Re: dener89 @ pokerstars

sai siis öösel ja päeval nüüd mängitud.
öösel lõpetasin +50 peal aga sess oli igavene kepp.
päeval läks asi paremaks
panen oma statsid siia
6max

äkki keegi viitsib öelda,mis väga valesti on.
ise arvan,et olen liiga tight.
samas pole piisavalt skilli,et kogu aeg raiseda.
3bet ka vist liiga väike

sai siis öösel ja päeval nüüd mängitud.
öösel lõpetasin +50 peal aga sess oli igavene kepp.
päeval läks asi paremaks
panen oma statsid siia
6max

äkki keegi viitsib öelda,mis väga valesti on.
ise arvan,et olen liiga tight.
samas pole piisavalt skilli,et kogu aeg raiseda.
3bet ka vist liiga väike
6 
(
(
Comment