstars

                        Edu grindimisel :)

                        Comment

                        • dener89
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 625

                          #57
                          Re: dener89 @ pokerstars

                          tack so mycket

                          Comment

                          • dener89
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 625

                            #58
                            Re: dener89 @ pokerstars

                            Nonii.
                            läksin nüüd for real nl50 üle ja kolisin full ringi.
                            viimasel ajal ka volüüm väiksem olnud,kuid see eest kasumid on arvestatavad,olen hakanud korralikult käsi läbi mõtlema enne,kui miskit reg. sul rämedalt surub.
                            full ringi kohta ei lase väga palju laudu korraga ka 14-18. ( et ikka aega oleks rohkem mõelda ning mitte kiirustatud otsuseid teha )

                            panen siis 2 sessi graphi ka:

                            Comment

                            • raaids
                              Grinder
                              • Mar 2009
                              • 606

                              #59
                              Re: dener89 @ pokerstars

                              ilus algus uues limiidis(Y)

                              Comment

                              • CTXrix
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 689

                                #60
                                Re: dener89 @ pokerstars

                                Algselt postitas dener89
                                kolisin full ringi.
                                Miks?

                                Comment

                                Working...